0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bayramın 2. Günü yani 14 Mayıs oğlumun doğum günü 1 yaşına girecek Allah'ın izniyle . Ben annemleri tek çağırır hatıra olsun diye masa falan hazırlar süsler diyordum ama maalesef onu yapamicam . Bu duruma çok üzülüyorum :( daha güzel kutlamak istiyordum . Neyse kismet bunlara da şükür vakalar biterse en güzelini yaparım Allah'ın izniyle . Şimdi evde sadeve eşim ve ben olacağız aramızda kutlayalım diyorum pasta alacağız küçük oğluma giydiricem bizde süslenecegiz foto için acaba ikramlık falan hazırlım mi balon , süs esylari , vs. Yoksa pasta kâfi mi ? Kararsız kaldım .

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Guzel fikirleriniz için çok teşekkür ederim kızlar ♥️ ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,273 puan) tarafından
Yine süsle bnce hatıra kalır
tarafından
Sadeve pasta mi olsun canım masam yok da benim :(
(5,273 puan) tarafından
Yok kuzum bi kac cesitte yap az size yetecek kadar sehpaların varsa birlestir örtü ört koy üstüne bnde öyle yaptim
tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
(581 puan) tarafından
Balonları hazırlayabilirsin canım bence hem eşinle yiyecek kadar ikramlık hazırla fazla değil balonlar süs olur fotoda güzel durur anı olur balondan bişey olmaz bence 
tarafından
O zaman balon falan pasta yeterli mi ? İkramlık da abur cubur birşeyler indirim . Masam yok canım ondan biraz kararsız kalıyorum
(581 puan) tarafından
Bence yeterli bebeğin farketmeyecek zaten onları sadece ilerde fotolarda gösterirsin diye küçük sehpa filan varsa o bile pastayı koymak için olur bence canım evde olmayan şeyler için zorlama baktın masan yok yere küçücük bir örtü örtersin pastayı yere koyup miniğide yere oturtursun sizde oturursunuz konsept olur :)
tarafından
Güzel fikir canım çok teşekkür ederim ♥️:)
(581 puan) tarafından
Rica ederim canım rabbim hayırlı ömürler nasip eylesin :)
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun :)
0 oy
tarafından
Süsle evini kız ileride bakar mutlu olursun 
tarafından
Kız 20 sene geçti oğlun 21 yaşında aahhh o zamanlar korona vardı süslemedik çevreyi oğlum mu dicen :DDd videolar çek flaşa at resimler çek çıkar albüm yap oğluna inan bana yıllar sonra çocukluğunu görmek onu çok mutlu edecek biz bile 1 resim bulunca ağzımız kulaklarımıza varmıyor mu
tarafından
:D Allah iyiliğini versin canım tebbesüm oluşturdun yüzümde :)) inşallah yapabilirim o zamana kadar :) çok teşekkür ederim ♥️
tarafından
:))) rica ederim cidden çok mutlu oluyor insan maziyi yaad edince inşAllah bi ömür mutlu olursunuz <3
tarafından
Allah razı olsun canım iyi dileklerin için ♥️♥️ Sizde bir ömür mutlu olursunuz inşallah :)
tarafından
Ecmain İnşAllah :))
0 oy
tarafından

Bayramdan sonra kutla cnm illa o gün olacak diye 1 şey yok ki 

tarafından
Doğduğu gün kutlamak istiyorum anlamı olsun diye bende o şekilde düşündüm ama sonra kutlicam inşallah yine
0 oy
(91 puan) tarafından
Ilk dogum gunleri hep onemli olur susle pusle bence 
tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum canım ama bizbizeyiz diye eşim çok abartıya gerek yok diyor pasta yeterli olur dedi zaten Allah'ın izniyle yine kutlicagiz
(91 puan) tarafından
Canim yavrunun hosuna ne gider balon balon sisir bir suru yeter hemde oynar
tarafından
Tamam canım balon alirm renk renk küçük orta sehpam var oraya bir kaç ikramlık yerlestirir pasta alırım sonrasında yine kutlarım istediğim gibi inşallah:) çok teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(7,793 puan) tarafından

Bnmde oğlum 14 mayıs 19 doğumlu :)) biz 17-18 gibi kutlicaz anneanne babaannelerle ben safari planladım trendyoldan balon zinciri siparişi verdm civilde de safari hayvanlı takım vr onu alıcam snde balon zinciri yap

Bak geçen yılda bunu yaptm sarı olan

https://www.hepsiburada.com/roll-up-altin-beyaz-seffaf-renkler-dekorasyon-balon-zinciri-62-parca-p-HBV00000L2ZFS?magaza=tatli-gunler

Bu yıl da safari 

https://www.hepsiburada.com/beysus-100-adet-balon-5-adet-safari-folyo-balon-ve-balon-zinciri-safari-p-HBCV000000DM4O?magaza=BeySüS

