0 oy
3,135 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Yeni doğan için alacağım ama sleepy ve babyturco arasında kaldım sizce hangisi ve numarası kullananlar yorum yapabilir mi kizlar 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sleepy kullanıyorum bn güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkisi de muhteşem 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
19 aydır sleepy kullanıyorum kizim için memnunum. baby turco hic denemedim
0 oy
(15,597 puan) tarafından
Sleepy güzel.ya baby turco.mahbetti oglumu
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kesinlikle sleepy, baby turco denedim sevemedim, bi tık kalın sleepyden. Yenidogana 0 alacaksin ama cabuk buyuyorlar sonra 1 numaraya gecersin
tarafından
Kız slpy de sıfır yok ki zaten direk 1 den başlıyor oda çok küçük hemen 2 ye geçiliyor
(6,978 puan) tarafından
Ay pardon canim unutmusum uzun zaman oldu :D
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben ikisinide kullandım sleepy nin bacak arası lastiklerinin dokısu çok sert geldi bana kızartıyordu birde jeller yapışıyordu dolmasa bile pamuklanmalar yapıyordu çözemedüm onu cırtşı bezinde yasadık bunu külot bezi çok iyi. Baby turco doğadanın da cırtlı bezi iyi ikisinde de sızdırma yasamadım bu arada 
0 oy
(916 puan) tarafından
Ben sleppy kullanıyorum. Ama tavsiyem direk 2 ile başla kalıbı çok küçük. Yada 1 no çok az al bir yafa iki paket al
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben slepy kullanıyorum memnunum
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım sleppy çok kalın gelmişti bana geçende bı misafirlige gitmiştik 4 aylık oğulları vardı babyturco almışlar bende baktım ikinci çocuğuma kullansammi diye doğal cunki kilot bez almışlar çok güzeldi ben hep rahatlık açısından ince tercih ettim kızıma bezi canbebe kullandım ama ikinciye baby turco Alcam 
0 oy
tarafından
İlk 1 sene prima kullandım daha sonra bımın bezını suan sleepy canım alerjisi var mi kontrol edersin duruma gore degısır sın 
0 oy
(565 puan) tarafından
Sleepy kullaniyorum ve memnunun canim
0 oy
(746 puan) tarafından
Ben sleppy kullanıyorum şimdilik memnunum 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İkisinide kullandım sevmedim :)) Molfix güzel yine ona donduk 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Yenidoğduğunda hep sleepy kullandım memenin kalmadık çok sızdırdı molfixe geçtik 40 I çıkınca çok memnunuz 3 numaraya geçtik hala memnunum ıslak mendilde baby turco doğadan kullanıyoruz oda çok güzel 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Sleepy cok memnunumm 
0 oy
tarafından
Yenidoğan sleepy kullanma canım kullandigim en kotu bez Molfix al Molfix hakkında kötü yorum hiç duymadım 
0 oy
tarafından
doğduğundan beridir sleppy kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(270 puan) tarafından
Sleepy al canım o iyi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 181 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...