0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Sizce hangisini büyütmek daha zor. Erkek çocuk mu kız çocuk mu? 

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bence cinsiyet ile değil de çocuğun karakteri ile alâkalı bu :)
-Reklam-
+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Anne olmak zor :)
(25,224 puan) tarafından
Ah kalbimi okuyanım :)
(2,479 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Çocuk büyütmek genel olarak zor erkeği kötü yetiştirirsin hırsız olur katil olur tecavüzcü olur

kızı kötü yetiştirirsin çok kötü yollara düşer
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Bence her ikisinin de kendine göre zorlukları var hele ki bu zamanda kız çocuğum var ama erkekleri de görüyoruz 
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Kız yada erkek ayrımı yapmak doğru olmaz her bebeğin bakimida yetiştirmesi sorumluluğu da kendine göre zorluğu vardır güzellikleri olduğu  kadar 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Kizim yok ama ikiside bence  yetistirmek zor 

Erkek  olsa valla arkadas cevresi derken uysuturcusu felan  kiz olsa erkeklere düşkünlük  felan. Cok zor ikiside 

Rabbim evlatlarimizi salih ve saliha insan olarak yetistirmeyi nasip etsin hepimize insallah
0 oy
tarafından
Suan kizim 5 yasinda oglum var 4 yasinda 7 aylik bi oglum daha var zaten annelik zorda qma kizim elim ayağım herseyim sırdaşım.cok uyumlu ama oglan zor ya spikerin oluyo cekyat tepelerinde birsey katılıyorum gelip tepetaklak ediyo valla hep kiz hep kiz derim oğlanın tadida baska zorlugu icin dedim kiz kolay bereket bal
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Hem kız hem erkek anasıyım ikiside zor annelik zor 
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Evlad sahibi olmak zor meşaketli emek istiyor sabır istiyor Sevgi istiyor ilgi istiyor rabbim hak edenleri evlad sahibi etsin 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Cinsiyet farketmiyor ana olmak zor bacım.  Ama en tatlı  olan zorlardan :D iyiki varlar
0 oy
tarafından
Ikiside zor her yönden 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Çocuk büyütmek Zor ayrıca karakter meselesi canm hem kızım var hemde oğlum var oğlum daha hırçın sinirli dururamiyorum ama kızım daha sakin akıllı beni dinler maşallah evlatlarıma☺️
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bir süre önce kızımı hastaneye götürmüştüm iki kadın konuşuyorlardı yanımda birinin iki kızı diğerinin iki oğlu varmış çocuklardan dert yaniyorlardi işte kız çocuk şöyle zor böyle zor diğeri erkek çocuk öyle yaramaz böyle huysuz filan en sonunda kadınlardan biri konuşmaya son noktayı koydu kızın nazi erkeğin kahrı çekilmiyor demişti :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kız erkek farketmiyor bu devirde çocuk büyütmek onların sorumluluklarını almak büyük işbortalik pislik dolu 
0 oy
tarafından
Aynıdır ikisi de ya 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 350 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 528 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Huzur:) (2,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 646 göst.