0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

1 kızımız var doktor izniyle olmdi sürpriz oldu okdr zmn okdr çabalamiza rağmen olmadı acab dedik bir sıkıntı mı var eşimde çıktı ama şükür akışına bırakınca hamile kaldığımi öğrendim 

Ben kas hastasiyim ikinci ccga hamile kaldım ama çok sıkıntı yaşamaya başladım 9 10haftalkik boş gebelik den kürtaj olmak zorunda kaldım uyutulmadan 

Kızıma gebeliğim çok zor geçti kaç kez düştüm düşük t. Vardı kanama geçirdim hastanede yattım iki üç kez yatalak hasta gibi oldum çok ağrı çektim

İzinli olması gerek ccgn doktordan ki hastalığım ilerlemiş maalesef kızıma bile bakamıyorum neredeyse onu olsa yanımda tek dışarı çıkartmm korkrm birşey olacak benim yüzümden diye 

Kızım zorlu bir bebekti uyku konusunda 18ay uykusuz geçti geceli gündüzlü baya yıprandım tükendim her bakımdan 

Şimdi ise tek kişinin bakabilecegi bir çocuk değil okdr maşallah i var ❤️

Hani ikinci ccgu isterdim ama sağlığım el vermiyor eşim de bazen istiyor yapalım fln şaka ile karışık fln 

Düşünmeye başladım acaba hakkına giriyormymdur:(

13 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm keyfi degiki senin yaomaman sagligin el vermiyor bnce girmiyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakamayacagini dusunuyorsan ne hakkı bacım sağlığın ne zaman elverirse hazır hissedersen o zaman düşün 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bunda hakkına girecek birsey yok bence canim. tam tersine esin bunları göz önüne alarak dememeli. sende istersin kardesi olsun niye istemeyesin ama madem sağlık açısından sorunun var tabi ki bunun kararını sen vermelisin gibi
0 oy
tarafından
Hakkına girmiyorsun tabi ki sonuçta sen sağlıklı olacaksın ki çocuğuna bakabilesin önce senin sağlığın 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Rabbim kızına uzun ömürler versin sağlık durumunu etkileyecek canim kizin büyüsün ilerde daha rahat olursun Allah nasip ederse olur saglik başta gelir.
0 oy
(940 puan) tarafından
Canım rabbim kızını sana eşine bağışlasın gerçekten ben eskilere şaşıyorum 

Bebek büyütmek çok zor esin anlayışlıdır umarım konusun 

Hakkına girmiyorsun kesinlikle keyfi değil bu
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Allah bagislasin :) 

Hakkina girmelik birsey yokki canim saglik el vermiyorsa Rabbim oyle istemişse boyle dusunmemen gerek. Ya hic olmasaydi sagligin el vermeseydi kızında olmasaydi bir de oyle düşün. Cok şükür ki var. Esin boyle bir rahatsizlik dile getirmiyorsa kırmıyorsa seni boyle dusunmenin mantıgı yok :)
0 oy
(18,236 puan) tarafından
Bence yapma kuzum karar senin sadece fikrimi söylüyorum Rabbim şifa versin ama kendini çok yorarsın 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Abla sağlık sorunu bu sonuçta hakkına girmiş olmazsın ki yani benim düşüncem bu yönde zaten neler çektiğini de görmüş eşin illaki istiyorduk bir kardeşi olsun sende istersin ama sağlık önce gelmeli olursa da rabbim sağlık versin ama işte olursa da ikiniz de riske girerseniz bu sefer daha zor olur ablacım.
0 oy
tarafından

Girmiyor sun cnm çünkü keyfi birşey değil bu ben sağlık sorunları nedeniyle tüplerimi bağlamayı bile düşünüyorum oğlum saglicakla gelirse inşallah. Rabbim şifa versin inşallah

0 oy
tarafından
Niye Giresun hakkına cnm bu iki kisinin isteyip yapması gereken birşey 

Sağlığın el vermiyorsa bakacak gücün yoksa zorlamanın anlamı yok hem kızın daha küçük biraz zaman gecsin belki iyi olursun inşallah
0 oy
tarafından
Senin o ince düşünceni kalbini severim beni❤️❤️❤️

Sağlık yüzünden istemiyorsun zaten dinimizde de vücuda zarar verecek herşey haram değilmi kuzum o yüzden kendini üzme bosuna
(2,261 puan) tarafından
Aynen kesinlikle katılıyorum size
0 oy
(749 puan) tarafından
Kizin kac uasinda cnm birde suan zaptedemedigin seviyedeyse beklemen daha iyi olur tabi yasinida bilmiyrum bu arada cok zor bir donem allh yardim etsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 241 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 521 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (638 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 213 göst.