0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim normalde benimle yatmıyor hep salonda yatıyor dün akşam da konuşma arasında ben dedim ki çocuk sürekli beşiğini istiyor benim yanımda uyumuyor diye eşim de o anda ağzından kaçırdı Çocuk bile seninle yatmak istemiyor dedi sonra da o ne demek oluyo dedim eşim de sen gece hep yanındakinin üstünü açıyon dedi öyle toparladı ama ben baya kafama taktım sizce bütün bu olanlar normal mi olayı bide sizler yorumlarsanız kafam daha çok aydınlanır belki 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım eşinle konuşsana biz niye normal evliler gibi birlikte uyumuyoruz diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Himm bizde ayri uyuyoruz ama bebegim gece 5 kere uyaniyor eşimde acikca dedi benim sana gunduz yardim etmem icin gece uyumam lazim yoksa pert olurum diye acaba bebekten dolayimi sizinde 
0 oy
(2,622 puan) tarafından
Hayir degil 

Ben olsam agzini ikiye ayirmistim 

Neden ayri yatiyorsunuz nedennn yapmayin lutfen
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hiç normal değil yanlış anlama beni ams eşin senden biraz soğumuş kendine çekmeye bak adamı
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Ya bı kere eşinin seninle.degik de ayrı yatması bile.basta bir sorundur bana göre  neden ayrı yatıyor ve sen neden sorgulama yapmıyorsun 
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Bende eşimle ayrı yatıyorum o istiyo ma ben istemiyorum çünkü horluyo bebek uyanıyo zaten uykusu hafif şu son azı diş de patlasın tek yatırmaya alıştırcam artık
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim eşimde sürekli benim.yorganimi alır.gece 100 kere döner ve gece sürekli ayaklarını kütletir ama genede aynı.yatakta yatarız.2 ayrı yorgan örtünürüz ama ayrı yatmayız.ayri yatmamalı bence çok zorunlu değilse.bence eşinle konuş 
0 oy
(379 puan) tarafından
Konuş canım nedenini öğren
0 oy
tarafından
Keske bastan ayri yatmasini kabul etmeseydin ben yatagimi hic ayirmadim bazen cok agliyo susturamiyorm o zaman sabaha karsi salona gidiyo bari bi kac saat uyuyum ise gidicm diye 
0 oy
(394 puan) tarafından
Çok üzülerek söylüyorum eşin senden soğumuş 

Evde sürekli bakara suresi dinle iyi geliyor gerçekten
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Biz ayrı uyumuyoruz çocukta bizimle yatıyo ayırmadık hiç güzelce eşinle konuş böyle evlilik olmaz
0 oy
tarafından
Canm şaka felan yapmis olabilirmi benim eşimde takilir bazi konulards bana . Mesela.seni baban bile sevmiyo benmi sevcem felan der belki şaka takilmistir.. bide şunuda soyleym canm bizde ocak ayindan beri ayru yatiyorz eşim oule istedi işe gidiyo adam mal gbi oluyo ben buna alinmadm valla
0 oy
tarafından
hem ayrı yatiyoniuz hem adam yatmak istemeyince sorun ediyonuz.ayri yatacaksanız niye evlisiniz ayrı yata yata soguyo adam ondan sonra. bizimde ayrı yattigimiz olur ama hergun de ayrı yatılmaz ki. o an çok uykusu olur çocuk da durmaz gider başka odada uyur ama bunu bi rutin haline getirip hergun ayrı uyunur mu 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 448 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,374 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cimen3372 (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 3,295 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,176 göst.