0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kardeşim 30 dikişten bahsediyor bnde hiç bir bilgim yok dedim sezaryan dikişleri kaç tane olur ve kaç güne geçer dikişler korsede kullanmak istiyorum ne zaman kullanmalıyım bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende öyle bişey yok çünkü yapıştırma 3 sezeryan da yapıştırma oldu dikişsiz ancak korse kullanabilen olduğunu sanmıyorum çünkü ağrıyo korse takınca ben tayt giydim 6 ay oldu doğum yapalı halen uğuşuk 

tarafından
Spinal anastezi oldum son çocuğumu bende aynı şekilde ilk başda yapıştırma oldu ve 2 tanesini de aynı yaptılar yine
(1,465 puan) tarafından
Bnmde spinal anestezi kuzum doğum raporumda da yazıyor bn baya geride kalmışım o zaman ilk sezaryanım olduğu için bilmiyordum
(13,202 puan) tarafından
Yaa Kerem 8 e döndü hala uyuşuk Rahimem benim de. Korse kullanamadım hala kof kof ağrı yapıyor. Normal heralde bu durum
tarafından
Normal kızz aslı 1 yıl hatta 2 yıla kadar öyle devam edecek uğuşuk
(13,202 puan) tarafından
Sağol canım benim bence de normalde soram didim
-Reklam-
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Artık dikişsiz oluyor canım İlk sezeryan da sagda 1 dikiş vardı 2. Sinde hiç olmadı dikişim. 
(1,465 puan) tarafından
Devlet özel fark ediyor mu peki bana hiç söylemediler
(10,880 puan) tarafından
Onu bilemem canım ben ikisinde de özelde yaptım
(1,465 puan) tarafından
Tmm cnm saģol
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bunun ne önemi varki artik dikişler yapıştırma oluyor sezaryen de dikis aldırma gibi birşey kalmadı 
(1,465 puan) tarafından
Bnmde dikiş aldırmadan bahsetmediler bnde estetik dikiştir kendi kendine erir düşer diye düşündüm
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bilmiyorum valla işaret parmağı uzunluğundaydı dikişim şuan görünmüyo bile :D estetik dikişi yani yapıştırma 

(1,465 puan) tarafından
Şimdiki öyle oluyor demekki bnde normal dikiş ama estetik kendi kendine düşüyor sandım
(25,224 puan) tarafından
Yok düşmüyo cnm estetik dikiş yapıştırma oluyo
0 oy
tarafından
Bende dıkıs yok camım Yapıstırma benım ki 
tarafından
Kız yapıştırma nasıl oluyor
tarafından
Estetik dıkıs canım dıkıs ızı ıp VS olmuyor
tarafından
Aynn bnm ki de bakıyorum iz yok
tarafından
Yapıstırma ıste
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Artık çoğunluk yapıştırma oluyor canım sadece başta ve sonda birer tane oluyor o kadar 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Dikiş Yok yapıştırma benim ben hemen tülbent le bağlamıştır karnımı
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Devlette yapıştırma oldum sadece 4 tane dikiş var bsinda ortasında sonunda kendiliğinden düştü onlarda
0 oy
tarafından
Ya ya kızlar gözünüzü seveyim Ne olursunuz Allah rızası için bak Allah'ın adını verdim dikişsiz hangi bir insanın eti dikiliyor bana bunu bir söyler misiniz 7 kat dikiliyor et 7 kat ve hiçbir şekilde dikiş olmadan ayetin Senin nasıl yapışacak dikişsiz estetik diyorsunuz estetik dikiş ters dikiş ya hiç dikiş yokmuş gibi söylemeyin bunu Lütfen ne olursunuz Allah rızası için diyorum ya ters dikiş Estetik
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Valla dikiş olmadı aldırmadım ama bi telefon boyu kadar kesim var 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Benimki normal dikis baya da uzun ama lac tane bilmiyorum bebegim 13 aylik 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 389 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 151 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 324 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...