0 oy
828 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Bence ne yaz ne kış ortası olacak  bide sezeryan benimki kizlar

40 Cevaplar

+2 oy
(3,205 puan) tarafından
O lohusalık yazın çekilmez  hatta Bir söz  vardır 

Gelinim yazın doğursun,  kızım kışın diye :)
tarafından
Ne guzel demis gercekten perisan oldum kilo kilo ter akiyordu  yazın
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Valla bize anali kizli yaz kiş farketmedi cıbıldık cıbıldık gezdigimiz için :D ama yazin daha guzel

0 oy
tarafından
Yazın hiç güzel değil bütün yazım terlemeyle gecti ikinci çocuğu ilerde rabbim nasip ederse ilkbaharda olsun istiyorum
0 oy
(2,529 puan) tarafından
mesela ben eylülde olacak inşallah en sevdiğim aydır 
tarafından
Benim kızımda Eylülde doğmuştu en güzel aylardan biri bana göre. Ne sıcak ne soğuk :)
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Mayıs'ta yaptım tam 30 unda :) bence kışın hamilelik daha iyi kışın çocuk ya yenidogdugu için üşür hasta olur korkusu var yazın öyle dert yok :) 
0 oy
tarafından
Ekimde doğdu kizim yaza kadar büyüdü şimdi 7 aylik kışın doğması daha iyi bence 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kışın en güzeli sıcacık her sar sarmala tam yaşında herşey anlar çıkar gezersin ben Ocak ayı doğum yapmıştım çok güzeldi hamilelik son aylar sıcak basiyo soğuk havalar iyi
0 oy
tarafından
Kış. Yazın çok sıcak oluyor bunalıyor insan. Lohusayken insan kokuyor zaten, koku 3 5 katına çıkıyor sanki. Haziranda doğurdum büyük kızımı. Küçüğünü de şubatta. Bu seferki daha rahat. Sar sarmala yatır oh ne güzel ya ☺
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence kısın ama maalesef ki oğlum ağustos doğumlu Kızim da temmuzda doğacak :))) hep yaz 
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım evinin durumuna bağlı doğalgazın varsa yakarsın makine ile nemlendirirsin evini ve kışın doğurduğunda yaza çocuk toparlanmış olur gezmeyse gezme tatilse tatil veya büyük çocuğun varsa onun parkı gezmesi için çok daha iyi. Oğlumda kışi evde atlattık zaten ev sıcak doğalgaz ile ekstra soğuk problemi yaşamadık. Aşı kontrol arabamizla gittik kızım yazın doğdu dikiş yerlerim habire terliyor her gün dus almak gerekiyor su gibi kalkıyorum çocuk da terliyor koltuk altları pisti kundak yapsam terleyen yerler isilik oluyor yapmasam sürekli uyanıyor lohusa kadına sıcak çok zor. Üstelik koca yazı evde geçirdim büyük çocuğumda bizimle birlikte yazı evde geçirdi. 
0 oy
(3,836 puan) tarafından

aynen mesela sonbaharda :)

0 oy
(299 puan) tarafından
tabiki de kış ilk bebeğim şubatta doğdu yaza kadar ele geldi kendini toparladı. bide insanın sütü kaynıyor sıcaktan kokuyor ayyyy kışın temiz ya terlemiyorsun bebek yine aynı şekilde kokmuyor 

ikinci gebeliğim buda kış olacak
0 oy
tarafından

Nisan- mayıs ayları daha iyi ne kış ne yaz :)

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oğlum ocakta doğdu rabbim ikinciyi nasip ederse inşallh oda kışın doğsun isterim sezeryan yazın zor olur
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlkbaharda dogurdum en güzeli :) 
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Bence kışın doğurmak daha güzel oğlum ocakta doğmuştu bir güzel giydiriyordum sarıp sarmaliyordum içim rahattı . Kızım temmuzda doğacak şimdiden beni bir korku sarmış uzun giydirsem sıcak kısa giydirsem üşür o sıcaklarda terli terli pişik olur  . Lohusalığı hiç söylemiyorum bile :angel:

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yazın güzel bence 
0 oy
tarafından
Şimdi şöyle sezeryan olanlar soğuk odaya alınıyor ya birde kış olursa dişleri birbirine sürtüyor normal doğumdakiler de ıkına ıkına terliyor birde yaz olursa su gibi oluyor hararet yapıyor oyuzden sezeryana yaz normale kış 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Doğum açısından değilde emekleme sürünme durumu kışa gelmemesi için kesinlikle kışın daha güzel ama gel gör ki iki doğum yaptım biri Haziran biri Mayıs ☺️
0 oy
(802 puan) tarafından
İlki agustos sicaydi Allah'ım çok kötüydü seseyan dikişlerim terliyidu enfeksiyon kaptı ben çok kötü oldum ama ikincisi yeni oldu nisanda ama çok iyidi ne terleme faln oldu diksleeimde çok iyisi öyle ağrım olmadi en iyisi ilk bahar derin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 99 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 363 göst.
0 oy
10 cevap 668 göst.

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...