0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (2,078 puan) tarafından
Kızlar dışarıdaydım benzinim azdı, çıkarken ilk alırım sonra işimi hallederim dedim, oğlum durmadı eve döndüm benzinim 4 km yol gidilebilir gösteriyor, 0 olursa araba durur mu? Gidip alcam yolda kalır mıyım? Eşim duysa çok kızacak o görmeden almam lazım 

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Anlamıyorum ama bence durur yani 0 sa çalışmaz hatta
(2,078 puan) tarafından
Offf canım yaaa, yılda kalsam eşim bi tın kızacak neden zamanında almadın diyee, yerinden oynatmayım ozaman
(12,264 puan) tarafından
İnşallah halledersin şehir merkezinde isen benzin alabilir sin
(2,078 puan) tarafından
Merkezdeyim de canım benzinlik bakıyorum şuan 4,6 km yazıyor acaba yolda kalır mıyım korkusu girdi içime :)
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ek litre vardır canım acil durumda dewreye girer Max seni bir iki km daha götürür
(2,078 puan) tarafından
Ozaman yetişirim canım çok sağol
(9,247 puan) tarafından
Yani birazda arabana bağlı. J e tta var bende götürüyor.
0 oy
(850 puan) tarafından
Aslında model ve markaya göre değişiyor, ben bi 5 km daha gitmiştim yakıt alana kadar ancak hiç belli olmaz. 
(2,078 puan) tarafından
Hyundai i20 canım inşallah korkuyorum yolda kalmam, benzinlik 4,6 km gösteriyor 60 m götürür inşallah :)
(850 puan) tarafından
Olmadı ittirirsiniz, araba kullanan kadın her şeye hazırlıklı olmalı, hadi kazasız belasız halledin inşallah :)
(2,078 puan) tarafından
Ayy düşüncesi bile korkuttu beni ben ozaman yerinden oynatmayım :)
(850 puan) tarafından
Eşinize sürpriz olsun :)))
0 oy
tarafından
Hayır hemen bitmiyor 0a düştümü bile ben yarim saatlik yol gittiğimi biliyorum . 0gosteriyor ama icinde hala benzin kalıyor tamamen bitmiyor 
(2,078 puan) tarafından
Hiç başıma gelmedi, ikaz ışığı yanınca  hemen alıyorum ozaman gidip alayım yolda kalmam inşallah benzinlik 4,6 km gösteriyor
tarafından
Kalmazsın korkma canım
0 oy
(2,581 puan) tarafından
0 duserse arabayı durdursan daha çalışmaz 0 km olursa belki biraz dhaa gidebilirsin ama yakıt pompası boşa çalışırsa yakıp pompası yanabilir canim yoldada kalırsan çoğu yakıt istasyonu yakıt vermez çok dil dökmen gerek bence hiç risk alma
(2,078 puan) tarafından
Benzin sorununu gitmeden nasıl halledicem canım, eşim bu konuda çok katı dünyanın lafını söyleyecek :(
(2,581 puan) tarafından
Yolda kalırsan yakıt vermeyebilirler bidonla
(2,581 puan) tarafından
En yakın yakıt istasyonuna kendini at hemen yanmaz yakıt pompası ama uzun süre gidersen yanabilir araba durduktan sonra calismaz

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 448 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 591 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu