0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Benimki cok tatli sakin sabirlidir ama sinirlenirse siddete meyilli gibi yani trafikte kavga eder bana karismisligi yok ama sinitlenirse evde esya kirar bazen korkuyorum acaba buyuk kavga etsek dovmeye kalkarmi ..sizde durumlar nasil

29 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Şükür yok öyle bir meyili o bana meyili ❤️❤️☺☺☺
(3,729 puan) tarafından
Aynı benim koca ;)
(6,919 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından

12 senelik evliyim şükür kocam bir kez dahi vurmadı bundan sonrada vurmaz kadınlara şiddete her zaman karşidir.

Çoğu kişi aksine ben eşime vururm demiş marifetmiş gibi şiddetin cinsiyeti yoktur,karşilık vermiyor diye vurmak nedir 
(14,005 puan) tarafından
Hay yürü bee
tarafından
Kız valla sinir oluyorum kimse vurmasın kimseye:-D
0 oy
tarafından
Hiç denk gelmedim bana karsi yada eşya kırmaya valla ama ağız burun kırar tipi var gibi başkasıyla tartışırken agrasif 
(689 puan) tarafından
Sanada olur diye korkmuyormusun
tarafından
Yok eminim çünkü kavgada belki ben vururum o bile ihtimal ama eşim aşırı sakindir bana karşı
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Benimki mazlum sakın sempatik bı adamdir bı dedigmi iki etmez ama gel gorelimki çok sınırlı kriz geciriyor bı kere tokat atmıştı çok pişman olmuştu oda ben telefonunu kirmistm o anki sinirle vurdu affetimmi hayır ama bidaha olmadı çok şükür şimdi iyiz
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben çok itip kakarım kavgada filan ama beni itelemişliği bile yok şükürler olsun inşallah kimsede olmaz 
0 oy
(673 puan) tarafından
Benimkinin gençliği çok fena geçmiş. Kavgalar karakollarmi dersin. Çeteye katılmak mi dersin. Daha neler neler. Ama şuan çok sabırlı tartışsak bile öyle şiddete başvurmadi hiç. Bundan sonrada yapmaz diye düşünüyorum. Çünkü babası annesine hep şiddet uygulamış o yüzden kendisi karşı böyle birseye 
tarafından
Aynen bnmkide ayni sekilde ailesinin her söylediğine inanır aileci degil di gittim 15 gun yoktum aileci olmis kafalamislar bunu neler diyolardi ölelim 40 cikmadan herseyi satar o kendi disinda kimseyi sevmez filan bende oyle yetistiyse demek dedim diye neler saydilar bana ama yok simdi onlar iyi ben kötü oldum sinirle söylemiş onlar ailesiymis ben diyemezmisim hic bişey ben sana sevgiden baska bisi vermedim dövdün burdayım sövdün burdaym kapiya attin burdayım ama haklısın ddm onlar ailen ben hic bisry onlarla sana mutluluklar hele o ablasıyla cok mutlu olsunlar dilerim rabbimden en mutlu anlarinda bogazlarinda yumru olalim oglumla ben
(673 puan) tarafından
Ahh işte bu durumda ana babaya kızıyorum karışmayın çocuklarınızın evliligine ama eşlerde de suç onlarda karıştırmamalı. Allah yardımcın olsun valla kuzum
tarafından
Sagol canm bnm görümcem le kayınvalidem karistiriuo ortalığı eşimde onlardan farkli değilmiş yeni gördüm  dua et kuzu bana
(673 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı olsun tez vakitte
tarafından
Amin canm sagolasin
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla benim esimi ben dövüyorum yani bnde sinir hastsym aksine meili olan benim esim bnm kedi gibidir ya ev suprur siller esyasni katlar makinaya atar 5 yillik evliyiz daha bir corabni ic ice gecirmedm camasirli kendi asar ☺️ ben onu dovmeye meilim yani
0 oy
tarafından
Bir keresinde gözümü morarttı ama balon oynarken evde dirsegi carpti aramizdaki tek.siddet olayidir oda yanlislikla oldu. Genelde sinirlense bile siddete basvurmaz esya kirip dokmez gider muzik dinler kulaklikla 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Asla değildir
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Benim eşimde trafikte baya fena oluyor çok agresif davranıyor tek sevmediğim huyu o zaten o haricinde sakın minnoş birisi büyük tartışmalarımiz oldu ama öyle çok çok büyük değillerdi yine de sanmıyorum eşya kirabilir gözü dönerse Rabbim o duruma dusurmesin şiddetin affı olmaz 
0 oy
(748 puan) tarafından

Benimde dmaarima basilsa bende siddede meyilliyim agiz burun bende girerim yani esmde ole herkez bilir huyunu o raddeye getirmeyiz :D

0 oy
(1,161 puan) tarafından
yok benim esim cabuk sinirlenmez. ama bir sinirlemirsede Allah korusun. 2  yildir  evliyim bir kere gormedim. hep ailesi derdi cok sinirlidir. sinirlenirse gozu gormez hic bir sey.  vallahi o kadar sey yapdim bir kere sinirlendiyini gormedim. 
0 oy
tarafından
Yok cnm bir ara çok sinirlenmişti kardeşine kumandayi firlatmisti oda uzun zaman önce bana karşı çok sabırlıdır
0 oy
(491 puan) tarafından
Meyilli valla
(689 puan) tarafından
Ben bazen korkuyorum kavgada bisey yapar diye
(491 puan) tarafından
Valla vuruyor bazen bende korkuyodum
0 oy
(48,392 puan) tarafından
yok degil cok.sukur 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Benim eşimde sinirli ama o duruma çok nadir gelir.. evin içinde öyle değil tartıssakta hemen barışiriz.  Trafikte aman Allahım ağzımı açamıyorum çok agresif özellikle İstanbul trafiğinde
0 oy
tarafından

Evin mazlum gelini "ben" çitil "çitil" oğlanı o :D

0 oy
(10,397 puan) tarafından
Evet cnm meyilli yaptı da 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
ben kide meyillli asorı sinirli herkese atarlanr 
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Şiddete megilli ama sinirini kendinden çıkartır kendine zarar veriyo benim adamda böyle bı psikopat :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 417 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yenianne1prenses (55 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...