0 oy
155 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (47 puan) tarafından
Mrblar kızlar saç dökülmesine çözüm ne biliyorsunuz ya iyi gelen ne var neler biliyorsunuz aşırı fazla dökülmeye başladı birşeyler bulmam lazım... Emziriyorum acaba ondan dolayımi diye düşünüyorum... Bebeğim dört buçuk aylık 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beenn hem çoğaldı saçlarım hemde hızlı uzuyor 1 ay önce boyadım 1 ila 1,5 santim uzadı
(47 puan) tarafından
Boya işe yaradı diosun o zaman
tarafından
Hayır kız boyadan sonra uzaması belirgin göründü
tarafından
Hindistan cevizi yağı kullanıyorum her duştan sonra
Haftada 1 defa mayonez yumurta zeytin yağı limon sürüyorum kafama
(47 puan) tarafından
Denicem bende teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim efem
-Reklam-
0 oy
tarafından

Pantenin bambu seti ni dene cnm bende işe yaradı

(47 puan) tarafından
Aklımda bulunsun teşekkür ederim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy bnmde inanilmaz dokuluyordu canm.bakim yaptimm yumurtaa bal haftada iki defa surup bekletip yikiyordum. Birz kendine gekdi birde bıttım sabunu var onu kullniyorum tamamen bitmedi ama cok azldi dokulmesi. Sabunu yeni basladim
(47 puan) tarafından
Bittim sabunu bende daha önceden duydum ama denemedim inşallah bende de ise yarar
(4,152 puan) tarafından
Ins canm. Saci biraz sertlestiriyo ama sac kreniyle hallediyorum
0 oy
tarafından
Vitamin ve kan sizliktan saçlar dökülür
(47 puan) tarafından
Aynen kapsamlı kan tahlili lazım ama aile hekimliğinde gittim çinko bakılmıyor Muş diğerlerine de baktırdım bakalım artık
tarafından
Kan degerlerin düşmüştür  bebek emiyor ya ondan
0 oy
(379 puan) tarafından
Bende de var ya hem seyrek saclarm hemde hiç uzamaz bide dökülüyor saten 3 tel saçım var oda gidicek bende surda bekliyim yorumları 
(47 puan) tarafından
Ayyy eski fotolarıma bakınca canım sıkılıyor morelim bozuluyor ya
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canim gecen bende boyle post actim lafam açıldı bildiginiz resmini atsam korkarsınız  doktora gittim cildiyeye saclarin kurumus dedi bildiğiniz  güçsüz yani bende.emziriyorum  kam degerlerim hepsi düşmüş bi dunya vitamin yazdi sampuan yazdi ama ilaclari sampuani bazilarini devlet karsilamiyo eger varsa evde hamilelilten kalan vitamin demir falan onu da icebilirsin ise yariyo 
(47 puan) tarafından
Bende sağlık ocağına gittin kan değerlerine baktırmak için ama çinko değerin düşük olursa saç douklmesi fazla oluyormus aile hekimligi de kesin sonuç alman için cildiyeye gitmen lazım ddi
0 oy
tarafından
Eşim dökülme karşıtı şampuan aldı adi luss
(47 puan) tarafından
İse yaradimi
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Barcelona diye bir spery var ben onu kullandım dökülmesi bitti
0 oy
(660 puan) tarafından
Elidorun yeni çıkan sampuani bana çok iyi geldi kutusunun rengi siyah sampuan ve kremini aldim o şekilde kullanıyorum
(47 puan) tarafından
Bende hep Elidor kullanıyorum dediğin sampuani görmedim hiç
(660 puan) tarafından
Farkli marketlere bi bak canim her  yerde olmuyodur
0 oy
(501 puan) tarafından

Saçlarım çok seyrek ve cılız arkdsm tavsiye etti ben de çok işe yaradı dedi ben de başladım kullanmaya sanki faydası var gbi zaten kolojen cilde vs de cok faydalı ayrıca ducray şampuan kullaniyorm ama sen emziriyormussn doktora danışmadan kullanma 

image

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
25 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Pervn (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
10 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Yagmurrr16 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
10 cevap 117 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,131 cevap

34,839 kullanıcı

...