0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kısa bir süre önce mastit oldum ve büyük üzüntü yaşadık sütüm  birden azaldı bu saatten sonra artar mı kızlar ya? Tam kıta kıt yetiyo süt kızım mamada içmiyo 8 aydır sağarak besliyorum üzüntüden sütüm çok azaldı

3 Cevaplar

0 oy
(119,533 puan) tarafından
bol su ic tahin helva bulgur pilavi tavuksuyu corba  bak bide en iyisi keciboynuzunu kaymat suyunu ic acayip sut yapiyo
(983 puan) tarafından
Sağol sevda ya keciboynuzu bulamam ki bu gavurlar bilmiyo oyle yok kaldigim yerde ama keciboynuzu pekmezi var
turk marketlerine arqda bi geliyo kiz gidersen bak
(983 puan) tarafından
Turk marketi bize uzak canim her zaman gidilmiyo insallah bulurum, kuzey napiyo
uyumuyo
-Reklam-
0 oy
(2,771 puan) tarafından
Bol bol  su iç  her emzirme sonrasi  iciyorum kızım  sekiz aylik sabah kalktığımda  göğsüm şişmiş  oluyo bide oruç  tutuyorum
(2,771 puan) tarafından
Küçük  doğmuş  kuzum gelisimide ona göre  olacaktir benimkide 31 agustos dogumlu 3.500 doğmuştu  simdi 9 kilo
(983 puan) tarafından
Masallah canim saglikla büyüt benimki zayif dogdu kiyma kadar 2300 :D
(2,771 puan) tarafından
Kiyamam ama erken doğmuş  cani icindeyse problem  yok derler bizde saglikli olsunda yeterki zayif olsun☺️❣ kıyma  bebek unutmucam bunu☺️☺️
(983 puan) tarafından
Cok sukur sagligi yerinde insallah kiloda alir :)
(2,771 puan) tarafından
Insallah  canim insallah
0 oy
tarafından
Sağım yaparsanız sürekli bebek emmeyi terkeder ama
(983 puan) tarafından
Sagolun sukur mastit gecti cok zor gecti 40 derece atesim oldu 2 gun ama sutte azaldi insallah artar mama icmiyo kizim bu zamana kadar hep anne sutu aldi sukur insallah yasina kadar devam eder
tarafından
Çok geçmiş olsun dilerim bir daha olmaz. Çok zor bende yaşadım tek göğüsle emzirdim bir süre. 22 aya kadar emzrdm hamile olduğum için bıraktım. İnşallah size de nasıp olur 2 yaşına kadar
(983 puan) tarafından
Masallah insallah bana da nasip olur simdi 2 satte bir sagim yapiyorum anne sutu alsn diye aylardir gece uykum bile yok bu saate kadar 8 sagim yaptim bebegimde durmuyo cok zor sagmak keske emseydi ama kismet boyleymis
tarafından
Bir şekilde alsinda inşallah tatlım geçer bu zamanlar çok fedakar bir annesin masallah:)
(983 puan) tarafından
Evlat icin herseye katlanıyor insan sağ hoş olsunlar yeterki Rabbim acılarını göstermesin :)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 863 göst.
0 oy
19 cevap 181 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...