0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar merhaba yeni doğum yaptım bebeğimi emzirirken ucu fazla olmadığı için almakta zorlanıyor ama göğüs ucu çıkarıcı aldim nasil kullanmam gerekiyor onu acaba küçük pompa gibi bisey emzirme den öncemi yoksa öncesinde surekli yapmam mı gerekiyor teşekkürler şimdiden:)

4 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Silikon göğüs uçlarından alsaydın keşke canım kısa sürede çıkıyor ucu
(45 puan) tarafından
Ondan var canim ama onu yapamadın kullanamadim yani
(2,443 puan) tarafından
Ablam ondan kullandı canım ama yeğenim hic tutamıyordu. Nerdeyse 1 ay kullandı sonra memeyi de tuttu hemen yeğenim. Ama onu kullanırken elinle çekip gerdirip göğsüne öyle koyman lazım. Yani bir nevi vakumluyor memeyi o şekilde. Ama pompalı olanı bilmiyorum valla yalan olmasın canım
(45 puan) tarafından
Anladim canim bide o şekil denerim artık deneye deneye ogrencez sanırım
(2,443 puan) tarafından
Tabiki canım biz de çocuklarımızla öğreniyoruz anneliği :)
(45 puan) tarafından
Aynen oyle :)
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım hiç kullanmadim ama yazıyordur kutusunda falan 
(45 puan) tarafından
Teşekkür canim
0 oy
tarafından
Ben Göğüs ucu almıştım Göğüs ucu gibi takıyorsun göğse bebek çekiyor çektikçe süt geliyordu çıkıyordu, ama tutup cekip göğüs ucunu çeken pompayı bilmiyorum, emzirmeden 10 dk önce olmadı çek çıkart iyice öyle emzir
(45 puan) tarafından
Var ondan ama kullanamadım bide ona alışınca tekrar memeyi almiyormus bende bunu deniyim dedim teşekkürler canim
0 oy
tarafından
Ben kullandım ama ben mi beceremedim yoksa işe mi yaramadı anlamadım. Eme eme kendi çıkardı. Başta hiç tutamıyodu. Bi hafta sonra zorla da olsa tuttu. 
(45 puan) tarafından
Aynen oyle benimde sagi tutuyor solu tutamıyor ters veriyorum öylede zor oluyor baya bi
tarafından
Hiç bi şekilde emdiremedim. Acıkınca ilk o göğsümğ verdim zorla da olsa tuttu bi hafta sonra.
(45 puan) tarafından
Bende deneyeceğim ilk almadığından başlarım teşekkürler canim
tarafından
Rica ederim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busekcr26 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 94 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dilanurunannesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,400 cevap

34,889 kullanıcı

...