0 oy
831 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Bence ne yaz ne kış ortası olacak  bide sezeryan benimki kizlar

40 Cevaplar

0 oy
(7,787 puan) tarafından

Bence pandemide doğum güzel :D

-Reklam-
0 oy
(1,120 puan) tarafından
En güzel ay mart çocukta sende toparlanıyorsun yazı daha rahat geçiriyorsun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben ekimin sonu dogurdum simdi 6 aylik bi ay sonra hava iyice isinir soyle hava almaya fln cikmak icin tam ideal olur diye düşünüyorum 4-5 aylik olunca cocuklar disariyi istiyolar yani kisin dogurup yazin gezdirebilmek en güzeli :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Iki oglum da kisinda dogdu ve ne giydircem derdi yasamadim terlemedi usumedide tabiki 

Bu ucuncu gebeligim temmuz sonu gibi dogum var sanki ilk gebeligimmis gibi bir suru tereddutlerim var  nasil giyinicek terlicekmi usicekmi felan filan. :) 
0 oy
tarafından

Kışın bile iğrenç şekilde terledim.. Şimdiki bebeğimde dün doğdu yine aynı şekilde terledim :sick: nefret ediyorum sıkıntıya giriyorum terleyince hiç hareket etmek istemiyorum yapış yapış 

0 oy
tarafından
Kısın benim 3cude kışın dogdu
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Aynen  ne yaz ne kış  olmasını  isterdim ben temmuzda doğum yaptım birde  denizlide oturuyorum maffoldum  kızım  hep sıcaktan kabar  attı benim lohusalığım da daha zor geçti 
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Kesinlikle kışın iki doğumunda kışta oldu şükür o lohusalık terleme felan yazın hiç cekilmez
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yazın doğurdum çok zordu. Hamileliğin verdiği hararet, üstüne havanın sıcaklıği, cocuğun doğar doğmaz sıcaktan pişik olmasi, emzirirken kan ter içinde kalmak.. inşallah bir dahaki doğumum kışın olur
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Valla uc kizim var 3 u de eylul dogumlu bn cok mmnunum :-)
0 oy
tarafından
Kızım Eylül de doğmuştu en sevdiğim ay. Ne soğuk ne sıcak :) Oğlum da Ağustosun başında doğacak kısmetse.
0 oy
tarafından
Bence ya ilkbahar yada sonbahar =)))
0 oy
tarafından
Ben yazın tam ortasında yaptım Allahim zaten lohusayim  bi de hava sıcak patlayacak gibi oluyordum sıcaktan sabah kalkıyorum pijamam sade su ustum sade su o kadar terliyordm
0 oy
(375 puan) tarafından
Yazın ne hamilelik çekiliyor ne doğum valla. Ilk oğlumu ağustos sonunda doğurdum. Bir de guneyde bir şehirdeyim bilenler bilir nasıl sıcak olur buralar. Artık ağlıyordum sıcaktan. Oğlum doğdu 1 ay boş askılı zibinla gezdi. Her emmesinde o da bende yarım kilo ter boşalıyorduk. O yüzden yaz dışında her mevsim iyi gibi. Şimdi de doğumuma 13 gün kaldı. Daha iyi sanki. Hamilelik kışa geldi doğum tam sıcaklar başlamadan olacak inşallah allah 'ın izniyle. Bunda vücudum daha geç ödem tuttu. Yanı en iyisi ya kış ya da ilkbahar gibi. 
0 oy
(477 puan) tarafından

Benim ilk kizim 6 aralık doğdu tam kıştı yaza kadar ele aya ga geldi iyi oldu şimdi 2. Gebeliğim 39.3 um buda yaz bebesi bakalim fark i gorcez:)

0 oy
(3,895 puan) tarafından
2 cocugumda yaz cocugu :) biru mayista dogdu rahatti bu da insallah haziranda :)
(3,895 puan) tarafından
Bnce en iyisi ilkbahar ya da yaz.
0 oy
(940 puan) tarafından
Haziran da doğurdum iyiydi 
0 oy
tarafından
Ben baharda marta doğum yaptım valla bahar doğumu güzel kışa kadar büyüyor 
0 oy
tarafından
Bahar bebeği en güzeli ilk baharda doğum yapıp kendini toparlayınca şöyle bir iki aylıkken de yaz gelmiş oluyor o zaman çok rahat büyüyor çocuk büyük kızım kış bebeği son baharda doğdu ilk olduğu bir yandan kış bebeği olması bir yandan aşırı zor büyüdü 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 100 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 364 göst.
0 oy
10 cevap 670 göst.

381,760 soru

11,428,948 cevap

34,988 kullanıcı

...