0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

tamamn efeksiz attm net görünsün diye normal kamera bu gün oldu böyle dün çok ağladı bugün de doğru düzgün uyumadı ondan mı olmuştur sizce ? Daha önce başına gelen varmı yarın sağlık ocağına gotrsem damla vs verirmi doktor 

11 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hastaneye götür daha iyi sonuç alırsın 
tarafından
Dün gece 3 e kadar hastanedydik dün ateşi vardı sadce isde dün çok korktu çok ağladı anlatamam yani aşırı ağladı ondan mı oldu acaba diye dusundm birde sizin fikrinizi alıyım dedm sabaha geçmezse götürurum zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm sen her ihtimale karşı doktora göster simdi her bebek bir degil allah muhafaza
tarafından
Canm dün gece 3 e kadr acildeydik dün yoktu aslında dün çok korktu çok ağladı ondan mı oldu acaba diye dusundm cnki benmde çok agladm zamn oluyir böyle olmadı yarın a geçmezse götürün doktora
tarafından
Yani insallah agladigindandr bebek sonuçta insan kestiremiyo cnm
tarafından
Aynen kuzum sabaha geçmezse gotururm zaten beklemem bebek konsnda çok hassasmdir zaten
tarafından
Rabbim şifa versin cnm
0 oy
tarafından
Canım mutlaka cocuk doktoruna ve goz doktoruna gotur saglık ocagına degıl
tarafından
Kuzum dün gece 3 e kadr acil deydik yoktu böyle birşey de bugün oldu keyifsizligi yok da olmadı yarın goturuym yine
tarafından
Gotur yine canım Allah sifa versin ınsallah yavruna
tarafından
Allah razı olsun canım çok amin
0 oy
tarafından
Uykusuz kaldıysa ondan olmuştur ama götür yarın mutlaka canım
tarafından
Evet kuzum hem dün çok ağladı bugünde uykusuz kaldı dün gece 3 e kadr acildeydik
0 oy
tarafından
Daha ne bekliyosun canım ? Allah korusun en kısa zamanda hastaneye götür.
tarafından
Beklemedim zaten hanimefndi dün geçe boyu hastanedydik çok korktu aşırı ağladı uyuyamdi ondan dolayı mı olmusrur diye fikrinizi almak istedm gecmezse yarın zaten tekrar goturcm
0 oy
tarafından
Goz damari catlamis canm agladi mi 
tarafından
Ay kuzum sagl ya bende bunu merk ediyordum elbet başına gelen vardır diye hiç aglamadigi kadr ağladı dogdundan beri ilk defa hastalandı hast ortamı onu korkuttu zaten daha 10 aylık
tarafından
Bundan bisey olmaz canm benim yorumum degil doktorun dedigi buydu
tarafından
Sağol kuzum zaten geçmezse sabah yine goturrurm hastaneye götürmek birşey değil gece boyu içim içimi yicejti
tarafından
2 gune gecer hemen gecmez  hemen goturme bak foto attim
tarafından
Gördüm canım gordm Allah razı olsun uğraşıp bulup atmssn fotoyu içimi rahatlattj rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah sana
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Travma geçirdi mi? 
tarafından
Hayır bir sikntisi yok dün gece boyunca hastanedydik enfeksiyon bile yok şükür kesici disleri çok zorlamış o yuzdn ateş yapmış ateşi geçti şükür
(1,093 puan) tarafından
Travma veya çok ağlamaktan pıhtı atmış. Doktora göstermenizde fayda var.
Ama bildiğim kadarıyla pıhtının gözde atması en iyisi. Beyne falan gitseydi çok daha sıkıntı çıkarırdı. O pıhtı büyüyebilir. Görmesinde herhangi bir problem yoksa 10 güne geçer. Çok geçmiş olsun
tarafından
Çok Teşekkür ederim cevp için
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Doktora götürün bence. 
tarafından
Geçmezse sabaha goturcm
(1,077 puan) tarafından
Bencede canim sanmıyorum ağlamaktan böyle birşey olsun.
0 oy
tarafından

Bak aynisi canm 

image

tarafından
Millet felaket tellaligi yapmis ama bunda korkulacak bisey yok canm cocuk dis cokarirken zaten bagisikligi dusuk birde hastaneye goturme zaten goturmussun.korona malum.bilmesem asla goturme demem ama bosa evham yapma
tarafından
Bende çok ağladığı için olabilir diye düşündüm canım açıkçası ondan bir sorayım burayya dedim yoksa ben bebeğimi niye hast gotrmeyim keyfi yerinde bir sikntisi yok ki zaten geçmezse yinede gotrmeyi dusunuyordum
tarafından
Bazilari mukemmel anne canm ondan sen vicdansizsin nasil bekledin bu zamana kadar saniyesinde acilde biteceksin.Acil olan sey vardir gidersin ama bunada kosturulmaz ki hayati birsey gibi doktorun en fazla yapacagi damla vermek buna.ben ozele gidiyorum asidan sonra gorunce doktora hemen foto attim hastaneye gelelimmi diye doktor hayir tabiki bebek cok aglamis birkac gune gecer normal dedi ve herseye bu kadar evham yapma diyede bana kizdi resmen cunku gercekten herseyde hastanede bitilmez arkadasim var cocukta kucucuk bisey gorsr hastanede ve cocugu kac kere hastaneden enfeksiyon kapti git gel diye diye yazik cocuk harap oldu.Hersey kararinda guzel  canm
tarafından
Bende birde panik atak var zaten kuzum en ufak birşeyde istem dışı kafamda kurup kendimi daha çok panik yapiyorm birşey olucak diye elim ayagm titriyor tansiyon düşüyor sonra eşim de ağladığı için oldu geçer korkma dedi isde anne yüreği elebt yaşayan vardır diye bı size sorayım dedm hast gotrmesini ben bilmiyormuyum sanki evet Antalya dayız birde burdada aşırı arttı virüs devletlerin acılı çoğu hast kabul etmiyor
tarafından
Bekle birkac gune gecer rahatlarsin canm uzme bosyere kendini
0 oy
(72 puan) tarafından
Uykusuz kaldimi bebek uyudumu kanlanmis olabilir uykusuzluktan  atesten dolayi göze vurmustur gecer sabaha insallah gecmezse gotur viruste cogaldi Allah korusun bebekler daha cok kabiyo
(72 puan) tarafından
Enfeksiyon falanmi varda acaba huzursuz canim tahlil yapmadilar mi hic kiyamam ya cok zor ates helede bebeklerde
tarafından
Yok canım muane etti kulagna boğazına baktı gozlerne baktı göğsünü dinledi hiç bir sknti yok dedi aynı anda 2 dış oatlatti şimdi biri daha sis damagi cnki ağzına memeyi hile alamiyor idrar tahlili istedi ilk sonra benm kız çiş yapmadı saatlerce bekledik yapmayınca geri yok sen şurubu al çocuğu eve gitr dedi
(72 puan) tarafından
Surupla hal olacak is degil ki bebek durmuyo sonuçta  insallah duzelir kuzucuk biran once atesi duser sakinler
tarafından
Şuan birazdaha iyi canm şükür düştü ateşi ablasıyla oynuyor inşallah yükselmez geri
(72 puan) tarafından
Insallah canim iyi olsunlarda tek bebisler

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 283 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu