0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Ah kizlar sabahtan beri aglamaktan gozlerim sisti artik tasiyamiyorum.derdimi nasil anlatayim bilmiyorum.anlatsam da bir cozumu olur mu onu da sanmiyorumya ne yapayim bi umut dertsleseyim dedim.

babam terketti bizi baska kadin icin.annem bakti buyuttu calisti sacini supurge etti.kardesime bana ev aldi.kisacasi kalbi dort dortluk.bu yuzden ona hep minnet borcluyum.ama gel gelelim beyni bozuk.lafi nereye gider hic duymaz.esimin ve ailesinin yaninda surekli beni assagilar.yalniz kalmasin gezdireyim diyorum burnumdan getiriyor.esime surekli senin ailen köylu diyor.onlarin yaninda bana yavas ye kaciran yok dana gibi oldun diyor.oysaki seker tiroid hastasiyim.annesi bunu diyen kizin kaynanasi neler der?bugun gebelik sekeri de cikti.aaa bizim gelinin de vardi gebelik sekeri,cocugu ozurlu dogdu diyor.catladim aglamaktan befes alamiyrum.yani beni yakip yikmak icin her seyi soyluyor.ben artik dayanamiyorum.diller dokuyorum pskologa gidelim diye banane siz gidin ben deli degilim siz nankorsunuz diyor.konusmak yapma etme demek care etmiyor.hep etrafina karsi nefret kibir assagilama dolu ve bunu gormuyor.ama bizim icin yaptiklarini dusununce elim ayagim baglaniyor.

Ne olur bi akil verin

11 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Öncelikle annenden yaptıkalrı için Allah razı olsun ama evden çok psikolojide önemli bir insan  Sağlıklı değilse dünya malınon değeri yoktur ya duymayacaksınız  yada duyduklarınızı şakaya vurcaksınız  veya en güzeli mesafe koyucaksınız 
(546 puan) tarafından
Ya ne guzel demissin.benim icin de hic bir anlami kalmiyor evinin barkinin.keske diyorum saglikli bi anne kiz iliskimiz olsaydi da ev de olmayiverseydi diyorum.hep basiniza kakar ben sizin icin calistim diye.
(5,311 puan) tarafından
Danışanlarıma hep söylüyorum sizi üzüp hayatınızda yoran her kimse suygualrınızı ifade edin ve belirli bir mesafe koyun
tarafından
Yorumumu buraya yazmak istedim altta kalmasın diye  annende cok fedakar bir anneymiş yaşanmışlıklardan dolayı psikolojisi bozulmuş benim rahmetli annemde bazen bi bakardık pat diye öyle  bir cümle kullanmışki hepimiz beye uğradığımızı şaşardık git gide ilerledi üstüne hastalığıda tuzu biberi oldu bizde kızardık alınırdık ama şimdi yok keşke olsaydıda kalbimi kırsaydı  bence tatlı dille ikna edip psikologa götürün
-Reklam-
0 oy
(48,465 puan) tarafından
annenle mesafe koymalisin canim anlar belki
(546 puan) tarafından
Onu da denedim.hic umrunda olmadi...
0 oy
tarafından

