0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Cok uzuldum sizlede pylasmak istedim ...

Oglumun atesi vardi geceden bu yana sabah doktora goturuk oglum dogdugunda 12 gun kuvezde yatti koronadan dolati emzirtmediler goturdugumuz sutun bi damlasini vermemisler halbuki getirin vericez demislerdi ....24 paket sut goturduk hepsini elimize verdiler cikarken oglum orda hem mamaya hem biberona alismis

Cikinca uykuda sadece mememi aldi gunduzde cok nadiren cok çaba sarf ettim ama az emdi mamayla birlikte emdi.

6.ayda memeyi bıraktı almadi bidaha almafi suan 11 aylik dr bana oglun un bagisikligi ne kadar dusuk ya hoc annr sutu almadimi dedi 6 ay emdi dedim 2 yil emzirmeliydin en az dedi emmedi dedim cabalamamissindur dedi alayci bi sesle oglun hep boyle cabuk hasta olur anne sutu almadigi icin dedi bide tripli tripli hic kendi anneligimi sorgulamamistim onun yuzunden geldigimden beri acaba brnim hatammi diyorum aglama tutuyor dusunuyorum oglum her hasta oldugunda o doktor un dedikleri gelecek cok uzulucem ...kendimi suclu hissedicem

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sen kendini kötü hiss etme hastanede sütü vermeyen onlar 
(689 puan) tarafından
Allaj onlari bildigi gibi yapsin
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
O doktor  falan  değil  benim  kızım da 2 ay anca  anne  sütü  aldı  ama  sağlığı  gayet  yerinde  O doktor  çok  boş  konuşmuş  hiç  kafana takma  canım  
(689 puan) tarafından
Allaah razi olsun canim benim
0 oy
(2,951 puan) tarafından
Bence doktorun tavri cok saçma olmuş. Bazıları mevkilerini insanları aşağılamak için kullanıyorlar. Benim oğlumda 1 buçuk ay sağarak sütümü içti. Emmedi hep öğürdu. Sonrada hic icmedi sütüm çekildi. Simdi burada benim ne suçum var. Cocuk bu hasta olabilir. 
(689 puan) tarafından
Sen elinden geleni yapmissin kendini daga tasa vuracak halin yok ya nasip değilmiş uzun emmek
(2,951 puan) tarafından
Oyle canim hepimiz uğraşıyoruz çocuğumuz için kendini bilmez bir doktorun dediklerini hic kafana takma
0 oy
tarafından
Saçmalamış o doktor ben büyük oğlumu emzirdiğim halde sürekli hastalanırdı bütün kışı antibiyotik içerek geçirirdik taki 10 yaşına gelene kadar bu böyle devam etti tamm anne sütü çok önemli çok değerli ama emmediyse napacaktın ölecekmiydin hadi seninki anne sütü almadı diye hasta oluyor benimki neden hasta oluyordu saçma boşyere canını sıkma canım ukalalık yapmış o doktor 
(689 puan) tarafından
Demi bunye meselesi bu tamam anne sutu etkili ama yuzde yuz ona bağlı degil kim istenez emmesin ..
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Doktor olmuş ama insan olamamış demek ki. Sık sık atşeleniyor ya da hastalanıyor mu çocuğun?
(689 puan) tarafından
11 aydir 3.hasta oluşu
(689 puan) tarafından
Insan olmak herkese nasip olmuyir sanirim
(2,492 puan) tarafından
Benim kızım 3.ay bıraktı beni zaten sütüm azdı. Doğduğundan beri mama içiyor. Daha geçen hafta gittik doktor bana inatçı ateş, geçmeyen bronşit, sık hastalanma varsa çocuğun bağışıklığı düşüktür dedi. Hemen öyle her hasta olan çocuğa bağışıklığı düşüktür diyemeyiz korkma dedi. Anlattı güzelce. Korkma sen de. Boşver daha da gitme o doktora.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Senin neden suçun olsun sen elinden geleni yapmışsın sagip götürmüşsün o dengesizler vermemiş ve sonrasında da cabalamissin ayrıca oğlunun rahatsizlanmasini anne sütü almamasina bağlama doktorda saçma saçma konuşmuş..benim yeğenim 1 damla bile anne sütü icmedi şuan 12 yasinda cok şükür doğduğundan beri 1 kere bile hastane yüzü görmedi ve 2 buçuk kilonun altında doğdu..lütfen kendini suclayip strese girme nasibi o kadarmış bende 8 buçuk aylıkken kesmek kaldım zaten aman aman emen bi çocuk değildi hamile de kalınca kesmek zorunda kaldım hamile kaldıktan sonra 2 dakika bile durmamaya  emmemeye başladı bende çok direndim ama olmayınca olmuyo üzme kendini 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Benimki 23 gün sağmayla emdi gayet de bağışıklığı düzgün bebeğin küvezde kalmış bunu göz ardı etmemeliydi evet iki yıl anne sütü ama ne yapalım 
0 oy
(738 puan) tarafından
Sende demedin mi böyle böyle yaptılar die ne gıcık doktormua
(689 puan) tarafından
O an dilim tutuldu bana boylr ters ters konusunca
Soru sordu ben daha soruyu algilamadan esim cevap vrfi oyle kafam dondu
0 oy
(260 puan) tarafından
Valla onunla alakalı değil ya bence teyzem 5 kilo 560 Gr doğurdu yigenimi tosuncuk 5 yaşına kadar emdi şimdi 12 yaşında 18 görünüyor ama ben 2700 kızımı normal doguramadim sezeryan oldu 3 yaşına kadar. Emzirdim ne kilo aldı nede  bağışıklığı var hele şu dönem de sürekli evde olduğumuz halde bile hasta oluyor anlamadım ki olmayınca olmuyor heralde bebeğinde  bir kendi genetiği var teyzemin oğlu okulda bayıldı açlıktan okulda para toplamışlar durumlari yok sanıp hâlbuki teyzem kendini öldürüyor yesinde buyusunler diye ama yemiyor aç aç geziyorlar işte her çocuk farklı üzme kendini
(689 puan) tarafından
Demi bunye meselesi cok haklisin
(260 puan) tarafından
Takılma bazı doktorlar özürlü oluyor sanki kasaptan almışlar banada hamileyim şimdi birkere 24 haftada   gittim ohoo bu karın 35 duruyor sen eminmisin demez mi arızalı tipler işte bazen zorla çalışanlar birdaha hasta gelmesin diye bilerek psikolojik şiddet yapıyo
0 oy
tarafından
Cevabını veremedin mi canim o densızın alakası yok benım oglum 2 yasında 5 ay emdi ve maasallahı var 2 kez hasta oldu sadece bos bos konusmus
(689 puan) tarafından
O an dilimntutuldu gozum doldu dona kaldim baska seyler sordu esim cevap verdi ben oyle olunca
tarafından
Takma sen asla olabılır cocuk bu hasta da olacak dusecek kalkacakta
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Kendini üzme canim büyük oğlum 2 yaşına kadar emdi zorla ben biraktirdim ama hastalıktan da kurtulmazdi her ay antibiyotik kullanırdı. Çok şükür şu an ergenlik döneminde öyle değil ama 9 10 yaşına kadar doktorlarla kanka olmuştum. Birazda yetiştirme tarzıyla alakalı 
(689 puan) tarafından
Evet yetistitme tarzi bunye yedigi diger besinler sevdigi sevmedigi seyler hersey etkili doktora kalsa 100 de 1 milyon anne sutu etkili hastalanmakta
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Seninki iyi yine 6 ay emmiş benim oğlum iki aylıkken alıştı biberona göhüslerim yara olup iltihap kapıştı Dr kasinlikle Emzirme dedi ve kesmek zorunda kaldım o şekilde hiç emmedi ama bağışıklığı gayet iyi yani iyi beslersen anne sütünün yerini alır bence saçmalamış Doktorun 
(689 puan) tarafından
Demi cok haklisin cok kotu olmus cok gecmis olshn
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bence doktorun kafası iyiymiş heralde. Benim kızım memeye yapisikti 3 kere bronsitten yattık hastanede. Benle doğum yapan arkadaşım mama verdi pek emzirmek için ugrasmadi kolayına gelmiş mama 1 kere grip oldu daha çocuk o kadar. 
(689 puan) tarafından
Bunye meselesi bence her bebeginki fatkli haklisin tesekkur ederim desteğin icin
(2,448 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum. Bende emmisim 2 yaşından 4 yaşına kadar astım dan hastanede yatmisim. İçini ferah tut bebek bu hasta da olacak ateşi de olacak illa ki
(689 puan) tarafından
Demi haklisin boyle buyucek
0 oy
(38 puan) tarafından
Merhaba. 

