0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (4,760 puan) tarafından
Bebeğinizin hareketlerinl hissediyor musunuz hangi tarafta hissediyorsunuz kaçıncı gebelik ne zaman hissetmeye başladınız ben sadece hafif sağda hisseder gibi oluyorum oda hareket değil bazen o tarafta top gibi oluyır sizde durumlar nasıl 

4 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Hafif gaz varmış gibi olurdu benim o zamanlar
(4,760 puan) tarafından
Öyle kuzum da sol tarafta hiç bir şey hissetmiyorum kız bebek solda olur benim bildiğim kızımda öyleydi acaba daha erken mi küçük mü
(5,491 puan) tarafından
Ben solda hissetmiştim ama bilmiyorum
(4,760 puan) tarafından
Kız mıydı seninki kuzum
(5,491 puan) tarafından
Evet kız
(4,760 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim 16 haftalık ama bende karnimda bazen seyirme gibi hissediyorum şu 1 haftadır 2. Gebeligim
(4,760 puan) tarafından
Benim bildiğim kadarıyla kız bebek sol tarafta olur hatta doktor bakarken soldan bakıyor hareket eden kafa yeri bacak bölümünden hiç bir şey hissetmiyorum ya detaylı ultrason kaçıncı haftada oluyor kuzum
(3,099 puan) tarafından
20 haftada bakıyorlar canım detayliya evet bende ilk kızımı hep solda hissederdim bu hep sağda hissediyorum
(4,760 puan) tarafından
Aynen canım bende hep solda hissettim bu sağda her şekilde ordan hissediyorum sanki sol tarafım boş gibi
(3,099 puan) tarafından
Bakalım canım belkide orayı beğendi yer edindi bizim bebisler:D
(4,760 puan) tarafından
Aynen canım olabilir
0 oy
(163 puan) tarafından
Benzer bir post açmışım bende:) 18+3 teyiz. Bazen sol tarafımda sertlik hissediyorum yataktan kalktığımda özellikle ve içimde kaşıntı gibi birşey hissediyorum oğlum mu bilmiyorum anlamaya çalışıyorum ilerleyen haftalarda daha sağlıklı ve net hissederiz inşallah
(4,760 puan) tarafından
Hahaha olabilir kuzum ben kızımda solda hissederdim bu sağda gibi daha küçük ama
(163 puan) tarafından
Cinsiyeti belli mi sağlıklı olsunda sağ sol farketmez :)
(4,760 puan) tarafından
Aynen canım inşallah canım amin evet ikinci kızım geliyor hayırlısı ile teyzesi
(163 puan) tarafından
Hayırlı evlat olsun tüm yavrularımız inşallah
(4,760 puan) tarafından
İnşallah canım amin amin amin
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yeni yeni hissetmeye başladım sürekli sol tarafımda ve doktor cinsiyeti yüzde yüz erkek dedi 
(4,760 puan) tarafından
Maşallah canım kaç haftalık şuan kuzu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 97 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
5 cevap 264 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.