0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Evet çok güzel bir duygu amaaaa.. Yarın birgün büyüyecek elin oğlu alıp gidecek belki uzakta yaşayacak belki senede bir gelecek yanıma. Bugünlerde ona baktıkça aşırı duygusallık hissediyorum. Büyüdüğünü görüyorum ve zamanın çok hızlı aktığını farkediyorum. Eşim gülüyor halime daha bebek diyo evet bebek ama iki yaşına girdi bile. Beraber geçireceğimiz daha ne kadar zaman var bilmiyorum

Ben ondan ayrı kalamam ya bu psikolojiyle nasıl baş edecem bilmiyorum..

Belki de hamilelik hormonlarindandir..

12 Cevaplar

+1 oy
(2,592 puan) tarafından

şöyle düşün bir zamanlar sende annenin küçük kızıydın ve evlendin şimdi dünya güzeli bir kızın var yarın öbürgün kızınında dünyalar güzeli bir evladı olur belki hem açıkcası kızlar anneye gene yatkın oluyor erkek anaları ne etsin benimde oğlum var :)

(1,794 puan) tarafından
Doğru haklısın bende annemi bıraktım başka sehirdeyim ama elim hep üstündedir. Ne bileyim kız olunca mi bu kadar duygusalim yoksa hamilelikten mi bilmiyorum canım
(2,592 puan) tarafından
hamileliktendir canım Allah hayırlı evlat ve hayırlı gelin damat versin aynı şekilde bizlere de hayırlı bir kayınvalide olmak nasip olsun
(1,794 puan) tarafından
Amin canım inşallah güzel yetistiririz gerisi de Allah'ın izniyle olur
(2,592 puan) tarafından
inşallahh canım aminnn
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bi ara bende de öyle olmuştu canım geçti şimdi ama :) 
(1,794 puan) tarafından
Kız oturup ağlıyorum ya saçma belki ama bu düşünceler sardı beynimi
(16,490 puan) tarafından
Geçer cnm çok düşünme ama sende
(1,794 puan) tarafından
Hamilelikten heralde ya elimde değil
0 oy
(1,020 puan) tarafından

Kızlar akıllı canım nerde olursa olsun tek koymaz zaten :) o  yüzden bu deli düşünceleri at. Sağlıklı olsunlar da hayırlı eşlere düşsünler varsın uzak da olsunlar

(1,794 puan) tarafından
İnşallah. Ve inşallah kötülere denk gelmez burda o kadar çok mutsuz kadın görüyorum ki korkuyorum
(1,020 puan) tarafından
Koruyacaksın işte uyandıracaksın herkese güvenmeyecek insanlar göründüğü gibi olmayabilir diye... Haklarında en hayırlıı olsun Allah iyilerle karşılaştırsın
(1,794 puan) tarafından
Amin canım cumlemizinkini
0 oy
tarafından

Benim de kızım var ama hiç aklıma gelmemişti elin oğlu alıp gidecek diye :) ben daha çok nasıl bı insan olacak onu merak ediyorum. Sonra bebeğini, nasıl anne olacağını. Hem duygulandiriyor hem heyecanlandırıyor <3

(1,794 puan) tarafından
Bende ayrılık korkusu oluştu ya zaten zor kavuştum riskli bı hamilelikti şimdi ikinciye hamileyim herşeye ağlıyorum kafamda kurup kurup
0 oy
(700 puan) tarafından
Ayy iste bende hep böyle düşünüyorum heleki wlin oglunun koynuna vermek istemiyorum kıskanıyorum mu desem degisik bir duygu ve daha degisigi benim henüz bir kizim yok olursa kafam hep bunlarla mesgul olacak :(
(700 puan) tarafından
ya millet neler yaziyor tek derdiniz koyun lafimi oldu harbiden pess gerçekten bu rahatlığınız umarim ergenliğe girince de olur
(7,791 puan) tarafından
Ben kız annesiyim ve evet kızlarımız hakkındaki bu lafin zoruma gitti tek derdim bu düşünce.
Bi anne kızını bu şekilde itham edemez...
Neler oluyor çünkü aileler evlatlarini evlenince siliyolar. Silme evladini hep arkasında dur, bosanmak da hak, evlilik de.
Koyun lafini demek cok yanlış kızınız evlenmek isterse de ne meraklisin elin oglunun koynuna girmeye mi diceksiniz?
Ben değil rabbim karar verir. İnşallah da kız cocuklarini hakedenlere verir...
(700 puan) tarafından
Ya sen önce yazdığımi anla sonra yorum yap aciklamama ragmen hala dediğin lafa bak kizimi niye kadir kıymet bilmez birinin koynuna verim ne tanırım elin adamını mw sacmaliyon sen ya dovermi sovermj kovarmi belli dunyada olanlardan haberin yok mu hak eden etmeyen diyon kizini kocaya verince aklin onda kalmayacak mi mutlumu huzurlumu demicnmi bide uzakta oturursa ha diyince gide bilcek  mesafede olmazsa nabacan bir daha sen yorumu kisisellestiremezsin Allah bilir kime verip vermez ben hala dedigimin arkasindayim kiyamam evladımı baskasina vermeye ne kadar rahatsin tövbe estağfurullah acik konusmak hak meselesi oldu  git kardesm naparsan yap herkesin doğru su kendine
(7,791 puan) tarafından
Koyun lafi orda isi bozan yoksa evet diyebilirsin baskasiyla evlenince ozlerim diye...
Telefon diye bi sey var görüntülü arama da var yani ister dünyanın öbür ucunda olsun gorusmek kolay derdi  olursa soyler çözeriz ...
(700 puan) tarafından
Tamam he oyle uzatmayalım .
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rvde turşusunu kur :D 