Dayanamadım yazmak istedim. Ne olursunuz makamı mevkiisi ne olursa olsun kimsenin sizin anneliğinizi yargılamasına izin vermeyin. Bir bebeğe annesinden iyi kimse bakamaz ve inanın bir bebeğin bütün ihtiyaçlarını sadece annesi hisseder. Emzirmek evet harika bir duygu fakat Rabbim ne kadar nasip ettiyse bir bebek o kadar alıyor annesütünü. Çocuğun karnını mamayla doyurunca anne olunmuyor sanki :) Önemli olan karnını nasıl doyurduğumuz değil, sevgiyle nasıl büyüttüğümüz. Bir bebeği en çok sevgi büyütür. Ben emziremedim oğlumu çok çabaladım olmadı. Ne ona ne bana nasip olmadı. Kuzenim de benimle birlikte doğurdu şuan bebeği 2 yaşına yaklaştı o hâlâ emziriyor fakat çocuğu sürekli hastalanıyor. 2 yaşına kadar 6 kere ateşlş hastalık yaşadı. Bunun emzirmeyle hiç alakası yok lütfen kendinizi üzmeyin hadsizleri hiç kafanıza takmayın. Yarın yavrunuz anne beni nasıl besledin diye sormayacak sadece onu nasıl sevdiğinizi hissedecek :) 

Pozitif enerjilerimi yolluyorum size şuan bebeğimi uyuturken lütfen üzmeyin kendinizi iyi günler;)
(689 puan) tarafından
Bende  bebegimi uyutuyorum suan :) cok tesekkut ederim icime kovayla su serptin eline diline saglik allah razi olsun senden cok rahatlafim cok tesekkur ederim
(38 puan) tarafından
Ne demek rica ederim :) çok sevindim iyi geldiğine sözlerimin ben böyle anneleri hissettikçe yüreğimden vuruluyorum çünkü bu süt olmama emmeme meselesini sadece yaşayanlar anlar inanın bana. O yüzden sakın kendinizi kötü hissetmeyin olut mu bütün enerjinizi yavrunuza verin gerisini salın gitsin :) bir daha da o doktora gitmeyin boşverin :)
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Öyle olsaydı anne sütü alan kişiler turp gibi olması lazim di hic ama hiç hasta olmamalıydı sen rahat ol herşey ALLAH 'ın elinde belki hic hasta olmaz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 689 göst.
2 Haziran 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 535 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde tugbabirol28 (1,627 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 100 göst.