0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (1,433 puan) tarafından
Kizlar biliyorsunuz bu devirde gerçi her devirde kız çocuğu büyütmek büyük sorumluluk istiyor, artık aile içindeki insanlara bile güven olmuyor maalesef.ben de kız bebek bekliyorum şimdiden stres oluyorum kimsenin kucağına gitmesini istemiyorum kimseye emanet etmek istemiyorum ama çalışacağım mecburum illa biri bakacak Allah hepimizi çocuklarımızı iyi insanlarla karsilastirsin

11 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cok zor. benimde  bir kizim var. cok sukue  benden baskasina gitmez. kendime  o kadar alistirmisimki haberim yok. ne yapayim gozumden sakiniyorum. zarar gormesin istiyorum.. cok zor. gercekden su dovurde  cocuk buyutmek cok zor. gercekden. bende calismayi dusunuyorum  1 yasi olunca. ama  artik istemiyrum kizimi kimseye emanet edemem.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla kuzum bu zamanda kız erkek hatta hay.van bile ayırt etmiyor se.refsizler Rabbim kotunun yüzünü göstermesin
+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Zaman hem erkek hem kız çocukları için kötü. Çokta şeytanın vesvesesine kapılmadan okuyup üfleyip önce Allah a sonra bakan kişiye emanet etmek lazım. Kötü kötüyü çeker iyi düşünün iyi çıksın. Rabbim güzel insanlar ile karşılaşırsın inşallah
+1 oy
(13,866 puan) tarafından
Vallahi kız erkek farketmiyor ikisi icinde tehlikeler cok fazla. Kızimizi büyüturken cok ozen gösteriyoruz lakin oğlum olsa onu da ayni şeķilde sakınırım. 
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
3 kizcem varr bnmde
0 oy
(12,493 puan) tarafından
Kızım henüz 16 aylık bende korkuyorum zaman kötü 
(1,433 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım
0 oy
(140 puan) tarafından
Rabbime emanet dikkat edip tedbir alacağız büyüdükçe onlarada anlatacagız. onun dışında muhteşem birşey ilk çocuğum erkekti ikinci kız oldu resmen benim ilacım şifam oldu şu an o halleriyle meşgulüm:) ilerisi Allah Kerim
(1,433 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın :)
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Valla 3 kızımı bekliyorum çok guzell bı duygu yani anlatılmaz yaşanır evlat da ama çok bılmis çok meraklı halleri hele bana yardım etme çabaları ya şimdi iyide dizimizin dibindeler ama elimizden geldigince kol kanat gelip ALLAH a bırakacak onlar için en çok dua ettigim şey ömrü boyunca iyi ve merhametli insanlara denk gelsinler çünkü şimdikilerin ne merhameti ne insanlığı var
(1,433 puan) tarafından
Aynen canım öyle valla
0 oy
(8,986 puan) tarafından
8 yaşına girecek büyüdükçe bende korkuyorum daha.
0 oy
(289 puan) tarafından
18 aylik bir oglum var..

Günümüzde bunun kızı erkeği yok. Ben de kimseye sevdirmek bile çocuğunu zaten korona girdi valla çok iyi oldu kimse çocuğuna dokunmuyor aman da ne tatlıymış diyen kafasına dokunurdu şimdi bitti bunlar çok şükür 

Herkes umarım hep böyle davranır.

Kimseye çocuk emanet edilmez komşuya BIRAKIYIM.demek cokk eskilerde kaldi ne yazik ki 
(1,433 puan) tarafından
Gerçekten korona o açıdan iyi oldu
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bu zamanda kızı da erkeği de bir bence hadi çocukken Allah korusun istismardan korkuyorsun ama ben ilerisini de düşünüyorum dışarda o kadar çok aklı havada genç var ki ettikleri laf bile o kadar kötü ki acaba bizimkiler nasıl olacak diye korkuyorum 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 362 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde meryemcknn (2,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 742 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilekvaran (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 192 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.