0 oy
664 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Mamamiz bitti esim is yogunlugundan dolayi malesef gidip alamiyo ve gec gelicek. Heryerde kapandi tabi. Nöbetçi eczaneler vardi aradim 1 tanesi bile tamam getiririz demedi yani anlamiyorum durunu izah ettim kucuk bebegimle ben varim dedim esim gec gelicek gelip alabilcegim bi arac yok dedim rica ettim karantinalik bi durum yoksa getiremeyiz dedi ters sekilde insanlik vallahi billahi ölmüş ya. Napicam onu dusunuyorum. 

27 Cevaplar

0 oy
(678 puan) tarafından
Getirden  söyleseniz yaşadığınız yer neresi bilmiyorum ama 
tarafından
Bir iki uygulama kartla alisveris yapiliyodu getire de bakmadm canim ama geldi mamamiz :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardeşin veya eşinin kardeşleri yok mu istesen? Veya getir gibi şirketlerin çalıştığı bi şehirdeysen sipariş verebilirsin
tarafından
Getir uygulamasi nakit odeniyomu ya bir ikisine baktim kredi kartiydi aklimda bulunsun mamamiz geldi ama :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Taksiye binip gidip alıp gelebilirdin canım hemen en yakın eczaneden. 
tarafından
En yakin eczane gelis gidis net 200 tutardi emin ol. O amda yoktu yoksa eczacidan ricam son sansim olurdu :)
0 oy
tarafından
Keşke daha dikkatli davransaydin cnm.mamanin biteceği bellidir bugünden ve yasaklar başladı.
tarafından
Ya hep stokta bulunur yani biri bitmeden yarimken hemen aliriz ama ben carsiya da cikmistim yani ona ragmen aklimdan cikti unuttum
0 oy
(119,980 puan) tarafından
ayy okuyunca bi tuhaf oldum yaa insanlik ölmýş gercekten bi bebek mamasiz ve getiremeyiz diyolar allah polisden jandarmadan razi olsun
tarafından
Ya bazilari demis ki empati yap insanlik olmus dedigime tepki verenler vard abende burda bos beles kafama eseni demiyorum yani üstelik bilinen eczaneler yani araclari var ustelik ama yok diye yalan soylediler zor durumda kalmasam rica etmezdim yani
0 oy
(44 puan) tarafından
Böyle durumda a101 kapıda uygulaması kullanabilirsiniz gün içinde geliyor. 
tarafından
Kapali olsa bile mi? O an kapanmisti cunki
(44 puan) tarafından
Akşam saat 10 a kadar
(44 puan) tarafından
Uygulamadan saati kendiniz seçiyorsunuz. En son saat aralığı 20.00-22.00 bu saatlere kadar getiriyorlar
tarafından
Oyle  mi onu bilmiyodum valla aklmda bulunsun saol canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 253 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 787 göst.
30 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu