0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından
Kizlar 21 yasinda 72 kiloyum cok rahatsız oluyorum kilomdan yurudugum zaman falan ayaklarim hep catlamaya başladı diyetisyene gitmem icin once dahiliyeyemi gitmem gerekiyor

1 cevap

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Evet önce dahiliyeye gideceksin tahlillere bakicamk ordan diyetisyene yönlendirecek 
(924 puan) tarafından
Randevu alayim o zaman canim teşekkür ederim
(4,293 puan) tarafından
Aynen ben gittim boy kilo tahlillere bakarak bi program hazırladılar ama ben ne yaptık uymadim kendim diyey yaparak 74 kg dan 58 e kadar dustum
(924 puan) tarafından
Baya vermissin ben 60 a düşey dim yeterdi nasil verdin canim
(4,293 puan) tarafından
Sana sole anlatayim ole aman aman kasmadim kendimi detoks suları falan filan içmedim ilk önce 3 ogun beslendim abur cubur makarna pilav seker çikolata yasakladim.  Sonra kilo verme olayi durdu vücut kitledi kendini leslie diye YouTube da bir kadın var spor yaptırıyor önce günlük 15 dk onu yaptım sonra beden buna alisti 2 ogune düşürdüm yemeyi beyaz ekmek yerine tam veya kepekli yedim sadece.  Sabah akşam yedim gene arada spor yaptım gene kilo verme olayi durdu bu sefer sabah oglen yedim baktım bu sistem ile daha hızlı veriyorum spor da 45 dk ya kadar ciktim ama inan her gün yapmadim sporu bile gece de yogurtun içine pul biber karıştırıp yedim onu da hafta da 3 kere falan yaptim sadece gun içinde su bitki çayı da icersin her türlü gider . Ole kibrit kutusu peynir diyet programını sevmiyorum ben :D
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 463 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 522 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,647 puan) tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,608 cevap

35,954 kullanıcı

...