0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

Bilen bir ark. Yardımcı olabilir mi işyerinde bilg. Ağı açık ve sürekli bilgilerim kayboluyor belge arıyodum yanımda çalışan ark.a sordum senin bilg.da var mı diye bakiyim dedi baktı yok dedi 

Bende herkes çıktı mesai bitmisti şeytan işte laptopdan açtım baktım ki masaüstünde kayıtlı çok sinir oldum kendime gönderdim sildim hemen ve aldığı belgelerin yerini değiştirdim ordan göremez artık ve ağ bağlantıyı kapatmak istiyorum ÇOK SİNİR OLUYORUM BÖYLE YALAN SÖYLEYEN İNSANLARA YA BU 2 OLDU ARTİK Bİ LAFİNA İNANMİYORUM ONUN YUZUNDEN İŞLER YANLİŞ OLDUĞUNDA BEN FIRÇA YİYORUM KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMADIM BU ZAMANA KADAR AMA ÇIKARTSİNLAR İSTİYORUM YAA:angry: HEP YAPTIĞIM İŞLERİ ALIYO GERÇEKTEN BUGÜN ÇOK SİNİRLENDİM YARİN BAKALİM ANLİCAK Mİ UYUZ 

1 cevap

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Pc de bağlantı uygulamaları varsa ID ve parola girip senin masaüstüne erişim sağlayabilir benim bildiğim 2 progrma var alpemix ve timewiwer doğru yazmisimdir umarım bunlar ekran baglantilari buna benzer program varsa kaldırabilirsin
(252 puan) tarafından
Evet teamviewer yüklü bilgi.da çok teşekkür ederim canım  yarın olsun YouTube'dan da inceleyim yanlış bişey de yapmak istemem bütün belgeler önemli olanlar benim pcde
(4,289 puan) tarafından
Tamam onu kaldır sen ya da gizli data ya falan at akıllı biri gelip bağlanıyor demek ki sen yokken
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 293 göst.
4 Mayıs 2023 Moda kategorisinde Havva4545 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,084 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 402 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Manas (891 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...