0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,988 puan) tarafından
Kızlar merakımdan soruyorum kısır olan bir erkek tüp bebekle bebek sahibi olabilir mi? Bir tandıgım var her denk geldiğimizde Kocam kısır tüp bebek yaptırdık hep düştü 1 aylıkken diyor bana. Kısır olan adam tup bebek yapabilir mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esinin morfolojisi kac . 1 aylikken dusmesinin baska sebebi vardir bence sonucta en  kaliteli sperm seciyolar 
tarafından
Bende tup bebek yaptim esimin %50 dusukluk var . Adam tamamen kisir olsa tup bebekte onermezler
tarafından
Yani sonucta hamile kaldigina gore tam kisir diyemeyiz tam bi bilgim yok rabbim isteyen herkese tattirsin bu duyguyu
(10,988 puan) tarafından
Kac kere tüp yatırmıs hep düşmüş ama düşmesinin sebebini adam kısır diyor ondan dusuyor us ne sacmalık spermi olmayan adamdan ne alıpta yapacaklar.
tarafından
Kaynanalar cocuk olmayinca gelini kisir derler ya cocugu olmuyo derler kendi evlatlarina toz kondurmazlar buda oyle bisey galiba
(10,988 puan) tarafından
Herhalde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tanidigim var adamda sperm hic yok malesef neler denediler neler kac kere tüp bebek yapildi ilaclar kullanildi sehir sehir gezdiler 25 yıl oldu malesef olmadı
(10,988 puan) tarafından
Yani tüp yapılabiliyor mu sperm olandan bana bir tuaf geldi de onu da anlıyorum üzülüyor ama beni görünce sürekli aynı muhabbet
tarafından
Vallaha onlarinki nasıl.bilmiyorum  ki canim
(10,988 puan) tarafından
Test yapılmış kısırmıs sözde. Hiç yokmus
tarafından
Vallaha tip.ilerledi doğrudur  belki
(10,988 puan) tarafından
Yok kız 8 sene öncesi bu denilen
0 oy
(3,762 puan) tarafından
Sperm oranına bağlı canım hiç yoksa olmaz ama spremi var gebe bırakmaya yeterli değilse tüp bebek yapılabilir tabi ki
(10,988 puan) tarafından
Simdi konu bebeklerin düşmesi ama tanıdıgım bende de bir durum vardı diye kabul etmiyor benimle kakısıyor Kocam kısır Dı olmasaydı 5 tane dogururdum diyor bana ama anlamıyorum kac senedir hiç yorum yapmadım Üzüldüm psikolojik dedim ama adamın ustune atıyor herseyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde VB. (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Melek91 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.