0 oy
292 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Sprum yukarda <3

12 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Homm bitkisele uyeyim hamileyim sivilceler icin 2 urun kullaniyorum siyah noktalar icin urun kullaniyorum sukur yuzum duzeldi
(410 puan) tarafından
Memnunsan degistirme ozaman bende memnunum fiyatlarida makul yani 2 gunde kurutuyor hemen sivilceyi
tarafından
Yok sivilce icin olani degistrmem canim. Ama siyah nokta icin valla denemedigim hic bisey kalmadi sanirim sonuc yine ayni
(1,267 puan) tarafından
Homm ürünleri hamileler kullanabiliyor mu canım içerik temiz mi
(410 puan) tarafından
Evet canim belirli urunleri yasak ama https://www.hommbitkisel.com.tr/yeni-kayit/HOMM947666673 burdan uye olabilirsinz bayanlar arasinda watsap grubumz var urun hakkinda bilgilendirme yapiliuor soru sorabiliuorsunuź bende 28 haftalik hamileyim kendim icin urun aliyorum
tarafından
Bi arastiririm saol bitanem
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bebek emzirdigim için her gün yüz sabunumla yıkarım sonra da vazelin sürerim 
tarafından
Vazelin cildi karartiyo fiyolar ya kararma oldumu kuzum
(1,730 puan) tarafından
Yok canım güneşe çıkmıyorum ki sürünce genellikle akşamları yaparim cilt bakimimi
tarafından
Gunesle alakasi yok kuzm zaten yani vazelinin kendisi kararma yapiyo demislerdi amcamin esi soylemisti yanlis hatirlamiyosam
(1,730 puan) tarafından
Bende öyle bir şey olmadı canım
tarafından
Anladim kuzum
0 oy
tarafından
Çilek  domates vb şeylerle bazen yikarim  cildimin  rengini  açıyor vw parlamasına sebep oluyor  yüz temizleme jeli kulanirim  sabun kulaniyom limon  sabunu karpus  sabunu  vb sabunlar nemlendirici  pek kulanmam  
tarafından
Baktm da cidden cok guzel faydalari var saol kizz :) ♡ hatta siyah noktalarima her turlu seyi denedim ise yaramamisti ama domates te ise yariyomus
tarafından
Vallah yarar kız basit düşünün evde herşey var kimyasal bir süre sonra cildini  maç ediyor   limon  karbonat  onları pek yapma ama b3n limonlada  yaparim  ama haftada ayda bir leke sivilce için asitli olduğu için  çok yapilamz  cildini  zedeler
tarafından
He bide çilek domates  vb onlqri  göz altinizada  bol bol kulanabilirsiniz  çok iyi morluklara   asilti  olanlarida  asla yapmayin  ama
tarafından
Tamam kuzum cok saol ♡
tarafından
Sen Saogl bitanem
0 oy
tarafından

Su anam su şuanda tek bakımım su:D

tarafından
Yaaa kiyamam :)
tarafından
Bunada şükür ne diyelim
0 oy
tarafından
Maske yapınca cilt emiyor ya oruç bozulur mu çok merak ediyorum görünce yazayım dedim benimde yapmam lazım :(
tarafından
Evet ya o hic akĺima gelmemisti suan oruc degilim ama bunu bende ogreniym
tarafından
Bence bozmaz tadına bakmiyon  ve ağızından almiyon  ondan bozulmaz cildin  emer ama orucu bozacak kadar değil
0 oy
(12,489 puan) tarafından

Sadece yüzümü yıkamak:D

tarafından
Onu yapmayanda var biliyo musun :D cidden en dogali su berrak su ama iste ekstra seylere ihtiyac duyuyoruz
0 oy
(4,540 puan) tarafından

Elimi yüzümü yıkıyorum yeter bence :ermm:

tarafından
Yetiyomu sana sormak lazim :) memnjnmusun cildinden
(4,540 puan) tarafından
2 çocukla buna da şükür
tarafından
Haklisin kuzum valla
0 oy
tarafından
Sabah sebamed sabunla yüzümü yıkayıp iyice duruluyorum. Dışarı çıkacaksam eğer güneş kremimi sürüyorum. Güneş kremini asla ihmal etmem yaz kış. Yatmadan önce de yine sabunumla güzelce yıkayıp duruluyorum nemlendiricimi sürüp yatıyorum. Son zamanlardaki rutinim bu şekilde.
tarafından
Sabunu nerden temin ediyosun kuzum. Ya yuzu cok sert yapiyo bazilari daha once bi oneri uzerine kullandim yuzumu kas kati yaptı bende birakmistim
(23 puan) tarafından
Nemlendiricin ney sivilce yapıyor mu?
tarafından
Sebamed sabunu gratisten almıştım benim cildim yağlı olduğu için bana iyi geliyor. Kuru cilde iyi gelmeyebilir. Nemlendiricimde yine sebamedin yağlı ciltler için olanı bende sivilce yapmadı. Bazen Bepanthol de kullanıyorum.
tarafından
Benm karma cildim ya hic sevmiyorum
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Farmasinin ürünlerini önermişti arkadaş deneme amaçlı aldım doğum lekelerim falan gitti. Stok yapıyorum artık resmen
tarafından
Evet seviyorm bende
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Akşam üstü duş aldim:D

tarafından
Oda iyi :)))
0 oy
tarafından
Kız soru ile alaksi yokta doktora gidicktn ne oldu ? 
tarafından
Tam post acmak icin girmistim kuzum ♡ yaziyorm hemen

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 261 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (663 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 427 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 353 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu