0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün para aldı dedik eşimle yarın gidelim 2 çocukla çarşıya çıkip eşime ayakkabı ve tişört alalım. Tamam dedi bugün oldu diyor iki çocukla nasıl çıkalım uzun süredir evdeyiz bunaldık kızım dışarı için ölüyor ayrıca evim çarşıda ben senle gitmem diyor bir yere benimle giderken utanıyor hep böyle herkesle gezer benimle asla. Hep kuytu köşe parklara götürür beni asla çarşıya götürmez. Beni yanına yakıştirmiyor. Çok gücüme gidiyor tam düzeldi diyorum yine aynı tantana bir de üstüne o haklı çıkıyor 

16 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Kendi çok mu yakışıklıymış neyini beğenmiyo afedersin aynı yatağa girip çocuk yaparken beğeniyodu da gezmeye gelince mi beğenmiyo kendi lord mu prens mi onu bekleme sende al çocuğunu çık çarşıya süslen püslen oda gitsin napıyosa yapsın. 
(220 puan) tarafından
Yaa ikna etmeye çalış :( bence çok istediğini görürse kabul eder.
tarafından
Inşallah  canlarım inşallah  bencede herif gibi  dursun  degilmi ya  daha ne sözler verdi ama meğersem hepsi boslafmis  ya inşallah  ikna edebilirim  insallah
tarafından
İnşallah canım güzel dille yanaş bakalım sanki okuyunca evden kaçıcaksın tuhaf tuhaf davranmasın versin izin
tarafından
Dimi ya Vallh  haklsin  ahahah ona bakmayinda  ben orta okulda çok tembeldim  birazda ondan  korkuyom  ya beceremezsem diye daha çarpma bilme yok bende babam saoglsun
tarafından
Olsun canım bil bilme zaten uzaktan okumak çok zor. Kesinlikle bi okula kaydol meslek lisesine çünkü normal düz lise halk eğitimlerin çok zor. He sadece çıkmış soruları çöz geçersin çnkü hep aynı sorular çıkıyo düz lisede. Benmde eşim oluyo şuan ordan biliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanna yakıştırmadgni neden düşünuosn kendimi dedi
tarafından
Hayır kardeşlerine demiş onlar dedi
tarafından
Sen kendin çik gez kıymetini bilsin arkadasn dediği bı aşağıda yatağa alıp cocuk yapmasını bilyosa onuda yapicak kendine güven kendi sanki bulunmaz Hint kumasi mi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşten utanmak da nedir ya yanlış anlıyor olabilir misin kıskanıyor olabilir mi
tarafından
Hayır açık acik söylemiş zaten kardeşlerine onlarda bana söylemişti
(8,081 puan) tarafından
Çok iğrenç bir düşünce bu ya karaktersiz pislik
tarafından
Bugünde dedi zaten yakıştırmiyorum dedi
(8,081 puan) tarafından
Üzülme canım benim bu onun karaktersizliği beğendiğini alsaymış zamannda
(1,046 puan) tarafından
Kardeşleri sana nasil soyluyo çekinmeden sonuçta aramızda sorun olur
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Niye utanıyomuş sana kurban olsun seni hak ediyo mu acaba pislik herif
tarafından
Çok belli ediyor zoruma gidiyor artık
(10,411 puan) tarafından
Sende onu beğenme utanmaz koynuna girerken de utanmaz ama canım sen hiç kendini üzme böyleleri bir bela bulur sonra köpeğin olur bu  lafımı bi yere yaz
0 oy
tarafından
Yalıştırmadığını kendi öi söyledi canım belli kıskanıyordur
tarafından
Hayır söylemiş kardeşlerine onlar dedi zaten belli ediyor
tarafından
Karakter sıfır yani ne deyim Allah akıl fikir versin eşine canım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Açık bir şekilde dedi mi yoksa kendin mi gözlemledin bu durumu ? 
tarafından
Evet hem kardeşlerine söylemiş onlar dedi hemde belli zaten beni tek gönderir ama birlikte gitmek istesem kaos
(1,845 puan) tarafından
Allah Allah ne kadar değişik bir karakter ya gitsin yakisani bulsun o zaman aranız nasıl peki kötü mü hep
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Senin çıkmanı istemiyor mu beraber mi çıkmak istemiyor alış veriş yapmayı unuttum ya 
tarafından
Hayır benim çıkmamı istiyor birlikte girmeye gelince kaos
(4,661 puan) tarafından
Neden acaba tuaf yani kesinlikle tepkini koy
0 oy
tarafından
Senle ilişkiye girdigindede  utaniyormu  beyfendi  yok ama dimi kendini  beğenmiş  pislik herif  terbiyesiz  ama senin ona öyle bir ders  vermen lazimki  ama ışte  bide bunu kardeşlerine söylemiş oylemi  sihniyetine  acmicam  bayramlık ağzımı  
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Nasil ya insan neden esinden utansinki
0 oy
(220 puan) tarafından
Şaka mı bu? Yanına neyini yakıştırmıyormuş peki? 
0 oy
(299 puan) tarafından
ben seni yanma aldım seni kapıma köpek ettim de sen beni beğenmiyorsun heee hayırdır esin bred pıt falan mı kendini bukadar yakışıklı görüyor un çuvalı 

dengesiz ben olsam tek basıma gezer tozarım oda kim
0 oy
(859 puan) tarafından
İnsan karısından utanır mı ya ayıp gerçekten yaptığı senin nasıl üzdüğünün farkında değil mi
0 oy
(48,657 puan) tarafından
esine guvenin nasil peki
0 oy
(6,671 puan) tarafından
E cnm hani sen dedin değişti artık sana bağlıydı ne oldu ki ,:(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 214 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 656 göst.