0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Kızlar yardim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Yaşadık çok hemde kaynanam sağolsun habersiz mama vermişler ve beş aylıkken bıraktı emmeyi bidahada emmesi sakin mama verme sütun varsa geçici dönem 
(138 puan) tarafından
Emmiyor  reddedio
(2,350 puan) tarafından
Sabret canım üzülme geçecek sen emziremeye calis
(138 puan) tarafından
Ağlıyor çığlık atio  memede kizario
(2,350 puan) tarafından
Gazi vardır gazını alıyormusun
(138 puan) tarafından
Canim alıyorum geyiriyor  ama hala ayni
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Benim kız doğduğundan beri almadı bi video izledim hatırladığım kadarıyla cocuğunu kucagana al memeni ver reddedince 3 5 saniye bekle tekrar ver hep böyle yap en sonunda alıyo ben öyle denedim emdi 
(138 puan) tarafından
Yapıyorum balim aynısı yine
(394 puan) tarafından
Devam et alır insallah benim sütüm kesildi sinirden stresten mama içiyo simdi
(138 puan) tarafından
Benimde her sagmad a hergun 90 60 ml gelen süt artık  5 ml bile gelmiyor . Stres çok yaptım aşırı hemde postlarimi  onu:(
(394 puan) tarafından
Ben günde 2 biberon dolduruyodum ağzına kadar sütlerim taşıyodu ama sinir stres lohusalık kaynanam kocam beni deli ettiler sütlerim gitti
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bizde yaşadık canım sanırım 2 yada 3 aylikti sağ göğsümü alırken sola geçince çığlık kıyamet ağlıyordu öyle olunca bende ısrar etmedim sakinleştirmeye çalıştım dikkatini dağıttım kucağımda evin içinde gezdirdim tekrar verdim olmadı sakin bir odaya geçtim oda olmazsa hafif bir ses tonuyla konuştum bebegimle bu şekilde 2-3 hafta ugrastirdi ama pes etmedim sonunda aştık bu durumu 
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Ayakta yatarak pozisyon değiştirerek dansederek tabiri caizse amuda kalkarak emzirdim. Normal kucağıma aldığımda emmiyordu ters verdiğimde emiyordu.. Siz pes etmeyin. O pes edecektir mutlaka

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde missn199 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 93 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yunusun annesi (2 puan) tarafından soruldu