0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar benim doğumumun ilki  sezeryan oldu sezeryandan tam bir sene sonra hamile kaldım simdi 10 haftalık hamileyim ama karnımın içi aciyor rahmimin acidigini hissediyorum böyle bişey yaşayan varmı doktora sadece bebeği görmek için gitmiştim böyle ağrım olmamıştı herşeyim normal çıktı bebekte bende gayet sağlıklı gözüktuk ama ben rahmimin acidigini hissediyorum ilk gebelikte kasik ağrılarım tabi oluyofu ama bu kadar değildi sanki bide bugün çok yoruldum dünde çok yorulmuştum ondanmi arttı acaba yada iki doğum arası az ya ondan mı oluyo karnım büyüdükçe napicam diye düşünüyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan sezeryanli  olman etkilemez canim  çok yorulduğun için olabilir
tarafından
Bende sezeryan arası az ya acaba ondanmi diye düşündüm
tarafından
Şuan o dönem için çok erken canım 6 aydan sonra başlar dikiş yerlerin hafif sizlar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim 1 inci doğum dan sonra 2 inci bebeğe hamile kaldım 4 yıl sonra ve çocuk doğduktan sonra 3 üncü ye hamile kaldım 4 aylık dı hemde oğlum hiç sorun yaşamadım ben belli kilo almışsan baskı olabilir bunu gidince not al doktora sor mutlaka 

(3,527 puan) tarafından
Hayırlısı canım 5 gün geçti yarın kan vericem
tarafından
Aynen canım nasip arruj2 çocuk neyse de 3 zor oluyo
(3,527 puan) tarafından
Olmaz mı kuzum ya, ben ya varsa diye deliriyorum 1 tanesine zor yetiyoruz
tarafından
Bende 3 tane :)
(3,527 puan) tarafından
Hepsini Allah bağışlasın ☺️
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bem 6 ay sonra hanile kaldım benimde ağrım vardı doktor normal dedi senin 1 sene geçmiş korkma ayakda fazla kaldğndandır belki 
0 oy
(82 puan) tarafından
Arkadaşım bebeği 3 aylıkken hamile kaldı yani ilk bebeği 1 yaşına girdi o ikinciyi doğurdu yine sezeryan ile kontrole gittiğinde doktor 7 kat dikiyoruz o dikişler gerile gerile karnın büyüyor o yüzden ağrı acı oluyor demişti 
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Sezeryandan 3 Ay sonra gebe kalan arkadaşım vardı o da dikişler acıyor diyordu bence seninki baya iyileşmiştir bende kızım 20 aylıkken gebe kaldım kasık ağrısı oluyor arada .. magnezyum eksikliği olabilir ya da çocuk büyüdüğü için olabilir sormak lazım
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Aralarında 1 buçuk yıl var  iki sezeryan  arasinda 

Hiç agrım olmadı sezeryanla ilgili canim
0 oy
(802 puan) tarafından
Benimde canım ikinsinin arasında 1 sene vardı yeni iki ay oldu doğum yapalı erken doğum yaptım agrilafkm öyle yoktu valla hatta hiç hamile gibi hisstmiyidum çok rahat hamilelik geçirdim doğumda çok kolay oldu dimislerimde hiç ağrıması aynı gün ayağa kalktım korkma hicbirsyw olmugor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde balporsugumom (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.