Kuzum devir degisti yani oglun olsa da ekin kızı gelip alıp gidiyor... Biz kendimize surekki dizimizin dibinde diracak robot yetistirmiyoruz ki dünya icin inşallah faydali olacak bireyler yetistiriyoruz ... 

Evlenmese de gidecekler evlenseler de... 

Kızı da gidecek, erkegi de... Hayat. 

Muhtemelen horminlarindandir :)
(1,794 puan) tarafından
Ya doğru tabi sonuçta bende annemi bıraktım başka şehre geldim önemli olan mutlu olması daaa işte bu ara kurup kurup ağlıyorum
(7,791 puan) tarafından
Hamileliktendir canim ustede yazdim bak öyle olacak inşallah düşün...
Bide buyuyunce eve sigmaz zaten sen hala annenle kalsam kavga eder dururdunuz emin ol ama uzak tatlidir torun daha tatlidir...
Şimdi küçük ya ondan öyle geliyor..
(1,794 puan) tarafından
Rabbim güzle günlerini göstersin meleklerimizin. teşekkür ederim canim
(7,791 puan) tarafından
Öyle canim amin
0 oy
tarafından
Aaaa kız aynı beni anlatmışsın ben ilk hamileliğimde kızım için hep ağlardım sabaha kdr dua ederdim derdim ki Allahım gözyaşlarını hastalığını kötülüğünü görmeyeyim diye görmedim de zaten 1 yıl önce 39 haftalıkken melek oldu kızım şimdi 5 aylık.hamileyim bu da kız çok korkuyorum valla öyle.böylr değil birine anlatınca da gülüyorlar ya sinir oluyorum 
(1,794 puan) tarafından
Of çok üzüldüm canım ya başın sağolsun. Bu sefer herşey güzel olacak öyle düşün lütfen
tarafından
Allah razı olsun bacım inşallah herkes yavrusunu en sağlıklı en mutlu şekilde kucağına alır
(1,794 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(147 puan) tarafından

Sen niye evlendin kiz o zaman 

(1,794 puan) tarafından
Ne bileyim sevdim güvendim :)
0 oy
tarafından
Bende ilk oğluma hamileyken erkek oldupunu öğrendim elin kızı gelicek alıcak kendi ailesine götürücek onların olucak diye oturdum ağladım o akşam :D
(1,794 puan) tarafından
Ha ha kız hamileyken insan herşeye agliyabiliyo :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Sen niye evlendin kiz o zaman 
0 oy
tarafından
Kızı eloğlu alıp gidicek ama aklı hep bizde olacak ama erkek cocugu öyle degil elkızı alıp gidicek haftada bir ya aklına gelicez ya gelmicez
(1,794 puan) tarafından
Kizlar daha vefalı doğru canım. Rabbim mutlu etsinde onları gerisi önemli değil
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Erkekte olsa kızda olsa öyle evlat bende düşünüyorum bazen o kadar geceni gündüzüne katıp emeklerle büyüttüğün can parçanı hiç tanımadığın biri hayatına girip anayı babayı unutturuyor kızmaya kıyamadığın yavruna hayatına giren kişi ya mutlu ediyor yada senden emdiği sütü zehir ediyor birde müdahale ettiğinde adın kaynana oluyor 
(1,794 puan) tarafından
İnşallah Rabbim hep iyilerle karşılaştırır canim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 393 göst.
0 oy
14 cevap 522 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Huzur:) (2,259 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy