0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından
Arkadaşlar belki hatırlayan vardır esimin uygunsuz mesajlarin8 yakalamıştım  filan uzun hikaye

Neyse bir avukatla anlaştım vekalet verdim esimle konustum kavga kiyametbkoptu tabi avukatim uzaklastirma çıkardı. Şimdi 18 aylik oğlumla evde tekim sosyal yardim nakit ya da gıda yardımı gibi şeylere başvurmak istiyorum

Nerelere başvurabilirim arkadaşlar 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Ahbap yardımlaşma derneği var sanatçı Haluk Levent ye gormustum oraya başvuru var belediyeye başvuru yap cimere başvuru yap
-Reklam-
+1 oy
tarafından

O adamdan boşanmadan alamazsin şuan onun soy adindasin ve sigartasundan yararlanıyor sun

0 oy
tarafından
Hangi şehirde yaşıyorsun kuzum
(289 puan) tarafından
Ankara
tarafından
Gıda yardımı için internet üzerinden de form dolduruyorsun kuzum Ankara gıda yardımı yaz bilgilendirme yazar
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Tedbir nafakasi da cikartabilirsnz dava açıldiysa
(289 puan) tarafından
Nafaka bağlanacak insaalah ama böyle bir durum var boşanma olacak sonuçta calismiyorum iki kuruşta olsa alabiliyorsam aliyim kötüyüm kenara
Ne olacağım belli değil
(2,075 puan) tarafından
Yani boşanma davası açmış bile olsabiz hala evli görünüyosn. Eşin sigortali bi iste çalışıyosa zor olur yardim çıkmasi. E devlette belediye yardım diye yazın ordan başvuru yapabilirsin yada muhtarlıktan
0 oy
tarafından
Bulunduğu şehirde sosyal yardım vakıfları vardır buraya başvuru yapman gerekiyor bir araştır internetten
0 oy
(119,455 puan) tarafından
post ciksin bilenler yazar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aleynaylmz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...