Sakın geçiştirme annesi geçte olsa yap güzel anı kalıyor

(7,793 puan) tarafından
Masam yok demişsin yüksek sehpada olur birinden ödünç al anne babandan katlanır masada olur örtü örtersn
tarafından
Evet canım bende çok hayalini kurdum bunu alır şunu yaparim diye ama aile arasında olacak diye bir pasta yeterli olur diye düşündüm zaten sonrasında Allah'ın izniyle telafi edeceğiz . Ama kararım degisebilir :)) İnşallah yaparım istediğim gibi teşekkür ederim canım fikirlerin için ♥️
tarafından
Kimsem yok kuzum burda tanıdığım :( yasak olmasaydı alacaktık şuan bakalım duruma göre teşekkür ediyorum tekrardan canım
(7,793 puan) tarafından
Olsn kuzum sadece karı koca olarakta yapın 40 tlye de balon Zinciri vr pasta börek dolma iki kişilik yap oh miss
tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️ eşime derim bugün baksın diye :))
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Geçenlerde kızımın öğretmeni paylaşmış çok hoşuma gitti beyaz bir ayaklı pasta tabağına pastayı koymuş ama yere. Yere balonları koyup çocuğu pastanın yanına çocuğu oturtup resim çekmişler. Ben beğendim sizde fikir olsun.
tarafından
Aaa süper fikir canım :))) çok çok teşekkür ederim ♥️
(1,850 puan) tarafından
Duvara küçük bi iyiki doğdun yazısı yapabilirsin hemen arkasına balon ile bir sayısı koyabilirsin. Yine yere yıl içinde çekilen resimleri koyabilirsin.
tarafından
Çok teşekkür ederim fikirlerin için ♥️ uyguluvam inşallah
0 oy
tarafından
İkramlıl değilde balonla falan süsle bence evi 
tarafından
Öyle yapicam canim çok teşekkür ederim:)
0 oy
(25,223 puan) tarafından

Canım bizde biz bize kutlıcaz tek bir arkadaşım resim çekmeye gelicek oda şimdiden karantinaya girdi evde bugun 3.günü 14 gün evden çıkmıcak sırf bize gelebilmek için :D ne günlere kaldık sağlık olsunda gerisi boş. Bende sarı beyaz gri renklerde süsleme yapıyorum herşeyi kendim hazırlıyorum duvar panosundan süsüne kadar. Pastasını sarı beyaz yapıcam. İkram olarakta masada görünsün ve renklerimize uysun diye limonata, mısır, hindistan cevizi topları, kısır, ve renkli top şekerlemeler olcak bimde satılan kutudakilerden. Aksesurlarımda gümüş rengi şamdanlar ve vazolar olcak. Sarı beyaz ve gri balon olcak bide yanlarda balon standında. Bide ayakta duran sarı 1 rakamı yaptım. Çocuksu şeylerden çok şık bir masa hazırlıcam. Ay sen ne sordun ben neler anlattım ahahah :D 

tarafından
:D benimde o şekilde güzel hayallerim vardı canım bende gece mavisi gri ve Gold uyumu yapiacktim ama bizbizeyiz diye açıkçası hevesim gitti ailemle daha sonra kutlicagiz yine ama şuan için pasta alicam balon falan yeterli diye düşünüyorum bir yandan da hazırlamak istiyorum masa vs çok kararsızım
(25,223 puan) tarafından
Bence hazırla canım resimler en büyük hatıra sonuçta. Ben hazırladığım hiçbişeyi atmıcam duvar süsü falan duvarda kalıcak hatta şu yasaktan sonraki duruma göre normal hayata geçebilirsek o zaman aileleri çağırırım ancak aynı süslerle yine Bi kutlama yaparız en fazla
tarafından
Doğru diyorsun canım masa almam lazım onun için masam yok canım çok teşekkür ederim:)
(25,223 puan) tarafından
Rica ederim canım nice yaşlara
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Benim postuma bak canım balonla süsledik bide masa hazırladık kendi aramızda hatıra kalsın diye küçük bı kutlama yaptık 
(14,166 puan) tarafından
Sende yap bence bu ilk doğum gününün heyecanı başka oluyor bende kararsız kalmıştım iyi ki yapmışım
(14,166 puan) tarafından
Teşekkür ederz canım miniğin doğum günü de kutlu olsun Güzel yaşları olsun inşallah
tarafından
Bende çok kararsızım canım bakalım masa alırsak inşallah yapicam :) çok sağol
(14,166 puan) tarafından
Ya masa olması şart değil mesela bu balonnlari duvara asın siz önünde durun past da elinizde olsun mesela masa almazsanız böyle de olur ne olacak maksat kutlamak
tarafından
Demi :)) çok teşekkür ederim canım fikrin için :)
0 oy
tarafından

Ben nişan dogumgunu vs masasinda ikramlik cok hoş bulmuyorum yani kısır  falan bozuyo bence :) kendini yorma guzel bir masa ortusu ser masada pasta olsun siz şık giyinin bide balonlar tamam bence ileride cocuk annem sagolsun dogum gunumde döktürmüş demez bence :)

tarafından
Ahaha :D iyi fikir bence de ama atıştırmalık küçük ikramlar olabilir çok teşekkür ederim canım :)♥️
tarafından
Kendiniz icjn yap tabiki canim icinden geliyorsa  :)
tarafından
Teşekkür ederim canım:))
0 oy
(253 puan) tarafından
Benimde oğlum mayısın 15 i de yaşına giricek benim kayinvalidemle Kayinbabam yanımızda olucak bu akşam geliyolar biraz erken kutlucam ama bende kimse olmadığı halde balon standı balon süs eşyası falan aldım baya hatıra kalsın diye masa üstüne sadece pasta limonata bide iki çeşit kurabiye koyarım en fazla yenmicek diye fazlasını yapmam maksat hatıra kalsın fotoğrafları diye bence sende balon falan al ilk yaş hatırası olarak kalır 
tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum canım bende fazla abartı olamayacak ama bir kaç süs eşyası hazırlık yeterli olur . Teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
0 oy
5 cevap 267 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
11 cevap 232 göst.

397,211 soru

11,880,330 cevap