0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

DhjtejsgjFjztjatj

5 Cevaplar

0 oy
(748 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bende yasadim canim bobrek agrisi allah kmseye yasatmasin ne uyuyabilion ne yuruyebilion ilerleyen haftalarda tam rahatladim dedim bu seferde karin agrisi doguma kadar cekmedigim agri cesidi kalmadi anlican :P:D

(748 puan) tarafından
Yok canim bendede bakldi ckmadi bise gecti sonradan ilerleyen zamanlarda idrar yol enfeksiyon kaptim 5 litre suyla onuda temzledin gitti suan 7 aylik oldum nefes alamiyorum simdide belim kburgLrim agrio her ayin bi agrisi oluyor bebek buyudukce
tarafından
Ohh iyi cok sukur .Demek ki analik boyle bir sey :D her turlu agri yasiyorsun .Normal olmasina da sevindim .Parol atayim bari belki gecirir :D malum tek kullandigim agri kesici ❤️ canim parol :D
tarafından
Bana cevap veren tek kisi oldugun icin seni artiladim :D ve en iyi cevap sectim ❤️ hahaha :D
(748 puan) tarafından
Sagol canim yardimci olduysam ;)))
(748 puan) tarafından
Ben dis enfeksiyonum var simdi canim disim apse oldu antibiyotik kullandim doktorum yazdi mecbur parol antibiyotikle kurtuldum yoksa iltihap hep cigerlerime akacakti gebeler icin icilen bi tane antibiyotik oda agumentin disin falan bise olursa oluyor korkma yani ben cok aradim kmse bise ckmadi
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben gebe degilken kum doktum agrisi felaketti ... hamileligimde sabah uyandigimda bu kez obur tarafimda agri oldu benim agriyla mide bulantim oluyor ordan taniyorum hastanede bsey yok temiz dediler ultrasonda agri olur dediler hayir dedim bobregime bakin boyle agri normal degil.. sonra emara girdim kucuk bi tas gozuktu cok inceyse kucukce gormuyolar maydanoz sapini kaynatip icmistim litrelerce .. ama gebeyken doktor ic iyi geldiyse bsey olmaz dedi ama icmedim yine doktoruna sor ic derse ic istersen kum dokerken cok iyi geldi gebeyken korktum icmedim
tarafından
Ay canim belki de kucuk bir tas var , cunku bu agri normal olamaz .Baktirayim yine ben , detayli.Hamileyken emara girmek sakincali ama .Neyse bir kac gun sonra tekrar ultasona girerim
(410 puan) tarafından
Yok canim emar sakincali degil
tarafından
Tamam canim benim gireyim o zaman tesekkur ederim
(410 puan) tarafından
Rontgen zararli canim emarda bsey yok gerci tas ciksada hicnbsey yapmiyolar öldum hastanede paroldan baska bsey vermediler aksama kadar 3 serum parol yedim banamisin demedi bol su bol yuruyorus
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Böbrek büyümesi mi acaba

Yengemde hamileliklerinde olmuş böbreği ağrıyormus stent takmışlar o geldi aklıma 
tarafından
Ultrasonla bakti canim buyume yok normal boyutlarda dedi , rapora da oyle yazmis , Ama belki de buyume varsa ve cok basiysa diye dusundum simdi .Bakalim devam ederse yine giderim baska doktora
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böbrek genişlemesi olabilir ultrason ile böbreğe baktı mı. Ben çok çektim hamileyken yürüyemez hale gelmiştim 39 da dogum olacaktı dayanamadım artık 38+3 te apar topar çağırdı doktor. Eğer öyle bişeyse senin çok erken başlamış stent falan takılır 
tarafından
Ultrasonla bakti canim ama buyume falan yok normal boyutta bobreklerim oyle yazdi rapora , Ne oldugunu anlamadik bir turlu
tarafından
Buyume varsa ve yeni basladiysa ondan gozukmuyordur belki ben bir kac gun daha bekleyeyim artarsa gideyim .
0 oy
(48,735 puan) tarafından
ultrasonla bakildi mi.tas mi var acaba
tarafından
Evet bakildi canimm , tas yok , boyutu da normal bobreklerin , ama ben suphelendim , bir kac gune bir daha baktiricam .daha hamileligin cok basindayim bebek baski yapiyor olamaz .Baktiricam tekrar bu agri normal degil cunku
(48,735 puan) tarafından
gecmis olsun canim
tarafından
Sag ol canim benim ❤️ gecer insallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
11 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 131 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_S (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...