0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hiç keyfim yok.  Canım sıkılıyor. Suratım 5 karış. Yemek yapıcam üşeniyorum. Tek yaptığım.  Köye gidip süt almak.  Bimden eksikleri almak 

12 Cevaplar

0 oy
(379 puan) tarafından

Bennnnnnn:P:Dhec kalkasım yok

tarafından
Bende şimdi uyandım oturduğum yerde uyumuşum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende aksine bu gün bir dünya iş yaptım sanırım doğuracam =// 
tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah canım
tarafından
Ay inşallah kuzum ya hayırlısıyla bi doğsaydı o kadar ağır geçiyormu bu gebelik vücudun dermanı kalmamış artık
tarafından
İlkmi cnm senin ben doğum yaptım 4 CÜ ay yine hamile kaldım bide sezeryan yaptım ağrım oluyor cok
tarafından
Üçüncü benimde canım benimde hep sezaryen büyükle ortanc arası 3 yaş ortanca küçük arası 2 yaş =// "))
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla bebeğim büyüdükçe evde iş yapmak  zorlaşıyor sürekli oynamak istiyor onunla vakit geçiriyorum eşim gelene kadar onun evde olduğu gunler iş yapiyorum
tarafından
Benimki karnımda cnm
(3,681 puan) tarafından
Keyfini çıkar valla son ayım paso uyumuştum :D
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Evi süpürdüm hâlâ silmedim tembellik var yemek yapılcak daha namaz bile kılmadım 
tarafından
Rabbim kabul etsin inşallah canım.   Ben uyuya kalmışım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Evi süpürdüm sildim WC banyo yıkadım mutfağı topladım oğlumu uyuttum uyandı yemek yedirdim akşama kaynım gelecek yemeğe şimdi kalkip tatlı ile yemek yapacam :( bende 21 haftalık hamileyim 
tarafından
Maşallah cnm saglicakla gelsin inşallah bebişin. Bende 24=4 haftadayim
(4,700 puan) tarafından
21 yazmışim kız yorgunluktan 29 haftaligim :))) sağ salim alalim kucağımiza 21 aylık oğluşum var benim ikisi karıştı
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Biraz yaptım biraz oturdum şimdi de yatıyom yemek yapacam üşeniyom 
tarafından
Ben oturur Ken uyuya kalmışım
0 oy
tarafından
Bende oleyim 10 dan 2ye kadar online dersim vardi simdi yatis mod corbam ve pilavim var pilavin yanina aparatif biseyler yapcam oda son bi saat ozamana kadar yatmayı dusunuyorum:) bes bucuk aylik.hamileyim cok usengec oldum:(
tarafından
Bende uyuya kalmışım şimdi yapcam biseyler
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Bende hiç bişey yapmak istemiyorm aslinda kalkıp yapcak çok isim var ama elimi suresim yok
tarafından
Ben uyuya kalmışım şimdi yapcam
0 oy
tarafından
Büşra ben onuda yapmadm valla 3 aydir evdeym bugunde hicbi is yapmadm oturuyorm sabahtan beri 
tarafından
Uyuya kalmışım. Kendime geldim azıcık sende uyu
tarafından
Kiz nasil uyuyaym 4 aylik bebegim var ya o uyanik keske uyuya bilsem sen bi dogur uykusuz gecelerle tanış :)
tarafından
Amin canım inşallah o günleri görürüm
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️.  Şimdi uyandım yapabildiğim kadar yapacam birşeyler
(4,654 puan) tarafından
Ya kıyamam dikat et kendine fazla yorulma
tarafından
İnan hiç bir şey yapmıyorum tam niyetleniyorum eşimin içine doğuyor sanki arıyor boşver karı oglunuzdan önemli değil yat diyor arka buluyorum daha çok mıyışıyorum
(4,654 puan) tarafından
Olsun cnm hiç sıkıtı yok
0 oy
tarafından
Bende bugün ilk kez iş yaptım :D salonu değiştirdim :)) normalde hep yatarım gece uyutmuyor bebiş içerden tepikleyip duruyor bende sabahları uyuyamıyorum mal mal geziyordum ortada ya bugün bir enerji geldi toparlamaya başladım evi şükür :)
tarafından
Maşallah cnm bende şimdi uyandım oturduğum yerde uyumuşum
tarafından
Ben gündüzleri uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum yaa gece de bebiş izin vermiyor yakında zombiye dönüşeceğim :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 508 göst.
0 oy
18 cevap 407 göst.
+1 oy
13 cevap 308 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 298 göst.

379,593 soru

11,363,272 cevap