0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda bugün 1.30 da oldum aşıyı ama kolum hala çok ağrıyor hareket ettirince utanmassm aglicam :(

7 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Pamuğa kolonya sür, oraya koy kolonya uçana kadar orda kalsın. Yapanın eline bağlı sanırım biraz da ben hiç ağrı hissetmedim
tarafından
Bende ilk gebeligimde hiç hissetmedim üstüne bile yattım o akşam ama bu sefer yandım Allahım yemin ederim şimdi sahuru bile yapamadım
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Bizim hemşire ağrı olursa buz koy demişti. Geçmiş olsun canım
tarafından
Çok sağol bebehim ama buz hepten kötü yapmasın
(2,443 puan) tarafından
Hemşirem önermişti ama bilemem canım
0 oy
tarafından
Kolanya ile masaj yapabilirsin gerçi ben yaptım da noldu iki hafta  oldu hala mor kolum
tarafından
Morarma kızarma yok ama ağrısı var ya sağa yatamıyorum nefes alamıyorum sola yatamıyorum iğne yapıldı sırt üstü yatamıyorum afedersin kusucak gibi oluyorum ne yapcam bilmiyorm
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Havluya buz koyup tut 

tarafından
Şuan denicem bunu
0 oy
tarafından
Kız üstüne uyuma soğuk kompres yap cnm
tarafından
Uyuyabilsem yatmicam da uyuyamıyorum ki
tarafından
Bilym zor ya cnm
0 oy
(146 puan) tarafından
Canım ilk dozda ben 3 gün çektim acısını. Sanki koluma taş bağlamışlardı kaldıramıyordum. Ikinci dozda bi ağrı olmadı çok şükür. Üstüne yatmamaya bak 
tarafından
Ayy vallaha bacım çok kötüyüm inanki dün kolumdan kan aldılar değer ölçümü için aynı kola asi yaptılar ikiside öyle açıyor ki anlatamam sanırsın sol kolumu her hareket ettirdigimde içinde böyle bıçak sokup ceviriyorlar
0 oy
tarafından
Tetenoz aşısı olmaya gidiyorum bir iki saate ürktüm bu soruyu görünce yaptirmasammi acaba yaptirmasak sorun olur mu 
tarafından
Yok yok yaptır asko her insanda bir olmuuor bende bile kizimdakini hiç hissetmedim hiç bir sıkıntı olmadı da bunda dünden beri hala ağrıyor kolum
tarafından
Yaptırdım canım atılırken birşey olmadı sadece uykum geliyor inşallah ağrı acı olmaz
tarafından
İnşallah bebeğim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 133 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice topal (576 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 176 göst.

384,942 soru

11,513,397 cevap

35,174 kullanıcı

...