0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (135 puan) tarafından
Duyuyorum kapamada parka gideriz yürüyüşe gideriz yani adından belli tam kapanma biraz bilinç artık ya walla ciddiye alinmiyor şimdi lince gelinir ama kimse kusura bakmasın yani herkes kendinden sorumlu değil bu süreçte herkes birbirinden sorumlu bulaşıyor bu insandan insana 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimsenin anladığı yok çok cahil bi ülkeyiz hala insanlar kıyafet alma hediye alma derdinde bayram olmayacak bisey olmayacak kimisi memleketine gidiyor sanki tatil oldu gibi allah sonumuzu hayır etsin hiç iyiye girmiyoruz 
(135 puan) tarafından
15 gün dayanilsa ilerde rahat olcaz ama böyle uzayıp duruyor
-Reklam-
+1 oy
(850 puan) tarafından
Balkona çıkıp geleni geçeni şikayet ediyorum elimden bu geliyor kendini bilmez gerzekler için. Kimse kusura bakmasın çocuğunu dışarı oynasın diye gönderen, parka çıkaran, eline market poşeti alıp sokak sokak gezen gerzektir ötesi yok. Gram helal değil hakkım, Allah bizden uzak yerde versin cezalarını. 
0 oy
tarafından
Adı tam kapanma kuzum kendisi değil malesef hep aynı şeyler
(135 puan) tarafından
15 gün dayansak ilerde rahat olcaz kuzum böyle uzayıp duruyor ya:(
tarafından
Valla 7. Gün karantinadayız 10 gün sonra çıkın dediler ama 20 25 günden önce çıkmam kapıya bile Allah korusun kimseye sebep olamam
(135 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi düşünse canım geçmiş olsun
(1,331 puan) tarafından
Yorumunu Gördüm Seni çok takdir ettim Keşke herkes senin gibi düşünse söylemeden geçemedim Çok geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim ikinizede Rabbim bu kadarla kurtarsın inşallah bizi yasamayanada yaşatmasın
0 oy
tarafından
Adı üstünde kapanma işte ama anlayan yok 
(135 puan) tarafından
Malesef canım biz çıkmıyoruz sizde çıkmayın diyince sende çık elinden alan mi varcilar geliyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Dün aksam  10 gibi bizim sokakta cümbüş vardi en az 30 40 tane çoluk çocuk dışarıdaydi
(135 puan) tarafından
Şikâyet etseydin keşke canım
(9,626 puan) tarafından
Cajim inan be bu mahalleyi o kadar çok şikayet ettim ki hem hes programı üzerinden fotografli bi şekilde şikayet ettim hes uygulamasında şikayet 3derkwn fotoğrafta paylasilabiliyo maskesizleri veya yasak saatinde dışarıda olanları cekip atiyodum hemde polisi arayarak ettim ama bi kere hile gelmediler ondan sonra bende daha aramadım çünkü gelmiyolar ben aradığımla kalıyorum
(135 puan) tarafından
Vahim durumdayız yani bizi geç çocuklar için daga büyük kayıp omurlerinden 3 sene belki de böyle caliniyor
(9,626 puan) tarafından
Öyle valla canim o çocukların ailelerinin sorumsuzluğu yani çocuklar kapıları kırıp cikicak halleri yok demektir aileleri izin veriyoki cikiyolar..yeminle şikayetlerimin haddi hesabı yok gecen haftasonu yasağında kasaba gittim kasabın karşısında büyük bi park var ama adım atacak yer yok heryer tiklim tiklim sahasında 10 15 kisi top oynuyo park kısmındaki çocuklar salıncağa kaydırağa binmek için birbirini eziyo resmen ama çocuklarında bi suçu yok belki çoğunu farkında bile değil bu durumun fakat ailelerinin sorumsuzluğu cok
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Bugün evin önündeki parkta 10 kişi var sayabildigim yarın 20 kişi olur :,-) sokakta  öylesine gezenleri düşünemiyorum bile yasak olunca daha cazip geliyor insanlara
(135 puan) tarafından
Şikâyet et canım gördüğünü sen evde tikili kalıyorsun onların yüzünden
(1,206 puan) tarafından
Şikayet etsem nolucak ki bir saat sonra geliyorlar. Onuda araçtan inmeden anons edip gidiyorlar insanlarda alışmış artık yerinden bile oynamıyor kimse
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Yaa millet bunu fırsat biliyor resmen, hiçte evde oturacaklarını düşünmüyorum eline poşet alan dışarda biz böyle bitiremeyizki. İzmirde yaşıyorum millet buraya akın ediyor resmen şuan yollar felç
(135 puan) tarafından
Yuh ya walla yazık
(1,206 puan) tarafından
Annem babam Bodrum'da babam mecbur sabah bir yere gitmek zorunda kalmış yarım saatlik yolda üç saat sonra eve varabilmis kilometrelerce araç kuyruğu varmış İstanbul Ankara plaka. Ben iki senedir yüzlerine hasretken insanların bu kadar sorunsuz olması canımı sıkıyor
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim alt katımda şok market var şuan izdiham var resmen :) balkondan marketler kapanmayacak diye bagirasim geldi :) 
tarafından
haha bence yasak olmasa bu kadar olmazdı sonra yasağa laf edenlere kızıyor daha da arttirmassa iyi. kayinvalidemgilin site park dolu oluyo yasaklarsa polis geliyo herkes dağılıyor sonra geri aynı devam
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla seni linç edenin aklından şüphe ederim ben insanlar neyin neden yapıldığını bazen algılayamıyorlar yasak koyuyorlar evde durun diyorlar insanlar akın akın memeleketlerine kaçıyorlar oralara yayıyorlar oturun işte evinizde ne var. Sokağa çıkanı kolundan tutup cezayı basacaklar katı kurallar olacak o zaman çıkarlar mı acaba.
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Anasını bile ağlatırlar canım normalde otrdm sokakda 3 4 kişi olr hafta içi hafta sonu anasını satayım 20 kişiden aşa kimse yok herkz sokakda hata devlete sal milleti ölen ölür kalan sağlar bizimdir dicek onu istiyo bizim insanımız canım valla 
0 oy
tarafından
Benim kocam izine gelemiyor vaka artışından dolayı çocuğunu son bir senedir görmedi keyfi gezmeye giden çocuğumun ve benim hakkımda giriyor ve bizim gibi hasret çeken herkesin
0 oy
tarafından
Biz zaten evdeyiz o yüzden bize fark etmiyo ama insanlar bi değişik bilmiyorum artık
0 oy
tarafından
Ay herkes k.cini kırıp otursa da kurtulsak su virusten 
0 oy
tarafından
Oda biseymi memlekete gidenler var köye gitmek icin plan yapanlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 556 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 318 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 352 göst.

381,427 soru

11,419,248 cevap

34,975 kullanıcı

...