Yorumsuz rabbim yardımcın olsun cnm

(546 puan) tarafından
Amin cok sagol..
0 oy
tarafından
Insanlar bastirdiklari bazi duygulari farkli sekillerde disa vururlar. Annen sizi birakmamis sahip cikmis baban hayatini yasamis. Belkide bilincaltinda benimde cocuklarim olmasaydi bende gider hayatimi yasardim diyordur olabilir bunuda bu sekilde disa vuruyordur
(546 puan) tarafından
Bunu hic dusunememistim.belki de o da bizi vicdan azabi olarak bakti ama dedigin gibi icten ice istemedi...
0 oy
tarafından
Çok karışık yazmışsın hiç bisey anlamadım kayanan mi annemi özürlü dedi kimin piskalojisi bozuk çok karışık yazmışsın canım 
(546 puan) tarafından
Annem gebelik sekerim cikti diye cocugun ozurlu olabilir dedi.annemin pskolojisi bozuk.
tarafından
Yaaa anne şimdi biseyde diyemiyorsun kalbi kırılmasın diye Allah yardım etsin biraz patavatsız galiba güzel dile uyar herlade öyle olmasının sebebi yaşadıkları kolay değil tek başına çocuk büyütmek bide aldatılmış onun öfkesi var herkes farklı atlatır böyle şeyleri kimisi içten içe düşündüğü için böyle olur yani güzelce konuş derim esinde anlat durumu
(546 puan) tarafından
Ah canim binlerce kez uyardim.esim de cok anlayis gosteriyor isi rast gitsin.ama annem anlamiyor kalbimi lime lime ediyor.surwkli senin kocan basinda bak mutlusun iste diyip duruyor.dedigin gibi atlatamiyor ama bu yasimda bile olan cocuklara oluyor.alkah hayirli evlat kadar hayirli anne baba da olmayi nasip etsin demeliymis demekki
tarafından
Canım ben annenin durumunu çok iyi anlıyorum yani yaptığı şey çok yalnis ama annenin içinde bi öfke kızgınlık oldu için böyle olmuş o yüzden umursamamaya çalış bazı kadınlar kocası olmadı için sinirli agresiflesiyor sonra piskalojisi bozuluyor menopoz dönemini bile çok ağır geçiriyorlar insan ister istemez kocaya ihtiyaç duyar ve böyle bir şey olmadığı için insanın piskalojisi bozulur yani bu herkeste aynı olacak diye bisey baziler ağır atlatır o yüzden kadının ruh sağlığı iyi değil gitmek istemiyorsa zorlama sende takma kafaya hiç umursama
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Rabbim sağlıklı evlat nasıp etsin inşallah  şimdi ben şeker hastasıyım bu bebeğinde bir problem yaratmaz ancak suyun  fazla olur bebek kilolu olur  erken doğum olabilir  ona dikkat et    tabikide anne  saygı duymak gerekir  anladığım kadarıyla annen kötü huylu olduğu için etrafındaki insanların kalbini kırıyor   bunun altında yatan belkide zamanında başka bir kadın için terk edilmiş olmasi olabilir o nedenle kimsenin mutlu olmasını istemiyor galiba bı şekilde ikna Edip piskiatrise gitmeli 
(546 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun.hepimizin evlatlarina saglik versin.evet belki de en buyuk sorunu sevgisizlik ama bunu bizi parca parca ederek almaya calisiyor galiba.
(6,919 puan) tarafından
Muhtemelen öyle  kendinden once nefret ettiği için öfkesini bu şekilde çıkarıyor belkide
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ah anneler de bazen lafın nereye gideceğini bilmiyorlar öyle kabul edeceksin bu yaştan sonra değişmezler
(546 puan) tarafından
Aynen oyle kabul edeyim diyorum.5 dakika gecmeden oyle bi laf ediyor ki can evimden vuruyor.
(1,060 puan) tarafından
Takma benimki de ağzının lafını hiç bilmiyor. O da zamanında çok çekmiş. Kızıyorum ama yapacak birşey yok.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bence bilinç altında olan duyguların dışa vurumu annenin davranış biçimi. Ve bir sekilde ikna oluo destek alırsa hayatınız daha farklı olur canım.
0 oy
tarafından
Canim annen cok çekmiş kiini sana değil hayata karşı ve bunu birine kusamadhan edemiyor ,onunla güzel güzel konuşmayı denesen baktın olmuyor kaynananlarla aynı ortama getirme fazla onu  Allah yardımcın olsun.
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yıpranmıştır canım kadın sağlıklı kalması mümkün mü neler yaşamış 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yıpranmıştır canım kadın sağlıklı kalması mümkün mü neler yaşamış o senin annemdir kötüsü de ilden gene iyidir anlatıyor musun da güzel güzel anne sen böyle diyince kaynanam yüz buluyor demediği kalmıyor diye 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 732 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 450 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,475 göst.
0 oy
8 cevap 248 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu