0 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar daha once de sormuştum hangi koltuk takımını alsam vs diye cogunluga gore ve benimde kalbimden gecen bu takimdi diye bunu aldik 

Ama simdi cok.sade  duruyor balkon biseyler yapmak istiyorum ne yapabilirim canlilik getirmek adına 

Not:foto olsa daha iyi yardimci oluruz diyen arkadaslar vardi o yuzden atiyorum balkonum boyle kizlar Bidee duvarlarin icine odalar sicak olsun diye köpük koyulmus cok agir seyleri tasimiyor ona gore şeyler soyleyin:)

image

40 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bana göre tamamdır kuzum zaten kalabalık olunca insan nefes alamıyor böyle daha iyi bu arada bayıldım koltuklara inşaallah bende balkonumu kapatır bunlardan alırım inşaallah bana da dua et canım benim ya ☺

Hayırlı olsun bol muhabbetli bir mekan olsun⚘❤
tarafından
Amin cnm  inşallah Allah razi olsun
Daha guzellerini sana da nasip etsin insallah Rabbim:))
tarafından
Önümde  ince uzun bir sehpa olaydi kahve tonu ben sana geldim diyelim kahvemi kültaplami nereyee koyucam:)
tarafından
Herkese yazdim kiz bi sana yazmamisim esim yapicak onune ince uzun bir masa :)
tarafından
Haa tamam canım:)
-Reklam-
+2 oy
(7,412 puan) tarafından
Zaten dar alan canim herhangi bir obje kalabalık eder. Tek rahatsz eden duvarin rengi. Guzel bi renge boya yada duvar kagidi ile daha hos duracak tir eminim. 
tarafından
Bencede duvar rengi degismeli ama esimin keyfinin gelmesini bekliyorum cnm degsitirmek icin:))
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Arkadaki masa mı? Oraya çiçek koyabilirsin. Üstündeki duvara ve pencere kenarlarına aksesuar ekleyebilirsin ☺️
tarafından
Dolap cnm koltuklarin onune ince uzun bi masa yapicak eşim
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Ayaklı tam köşeye konulan katlı saksılar var trendyolda bence ondan alabilirsin 
tarafından
Bakiyim bi cnm esimde yapabilir
0 oy
tarafından
Kucuk bi sehpa çiçek falan koy canim duvarada çok güzel yapiskanli küçük panolar var onlardan alabilirsin 
tarafından
Ortaya incee uzun bi masa yapicak esim cnm ama şu yapiskanli panolara bakiyim bi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Zevk meselesi tabi ama hiç gerek yok bence sade ferah ferah oturmak varken kalabalik yapma derim
(2,323 puan) tarafından
Tam oturup senle kek ve kahve saati yapmalık bi balkon dimi :)) ❤️
(4,853 puan) tarafından
Ayyyy sorma kuzum aynen öyle valla senin o güzel keklerin ne güzel giderdi o balkonda kahveler de benden ;) ❤❤
tarafından
Yok cnm zaten bende her yeri çiçek bocek doldurmaktan yana degilim kalabaligi sevmem ama 1 2 renk katicak bisey olsa fena olmaz:)
Afiyet olsun bu arada:D
(2,323 puan) tarafından
Ay keşke yakın olsaydık ve hastalık bitseydi ☺️ Bakalım herşey nasip kısmet birgün inşaAllah nasip olur ❤️☺️
(4,853 puan) tarafından
Ah canm benim inşallah ❤❤
0 oy
tarafından
Duvar dibine çiçek

Tam sigara içmelik yer :DD küllük ve sehpa ahahha
tarafından
Hamileyim diye içmiyorum 8 sene iç sen hamile olunca bırak 1 çekmece şeker aldım
tarafından
Bende 9 ay boyunca içmedim 2 çocuğumda da, ama çok içim gidiyordu Yeri geldi Sakız çiğnedim yeri geldi Neskafe içtim attım içimden o isteği
tarafından
:D inşAllah içmem yaa 7 ay kaldı emzirirken içtin mi
tarafından
Emzirirken içiyordum kuzum, görümcem de emzirirken içmiyorum diyordu onu yakaladım oda içiyordu
tarafından
Emzirirken zararı olur mu yada evladınıza oldu mu
0 oy
tarafından
Kiz oncelikli rengini degis duvarin
(883 puan) tarafından
Kesinlikle bence
tarafından
Bencede degismeli ama iste esimin keyfini bekliyorm
0 oy
tarafından
Duvara. İki tane raf yaptir ustune lila rengi sari renkte cicekler koy figürlu birseyler alabilirsin mesela
tarafından
Evett guzel olabilir:)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yapay çiçekler var çiçek alabilirsin bı raf yapıp kahve köşesi yapabilirsin ortaya sehpa üzerine çiçek vs olabilir
tarafından
Ortasina masa yapicak cnm eşim uzun ince bi sey:)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bu balkon kesinlikle çiçek istiyor hem kış bahçesi gibide olur sehpa üzerine çiçek koyabilirsin birde tavandan sarkan çiçekler oluyor ya küçük saksilarin içinde köşeye birde ondan oldu mu çok tatlı olur 
tarafından
Su tavandan sarkan ciceklere bakiyim bi  cnm bilmiyorum nasil olduklarini:)
(2,039 puan) tarafından
Çok hoş oluyorlar canım hem yerde durup ayağa bulasmiyor hemde çok şık duruyor :)
0 oy
(3,836 puan) tarafından
güzel olmuş balkonun renkler cok yakışmış arkadaşlar yorum yapmış zaten duvara birsey koymadan da gayet güzel olur
tarafından
Tesekkur ederim cnm saol:)
0 oy
(913 puan) tarafından

image

su tarz bı köşeye aksesuar alabilirsin bnce bide ahşap askılıkli ciceklikler var onlardan boş duvara alıp koyabilirsin üzerinede canlı cansız çiçekler bı tane sehpa koyabilirsin üzerine ahsap mumluklar yere ufak bı kilim yuvarlak saçaklı onu renkli yapıp patlatabilirsin
tarafından
Ortasina sehpa yapicak cnm esim uzun ince
Buda guzelmis bak:))
(913 puan) tarafından
Güle güle kullan takımın çok hoşmuş ama bnde BAkiorum o tarz bişi tasinicaz kısa bı sure sonra artk balkonum geniş ve kapalı olursa
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Duvarlara sarmasikli dekoratif yapraklar çok güzel durur canım. Ağırlıkta yapmaz 
tarafından
Evet cnm agir olmaz :)cok saolz:)
(1,072 puan) tarafından
Rica ederim canım  Trendyol da farklı seçenekler de duvar dekoratifler bulabilirsin
0 oy
(13 puan) tarafından
Duvarı açık bir renge boyayabilirsin 
tarafından
Bencede :)
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Duvar rengini değiştirin hiç hoş durmuyor koltuklara yakışmamış 
tarafından
Eşimin yapacagi sey o ben kendim yapabilecegim biseyler sormustm cnm:)
(4,859 puan) tarafından
Heee :)))  en iyisi sen googleden bak en güzel fikri ordan alirsjn
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben direk duvarı boyamaktan başlarım, beyaz veya gri tonları boyasanız ferah olur. Ortaya güzel bi sehpa köşelere trendyolda güzel katlı saksı koymak için objeler var onlardan alıp çiçekler koyabilirsiniz
tarafından
Ortaaya masa yapicak esim cnm ince uzun bisey
Duvar renginde hem fikiriz:)
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ortaya kucuk sehpa iyi olur canim
tarafından
Evt cnm ince uzun bisey yapicak esim:)
0 oy
tarafından

Bu tarz yapay  çiçekler var trendyolda hepsi burada da onlardan koltuklarin arasına koyabilirsin image

image

Arkadaki duvara yeşilli grili biblolar aksesuarlar koyabilirsin , mermerlere canlı çiçek yada yapay çiçek koyabilirsin , esin masa yapacakmış onun üzerine de runner ve yapay meyve koyabilirsiniz , çift taraflı bantla hafif tablolar asabilirsin aklıma bunlar geldi :) 
tarafından
Yapay meyveleri sevdimm cnm:)
Evet cnm esim salatalık domates  falan ekelim dedi oyle seyler yapicaz
tarafından
Evet sebze meyve de olur onları yazıcaktm sen yazmışsın geri :)
0 oy
tarafından
Bi tane çiçeklik al madem duvar bişi taşımaz çiçek olsun bari duvara da hafif şeyler alabilirsin kuş biblosu falan 
tarafından
Aynn cnm
Esim.zaten salatalik domates falan ekelim diyo oyle cicekler olucak:)

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 899 göst.
0 oy
10 cevap 559 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 687 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 769 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu