0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Bebeğim 3 buçuk aylık göğüs almıyor.  Sütüm var ama çok az . Mama.veriyorum sma  ama suda azıcık ağzına damla tiyorum  son 2 gündür böle akşamları bacakları morarana  kadar ağlıyor terliyor . Sizde böle yaşadınız mi eşim emzige  ayran batırın verdi azıcık parmağıyla çikolata verdi küçücük verme dedim erken dedim  ama siz yaşadınız böle bisey .s benden biliyolar ya sanki ben bakamiyormusum  gibi:(

3 Cevaplar

0 oy
(14,034 puan) tarafından
Mamayı sevmiyordur belki değiştirin 
(14,034 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendisi emzirsin
(138 puan) tarafından
Kafayı yicem  canim
(14,034 puan) tarafından
Şimdi evde mama yok mu
(138 puan) tarafından
Şuan var ama.bitince almaz çünkü zorla aldırdım:(
(14,034 puan) tarafından
Baba diye gezmesin ortalıkta çocuğun mamasinin lafını ediyorsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çikolata nedir kız delirdiz az ayran mama verin onları vermeyn yaa cocugun içini yakarsnz ya şu ver biraz emiyosa sütünü sağ biberon a köy ver yada kasikla
tarafından
Hurma faln ye cnm süt yapsn yaa kiyaamm mama  verin ozamn cnm çikolata falan vermeyn
(138 puan) tarafından
Ya ben vermiyorum eşim veriyor . Ya verme.diyorum.dinlemiyor  gorunceme  soruyor ne önerirsin diye allahini seversen sanki doktor .
tarafından
Ayy  gick olyom bn kocamda abyle sylerde anasına soryo bende dyom anan nie doktordur ben doktoru arym vla
(138 puan) tarafından
Kafayı yicem.ya
tarafından
Kafayı yesek neolacak cnm huylular huyundan vazgecreene kadar bana neler oldu
0 oy
(383 puan) tarafından
Valla ağzında dişi olan sindirim sistemi de gelişen eşin. Kendisi gerekirse yaptığı ayranın yanında ekmek yeyip bebeğe mamasını alacak ne bu eziyet günah. Sen zor durumda kalınca hiç değilse günde 2 öğün mama ver bir taraftan da sık sık emzirip süt artırıcı şeyler denersin. Bu stresle süt artmaz demedi mi prof. Ablası :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 219 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
13 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,897 cevap

34,929 kullanıcı

...