+1 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (4,152 puan) tarafından
Kizlar yumurta alerjisi olan bebisleriniz yada tanidiginiz var mi yeni ek gidaya gectik her verdigimde kustu 3 gun arayla iki uc defa verdim bugunde denemek iatedim digerlerinde acaba usuttu i yuzden mi diyip 3. Kez denemek istedim.ama bugun cok fazlaa kustu halbuki cok az verdim yarinn yarisini bile yemedi. Fiskirarak kustu yanagi falan sisti elim ayagima dolandi esimi cagirdim.o gelmedenn bir defa daha kustuu sislik indiii. Rahatladi suam uyuyo doktoru aradiik ama alerji teati yapilmadan bilemeyiz dedii kucuk yerde yasiyorum konyaya merkeze gitmemz lazim randevu alicaz ins bulurum.  Cok korktum :-(

3 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay yok mu bi bileninizz
tarafından
Kız bende var yumurta alerjisi de ilk defa duydum yumurta yiyince kusani benim yumurtaya alerjim var ama ben kusmuyorumki vücudumdan büyük kırmızı kırmızı kaşınan sulu yara çıkıyor
(4,152 puan) tarafından
Belirtilere baktim canm kiminde kasinti oluyomus kiz kardesimin oglundaa yara gibi seyler cikiyo kirmizi. Ama bebegimde kusma oldu bide yanagi sistii.
tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah yumurta değildir canım
(4,152 puan) tarafından
Ins kuzum yaa bakaln ne cikicak
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Arkadaşımın oğlunun alerjisi vardı canım 2 yaşına gelince Dr geçer dedi şuan geçmiş alerji  sende geçene kadar başka bişey yedir canım çok geçmiş olsun ❤ 
(4,152 puan) tarafından
Cok sagol kuzuum ♥️♥️Hadi ya ins o kadar surer bizimde. Yumurta en faydali besinlerden  biri..
(1,186 puan) tarafından
Tabi canım fazla sürmez biraz yemeyecek kuzucuk napalım artık
(4,152 puan) tarafından
Yigenm 5 yasinda hala devam ediyo i yuzden korktum kuzum.
(1,186 puan) tarafından
Fazla sürmez canım Dr a gidin ilaç e veriyo galiba öyle fazla sürmüyo
(4,152 puan) tarafından
Ins tamm kuzum cok sagol randevu bukursam ins goturucem
0 oy
(748 puan) tarafından
Alerji testi sart benimkinde var mesela canim sende krep yap ver oyle dene bide bakalim minik minik parcala yesin benim kizdada beyazina alerjisi var sarisina degl bende sarisiyla krep yapiorum beyazini yiyince benimkide gece tikanio mesela
(4,152 puan) tarafından
Hadi ya kiyamm. Ne kadarluk kizin canm . Bnmki daha kucuk beyaz bir yasindan sonra veriliyor die biluyorum ama. Emziriyorum bn yumurta yiyince bi skinti olmuyo  sasirdim bnde
(748 puan) tarafından
2 yasindan fazladir canim benimkide test yatrdim ben inek sutune yumurta beyazin alerji var benimkinin bende ole yapiprum bise olmuyor o zman
(4,152 puan) tarafından
Anlafim kuzum. Yigenmde senn kiz gibi annesi bile yiyemiyordu emzirrken sut cikolata peynir yumurta. Rabbim sifa versin butun kuzulara
(748 puan) tarafından
Besin alerjisi geciyor canim allah baska dert vermesin olene kadar yumurta yemicek degil canim geciyor o kardesimin cilek vardi kucukken gecti
(4,152 puan) tarafından
Amiin vermesin ins.. ilk kez bole birsey gorunce korktim yani

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
0 oy
0 cevap 74 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 190 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy