0 oy
234 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (478 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Selam arkadaşlar, 
Ilk adım ayakkabısı almak istiyorum. Kızım yürümek istiyor gibi. Denemeler falan yapıyor 9 aylık olduk bugün. Çok araştırdım aslında bunu. Benim sorum varsa önerileriniz nedir ? Bir de alıp kullananlar kaç ay kullandınız? 

9 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yürüdükten sonra aldım ortapedik aldım hafifde 
(478 puan) tarafından
Ne kadar zaman kullandınız? Markası nedir ?
(44,603 puan) tarafından
Wisco diye bı marka 13 aydan beri giyiyo şu an 16 aylik
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Oğluma civilden aldım geçen gün vicco öneriliyor 
(478 puan) tarafından
Evet viccoya baktım ben de ama ederinden fazla para yazıyor. Normal spor ayakkabı gibi çoğu modeli. Civilinki nasıl onlara hiç bakmadım
(485 puan) tarafından
100 TL'ye aldım bende ben çok beğenerek aldım çokda rahat tabanı var
(478 puan) tarafından
Ben de bi bakayım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Vicco aldım 134 liraya Trendyol dan . indirimli bakabilirsin.
(478 puan) tarafından
Foto yükledim şimdi bunu beğendim çokta indirimde. Bu tarz model denedim cok rahat giydiriliyordu. Sandalet denedim parmakları takılıyor giyerken. Bu tarzlar rahat oldu
tarafından
Güzel bu da.lc wakikide de güzelleri var.
(478 puan) tarafından
Oraya baktım ama bulamadım. Netten de bakmadım babet almıştım öyle 2.3 kere giydi içi çıktı:) guvenemedim ayakkabida oraya daha sağlam olsun istiyorum
tarafından
O zaman vicco al cnm
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Vicco öneririm
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Kullandıysanız ne kadar süre kullandınız?
(3,729 puan) tarafından
Oğlum 5 yaşında hala viccodan alıyorum
(478 puan) tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Herkes Vicco demiste önceden Vicco falan mı varmış bende Polaris aldım kinetix'den sipariş vermiştim ama ben buna benzer farklı model aldım pembe renkli cırt cırtlı çok güzel ve hakiki deriydi hâlâ giyiyor kızım ćok kaliteli ve ilk adım ayakkabısı olarakta kullanılıyor 
(478 puan) tarafından
Bu da polaris canım ben de bunları denedim bayağı güzel oldu ayağına rahatmış gibi görünüyor. Genel olarak da bu şekilde bilekten cırtlı. Hakiki deri hafif oluyor tabi. Ben de kinetix falan aldım indirimdeyken ama büyük aldım seneye falan anca giyer belki :)
(171 puan) tarafından
Ne alaka eskiden vicco mu varmış demek. Ona bakarsak daha eskiden de Polaris yoktur. Yeni bir şey çıkınca hep eskisinde kalmamak lazım. Şu an vicco gayet iyi ve ekstrem pahalı değil
(2,259 puan) tarafından
Nilayca sana yaptığım bir yorum var mı ?? Kendi fikrimi soyledim sende kendi fikirlerini belirtmek istersen postun altına kendine ait yorum yapabilirsin. Bu arada ben Vicco ekstra pahalı veya iyi değil gibi bir cümle kullanmadım farkındaysan. Sadece çoğu yorum Vicco diye yapılmıştı kadın kendini Vicco almak zorunda hissetmesin diye yazdım. Benim yorumumda sana atarlanmak düşmez işine bak !
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim arkadaşlar polaris aldım bu attigim fotodaki modeli. Yorumları da çok güzeldi inşallah güle güle giyer
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim flodan aldim ben 5nokta olayi varmis ona dikkat ettim bir de hafif olmasina
(478 puan) tarafından
Evet bu ayakkabılar 5 noktalı. Bir de hakiki deri hafif. Teşekkür ederim bilgiler için:)
(2,252 puan) tarafından
Gule gule giysin canim
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Şu marka olsun kafasında olanları ben anlamıyorum normal ayakkabı da iş görüyor çocuğun ayağına uyduktan sonra.

Bu gayet güzel mesela
(478 puan) tarafından
Açıkçası aynı işlevde uygun fiyatlı almaya çalışıyorum çünkü ne kadar süre giyecek bilmiyorum. Belki de 2.3 ay bu yüzden çok fazla para vermekte istemiyorum. Artık hep 17..21 numara arasını ilk adım diye satıyorlar. Normal ortapedik ayakkabilar 60tlyse ilk adımlar 150tl bugün bayağı araştırdım:(
(27,351 puan) tarafından
Gereksiz geliyor bana o kadar para
0 oy
tarafından
Bende vicco almıştım ama doktorlar diyor ki paranın kalitenin önemi yok. Yumuşak ve kıvrılan ayakkabı olsun tabanı yere yakın olsun ayaklarının yere değdiğini hissetsin. Ayrıca ayakkabı alma derim 2yasjndan önce doktorlar ayakkbi önermiyor. Evde yalınayak gezsin benimki 18 aylık sadece markete giderken giydirip yürütüyorum 
(478 puan) tarafından
Ben de her gün parka çıkartıyorum orada yürütürüm. Şimdi kendi deniyor bir kaç gündür ellerini bırakıp durmayı. Hatta bugün 1 adım atti desteksiz düştü yavrum :) dışarıda bahçede falan iyi olur havalar ısınıyor çünkü
tarafından
Anladım canım ortopedik olmasına gerek yok hafif yumuşak ve kıvrılan olsa yeterli
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dikkat edicem buna
0 oy
(712 puan) tarafından
5 6 aylıkken aldım çorapla hoş durmuyor bence  9 aya kadar giydi sonra normal spor ayakkabı sandalet aldım civilden almıştım markası önemli değil gözüne hitap ediyorsa rahatsa al bence ama deneyip alman daha iyi olur
(478 puan) tarafından
Ben se sandelet tarzı bahçede, parkta giydirmek için istiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 389 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu