0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından

Merhaba kizlar benim hem halam.hem kaynanam oluyor böyle aşırı tavır hapiyor ama nedeni yok mesela bugün çarşıya gelemeyecwgimi söyledim kocam bir saat sonra ise gittcekti gece vardiasinda  ile dbdedi gelcen neyse gittik filan eve geldik akşam nenem güle beraber giderdik bazen merdivenlerden gizli gizli indiğini görüyorum kapıyı açtığımda aaaa sende gelecnmi bende olur diyorum ***** gibi   beni kendisiyle hicbiyere götürmek istmez çünkü beni sevmediğini bilmek değilde hissediyorum. Çünkü böyle halı yıkama olsunagir iş olsun beni çağırıyor hata ameliy at oldu başını yıkadım 2 ay yerdeydi altını bile degistirdigim saçını tarafigim evinde pervane olduğum günler oldu böyle benle evine gdince konuşmuyor gidiyor teyzemin gelinlerini götürüyor kendiyle gezmye böyle hani kimsesi kalmayınca AA benimasagida bir gelinim var yani ben beni götürüyor valla nbbiliyim ya bi tane kızı var görümcem 16 yaşında kayinbabam da fabrika müdürü o ***** kızı bana sınır oldu diye ablamı işten atmışlardı kaynanam kızıyla saç baş kavga eder nereye gitsek gorumcemi över öve eve gelince gorumcemi kemerle dövüyor ve aynı zamanda halam oluyor kaynanam of bilmiyom ya hiç arkadasim yok derdimi paylaşmak istedim..

8 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah yukarda halama gelin olmak istemem hatta korona olsam ilk ona sarılırım 
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sonunu okumadimda mesafe koy
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Helal olsun sana herkesin harcı degil kaynanasinin altina kadar degistirmek..

Kaynananin sana karsı bu hareketlerini kinıyorum..!!
(135 puan) tarafından
Basıni da yıkadım günler oldu yatalak oğlu da vardı ona da baktım ama neden sevmiyorlar tavır yapıyorlar onu anlamıyorum. Benden gizli gizli merdivenden kaçmaları ne biliuyim ha
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Neden akraba evliligi yaptin özel.degilse tabi soyle
(135 puan) tarafından
Kuzenime aşık oldum ilk goruste
(119,338 puan) tarafından
Anladim olabilir kiz tabiki bizde farkli kuzen kardes bizde ondan merak ettim kusura bakma
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şükür ki bizde akraba evliliği yok kardeş gibiyizdir başka her konudada tanıdıktan akrabadan uzak duracaksın nerde akraba orda akbaba allah yardımcın olsun zor hayatın olacak belli
(135 puan) tarafından
Sırf eşim için sesimi çıkarmıyor um
(7,768 puan) tarafından
Çıkar sıçan sevilir kuzum
(7,768 puan) tarafından
Allah korusun halam kaynanam olsaydı ağzına bile dıçardm :Dd
0 oy
(321 puan) tarafından
Halan bence deli. Arada sarası giriyor sanırım. Huni lazımdır belki
0 oy
(712 puan) tarafından
bence sen onunla bu kadar çok ilgilendiğin için böyle davranıyor ne kadar iyi olursan o kadar kullanıyorlar bence elinden geldiğince görüşmemeye çalış değerini anlar belki
0 oy
(3,836 puan) tarafından
sen onlara 50 yil daha böyle bak yine yaranamazsın. Cunku senlik bi durum yok öyle insanlara fazla iyisin. seni kullanmışlar resmen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 248 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde ♥Kızımveoğlum♥ (2,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 468 göst.
3 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,033 soru

11,376,031 cevap

34,862 kullanıcı