0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her akşam çocuk uyusun uyuyayım diye gözlerken bugün bebeğim erken uyudu ama ben uyuyamıyorum beynimin içi karışık gözümden uyku akıyor ama uyuyamıyorum boşanma raddesindeyim hatta dün yazdım çok kararlıydım evden eşyalarımı alıp çıkarken ağladı sarıldı gitme dedi ama ben çok kötüyüm kafam karma karışık onu çok severken sanki kendimi çok soğumuş gibi hissediyorum bu düşüncelerle napcam bilmiyorum içimi dökebileceğim sadece siz varsınız insan böyle durumlarda tanımadığı insanlarla dertleşince çok rahatlıyor ama ben kafamdakileri nasıl susturacağım bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Sorun ne ki neden boşanma kararı aldın
tarafından
Ailesi yoruldum artık sürekli kaynanam İn kocamı benden kıskanmasından görümcemin doldurmasından
(2,321 puan) tarafından
Ah canım ah benimkiler de öyle maalesef ne desem bilemedim
tarafından
Çok zor çokk
(479 puan) tarafından
Hiç sorma kuzum bende aynıyım yani bende gitmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Valla Allah yardımcın olsun ne diym...
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(320 puan) tarafından
sebep ne peki canım boşanmak için geçerli net bir sebebin varmı
(320 puan) tarafından
eski postundan hatırladım seni canım . o evden Birgün çık bir cami hocası veya bir cemaat hocasına danış onlardan dua iste gerekirse burda sana dua edelim toplayalım senin bebeğin var her şeyden önce yuvanı yıkmadan bir kere daha düşün bir ölç tart .seni kaynanam ve görümcen sıkbogaz etmişler içindeki zehri boşaltamadıgın için gittikçe daha kötü oluyorsun . biyerede çıkmayıp yalnız başına kaldıgın için stresin büyüyor gittikçe .derdini güvendigin bir insanla paylaş aklı selim bir insandan fikir al . Allah'ım yardımcın olsun
tarafından
Psikologa gitmeyi bile düşündüm inan ama işte olmadı
(320 puan) tarafından
eşin onların agzıyla ne diyor mesela sen eşine dert mi yanıyorsun sonra tartışma başlıyor yoksa sen bişey demeden eşin onların azgıyla sana laf mı ediyor
(320 puan) tarafından
nerde oturuyorsun canım İstanbuldamı
tarafından
İstanbul cnm hayır ben ona dert yanmam asla onlar yapıyor e tabi çorap söküğü gibi geliyor gerisi bazen bebeğimi emzirirken mutfakta bişeyler yaparken duyuyorum kulaklarımla bazen de mesajlarda
0 oy
(601 puan) tarafından
BosanmAk yerine eşinle oturup sakin ve ciddi bı şekilde konusabilirsin canim bnce aile yüzünden evlilik bitmemeli eşine net bı şekilde tavrını belli et başkalarının hayatımıza mudahale etmesine göz yumruğun sürece bn senin hayatında yokum de ve ona düşünmesi için zman ver  kararını ve seçimini yap de elbette ailesi Grcek konuscak ama evliliğinize karistrcaksa bosancagini şöyle 
tarafından
Annem babam yok sadece ablam var
tarafından
Ama geri döner miyim inan bilmiyorum
(601 puan) tarafından
Aa kusura bakma canim bilemedim özür dilerim ...zmana bırak sadece kuzum zamna herşeyin ilacı derler sbah ola hayrola Rabbim buyuktr illa bı kapı aydinlanir
tarafından
Estağfurullah nerden bileceksin aslında varlar ama ikisi de yok gibi yani ölmediler
(601 puan) tarafından
Anladım canım doğrudur kimse mükemmel değil ne yazikki her ailede var sorun..bizde yeni evlendigimizde eşimin arkadaşı var bı tane onun yüzünden çok kavga yapiyodk içkiyi seviyodu eşim o arkadaşıda alkolik eşim iciyodu eve geliyodu ve devamlı kavga ediyorduk p.tesi olsun bosiycam seni arkadaşımla aramı bozuyosun diye defalarca kavga ettik bı kere bnde annemlere gittim eşyalarımı topladim snra onlar araya girdi konustular ablası flan onla konuştu snra barıştık ama bir sene boyunca devamlı kavga ettik her kavgamizda bosiycam seni deyip duruyordu sonrada bebeğimiz olmuyodu onu bahane etti içmeye devam etti bnde çok bunalmistim bebeğimiz olmiycak diye baya takmıştım oda öyle sonra tedaviye basladik derken zamanla o arkadaşından da uzaklasti ickiyide bıraktı şükürler olsun ..Yinede pes etme dediğim gibi dinle kafanı sabret sadece ve seni yok sayani ezmek isteyenlere fırsat verme kendini ezdirme kuzum bırak sen üzülüp kendini sinir etcegine onalr cevap verdiğin için sınır olsunlar kaybeden sen olmazsın ya eşini yuvanı kazancan yda yeni bı hayat ama meydani onlara bırakıp sevindirme
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Kadınlık cazibeni kullan daha fazla ilgi göster zor biliyorum az çok yaşadım ama eşinin ailesinin huzurunuzu bozmasına izin verme yok say onları kapını kapatınca o evde siz kalıyorsunuz onların sizin huzursuzluğunuzdan mutlu olma imkanı verme canım
tarafından
Buna bile gücüm kalmadı
(12,859 puan) tarafından
Güçlü olmak zorundasın en başta sana ihtiyacı olan bı bebeğin var onun için toparlanıp evliliğine yuvana sahip çık canım ayrilsanız ne olucak ki onlar amacına ulaşıcak onlara bu fırsatı verme
0 oy
tarafından
Bugn aynı buna benzeyen bi konuda tartıştım inan bende öyle Yoruldum ki kafamı alıp gidesim var. Çaktırmadan kıskançlık yapan kaynanam ve görümcem var sıkıldım artık eşimle çok iyiyiz ama ister istemez beni etkiliyolae bu sefer eşime bulaşıyorum. Nasıl baş edicez biz bunlarla en iyisi onların inadına daha da mutlu olmak çatlasınlar
0 oy
(379 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum ama duzeliceni dusunuyorsan çocuğun varmış yuvanı yıkma derim bizde geçtik bu yollardan allah sabır versin tabiki çok zor ama esin seni sevmese yalvarmaz Di belki düzelir herşey Rabbim yardımcın olsun inşallah herşey gönlün e göre olsun 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 255 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 573 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.