0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Bide kizlar adetiniz kaç gün sürüyor benim sadece 4 gün sürüyor normalmi 

16 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
13gun sonra canım ben kaldım ama bı arkadaşım 2gun sonra kaldi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Normal canim benim 5 gün sürüyor. Evet adetten sonra hamile kalmışım :)

0 oy
(97 puan) tarafından
Ben normalde takip ediyordum 12 13 ta yumurtlamam vardı ama ben adetim biter bitmez hamile kalmışım 
(97 puan) tarafından
Ayın 2 si 3 ü gibi
(7,126 puan) tarafından
Nasıl anladnz
(97 puan) tarafından
Test yapıyordum ovülasyon testi . Ondan bilmiyorum 2 de adetim bitti 12 13 hatta ovülasyon pozitif çıktı yani yumurtlama vardı 26 da test yaptım erken gebelik testi pozitifti hastaneye gittim sonra 4 5 haftalık hamileydim normal yumurtlama tarihimden önce hamile kalmışım adetim biter bitmez
(7,126 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yanıt için
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumda adetim bittikten hemen sonra hamile kalmıştım şuan yine hamileyim ama bunda da bi kaç hafta sonra hamile kalmıştım 
tarafından
Kiz cinsiyeti ogtendin mi
(9,626 puan) tarafından
Öğrendim canımın içi cimcime bi kızım olucak Rabbim nasip ederse ❤
tarafından
Oyy MAŞALLAH rabbim kucagina almayi nasip etsin
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim cümlemizi bi avazda kurtarsin insallah ❤
0 oy
tarafından
Benim adetim 48 veya 50 güne bir olur oluncada 6gun sürer sadece ve iki üç çocuğuma da adetten hemen sonra kaldım 
0 oy
tarafından
Benim 5 gun suruyo hemen hamile.kalmisim ogluma ben yumurtama gününü bekliyodum tam o gun de iliski olmamisti üzülmüştüm hatta bu ay olmucak diye ama 2 3 gun sonra midem bulanmaya başladı:)
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum ya bunu. Adetim 7 gün sürüyor 3 gün sonra ilişki oldu. Ve iki gün sonra kahverengi lekem oldu ondan beridir iliski yok kanama çoğalır diye duruyorum. Yumurtlama günü dündü ama her zamanki belirtileri yaşamadım bu sefer.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Adetimin 7. Günü banyo yapmıştım, o akşam beraberlik oldu meyvemiz şimdi 18 aylık:))
(7,126 puan) tarafından
Kız nasıl anlıyorsn o ay hiç olmayınca mi ben anlamıyorum herkes yazmışta belki bir sonra ki haftadan oluştu (≧▽≦)  herkes bir kere yapıp sonra ki iki hafta bir şey yapmıyor mu  :/
(1,003 puan) tarafından
Yaaaadet çıkışı sonuçda. Kız ben 4 aylık evliydim köy dönüşü banyodan hemen sonra yapmıştık ondan dolayı hatırlıyorum yoksa bende hatırlamazdım:))
0 oy
tarafından
Hamile kalmadan önce 4 gün sürüyordu, şimdi doğum yaptım 6 aydır 3 aydır düzenli adet görüyorum 7 gün hatta 7 günü bile geçiyor kanamam
0 oy
tarafından
Bemde 20 martta adet olmştm 7 gün sürüyordu adetten hemen sonra hamilr kalmşm 
0 oy
(601 puan) tarafından
adetimden temizlendikten sonra 4 gun falan o arada iliski yasadim sehir disina ciktim ben ailemin yanina orda hamile oldugumu ögrendim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Adetim bitti hemen ertesi gün hamile kaldım. Hatta erken döllenme olduğu için Dr adet günümü 15 gün one çekip öyle kaydetti. 
0 oy
(749 puan) tarafından
Benimde 4 gün sürüyor. Sonra hemen hamile kadlim
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Adetten hemen sonra kalmıştım ogluma
0 oy
(12,477 puan) tarafından
1 hafta sonra kaldım 
0 oy
tarafından
adetim bitti 2 veya 3 gun sonrası hamile kaldim canm