0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebiş doğduğunda oğlum tam 2 yaşında olacak kızlar kışa gelecek zaten hemen dışarı çıkamam ama sonrasında nasıl yapcam hiç bir fikrim yok eltimin iki çocuğunun arası 16 ay birinden ikiz arabası buldular onu kullandı hep hâlâ daha onu kullanıyo. Ben ne yapsam diye düşünüyorum şimdilik annemlerdeyiz ama çocuk doğana kadar ne olur bilmiyorum tabi siz ne yaptınız ikiz arabası aldınız mı ya da başka çözümleriniz var mı? 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnmki 3 yasinda ama 2 yasindan beri bebek arabasi kullanmiyorum ki uzun sure kullanmak bnce dogru degil ayaklarinin gelişmesi lazim.1 ay sonra kardeşi olacak inşallah ona yeni araba aldik.Ona kullanacagiz.
tarafından
Kısa mesafede yürür tabi ama onu zaptetmek zor canım biri arabada biri elimde aklı ermiyo koşar
-Reklam-
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım eltimin çocukları çok yakındı yaşları yani biri iki buçuk 3 doğru biri yeni doğan yeni doğana kanguru kullandı zaten ilk çocuğundan vardı araba sonra oturma pozisyonuna gelince zaruret halinde bir arabaya ikisini bir oturttu büyüğü arkaya küçüğü de öne zaten önünde koruma var diye rahattı bebek ekstra araba almadı hatta Pazar bile gezdik bu sekilde
(13 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde kullandım aralarında iki yaş var evlatlarımın çok da rahat oldu. Küçüğü arabaya koyayım büyük yürüsün desen hem araba hem çocuk zaptetmek zor, hele araçların yoğun olduğu bir yerdeysen.
tarafından
Ay evet çok mantıklı kızlar çok sağoljn
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bende bunu dusunuyorum araba alacak durum yok oglum 15 aylik kizim 2 bucuk aylik tekli bebek arabamiz var kanguruya koymayi dusunuyorum
(13 puan) tarafından
Soru bana değil ama iki çocuğumda da kanguru kullanan biri olarak cevap vermek istedim, öncelikle kangurun ergonomik olmalı ki yük sırtına dağılsın böylece rahat edesin. Ben zayıf ve çabuk yorulan biri olmama rağmen ikisini de iki yaşına kadar taşıyabildim ki o dönemler aracımız yoktu uzun mesafeler yürürdük :)
tarafından
Anladım canım bizde var bi tane kanguru ama dandik
(13 puan) tarafından
Şöyle birşey mesela araştırırsanız uygun fiyatlı bişeyler bulabilirsiniz inşallah
tarafından
Sağol canım bi bakcam
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben şimdi bile ikisini Bebek Arabasına koyuyorum kızım 4 yaşında oğlum da 22 aylık anne ben yoruluyorum diyor koyuyorum 
tarafından
Normal bebek arabasına mı canım
(1,601 puan) tarafından
Çift yönlü arabalar varya
tarafından
İkiz değil yani onu diyorum canım
(1,601 puan) tarafından
Yok ikiz bebek arabası değil cnm
tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Benim ikinci bebeğim doğduğunda oğlum 29 aylık olacak 2 bebek arabam var bi joie birde baston genelde her yere eşimle giderm bi arabayı o sürer veya annem falan tek gittiğimde Zaten bebekleri anneme bırakırım diye düşünüyorum zorda kalırsam bebeği kanguruya koyarım sende öyle yapabilirsin kanguru edin
tarafından
Kanguru var da dandik yenisini alırım canım
(7,768 puan) tarafından
Kanguruda w bacak olmalı kuzum ilkay bebe olabilir
tarafından
Olabilir canım bi bakcam inşallah
0 oy
tarafından
Kara kara düşünüyorum halen araları 13 ay
tarafından
Sizin ataları baya az canım

İlgili sorular