0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugün hiç Bir iş yapmadım. Yemekte yok ortada. :D

1. Tek yaptığım şalları tülbent leri ütulemek yerleştirmek  oğlumun kıyafetlerini yıkayıp asmak bide oğlumu yıkamak  başka birşey yok ortada ve ben hayla oturuyorum :D. Adam ne yemek yaptın derse seni sevmekten başka bir şey yapmadım bugün diycem 
YAŞASIN TEMBELLİK 

image

18 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bende bi mercimek corbasi yaptim sütlü oglani yikadim bi makinede camasir attim.okdr
tarafından
Ben. Corba bile yapmadım ☺️
(3,101 puan) tarafından
Kizim var mecbur yaptim canm
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım ne pisircem bilmiyorum elimi buzluğa atıyorum neye uzatsam onu almayım yarın pişiririm onu almayım o bitmesin bunu almayım diyerek oturdum 
tarafından
☺️☺️ sen niyetlenmessin oda güzel ben niyetlenmedim bile
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ve akşama kadar sadece patlıcan yemeği yapan bende burdayım diğer her şey duruyor 
tarafından
Hiç yoktan iyidir ☺️. İnşallah adam geldiği gibi açım demez
(3,832 puan) tarafından
Şukreder gider yanına çorba makarna bişey yapıp beni mutfağa çağırır
tarafından
Benimki yapmaz ☺️☺️☺️.  Çünkü çok yorgun geliyor anca oğlumuzla ilgileniyor. Bakıyor.
(3,832 puan) tarafından
Ben yeni yemek yapmaya başladım 7 aydır yatiyordum o yüzden ocakta yemek görünce keyifleniyor
Benimkide sanayide çalışıyor perişan halde geliyor ama mecbur yapıyor yemegide ev işlerinide
tarafından
Benimki. Hastalikta yapar sadece cnm
0 oy
(119,112 puan) tarafından

ben gece yaptim temizlik utu falan yataga girdigimda saat 4 dü :silly: yemegimde var şukur bu gunde yirttik

tarafından
3 45 di bende yatağa girdim ama arkadaşım la eşi gelmişti. 11 e kadar onları kahveye kovduk sonra geldiler. 3 bucuga kadar dedikodu yaptık. ☺️. Ben bugün full temmelim
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende evi süpürdüm toz aldım ortada yemek yok☺️
tarafından
Ben onlarida yapmadim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben ben başım ağrıyor  7 haftalık hamileyim kolumu kaldıracak gücüm yok 
tarafından
Sağlıcakla gelsin cnm sen full yat
(152 puan) tarafından
Doktoruna sorup bi parol serum taktir canim.  Bnde sen gibiydim serum fayda etmisti.
(5,311 puan) tarafından
Serumluk bi durum değilidr inşallah  kuzun parol danışamam için pazartesi beklemem lazım
0 oy
(152 puan) tarafından

Daha ne yapacan   kiz ben sabah beri yatıyorum gerci isim de yok bugün evde :)

tarafından
Benim işim çok yapan yok ☺️
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla hatsayim oglusumda hasta sadece camasirlari katladim yenisini attim havuclu cevizli kekle.kisir yaptim oglusumla yedik ☺☺☺ohh iyi geldi bu tembellik bana
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ☺️❤️.  Banada iyi geldi
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ben yemek yaptım. İşimi yaptım hıhaha :)) 
tarafından
Ben bugün oğlumla aşk yaşadım cnm bugünümu ona ayırdım. ☺️☺️. Yemekte sendeyim. Demek ki
(16,489 puan) tarafından
Yaşa aşkını bebeğim Benım ❤️

Tabıkı bendesin bırazdan kurcam gel sende :)
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️. Allah razı olsun ❤️. Afiyet olsun bol bereketli olsun inşallah ❤️❤️
(16,489 puan) tarafından
Amin kuşum aminnn ❤️
0 oy
(95 puan) tarafından

Ben şuanda yapıyorum 

Alerjim tuttu hiç iyi değilim ama akşamdan bitirmek istiyorum 
tarafından
Geçmiş olsun cnm.    Benim adam birazdan gelecek ben hayla oturuyorum ☺️
0 oy
tarafından

Kızları çıkardım evi kaldırdım valla perdeleri yıkadım otrym eşim gececi yemek derdi yok:D

tarafından
Maşallah. Ben bugün çok temmelim ☺️
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aaa bugün ben siz olmuşum :)  hiçbir şey yapmıyorum oturuyorum bütün gün yemek yok dünden çorba var eşime dedim bakarız dedi öyle kaldı sabahtır yatişdayım
tarafından
☺️☺️. Benimkide 10 dkk ya gelir çay demle dedi bakalım gelince ne yeriz
(1,465 puan) tarafından
Maksat karın doyurmak afiyet olsun size:)
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Bizim burda sular yok Sabahtan beri mutfağa sadece kahvaltı su ve sigara içmek için gittim :) yemek sepeti sagolsun yemek söyledim valla suların kesilmesi bahanem oldu :P

0 oy
tarafından

Amannn dunyanin işi yapmakla biter mi kız yapma birgunde yeyin disardan:silly:

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Valla bende ayni esim sehir disinda cocuklarim makarna istedi onu yaptim yedirdim birde bebegimi yikadim kendim daha birsey yemedim hala duruyorum tembel tembel :) 
0 oy
(670 puan) tarafından
Abartısız yapmadım yemeği bile dışardan söyledik 6 aylık enerjimi aliyo benim kizim sözde beyazları yikicaktim bulaşık Makinesidekileri çıkardım
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende bugün hiç bişey yapmadım bi yemek yaptım işte 
tarafından
Ben onuda yapmadım
0 oy
(15 puan) tarafından

• Valla ben tek is yapmadim dun asi vurulmustum ikinci dozumu halsizdim kayinvalidem yemeklere kadar yapti simdi de cocuklari disarda oynatiyor depremzede oldugumuz icin izmirde. Simdilik biyerdeyiz ama ayrilmaya niyetim yok bu gidisle 6 aylikta hamileyim sagolsun valla herseyimi yapar:angel: 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 271 göst.
0 oy
23 cevap 461 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,021 puan) tarafından soruldu

378,135 soru

11,317,643 cevap

34,763 kullanıcı

...