0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben 25 haftalık hamileyim oruç tutuyorum hastaneye de gidemedim bir aydır inşallah bir sorun olmaz ya

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 haftalik hamileym ve emziriyorum o yuzden tutmuyorum canm 
(270 puan) tarafından
Emziriyorsan zor olur canım
tarafından
evet canm cok zor oluyor bulantılar ve kusmalar da olunca epey zorlaniyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

24+6 haftadayim tutmuyorum. Şimdiye kadar hiç tutmak nasip olmadı.  Ama tutan insanlara hep özenmisimdir.  Ne güzel dini görevlerini yerine getiriyorlar diye 

0 oy
(237 puan) tarafından
31haftalığım malesef tutmuyorum
(270 puan) tarafından
Peki sonradan tuta biliyor musunuz ben sonradan tutamıyorum zor oluyo
(237 puan) tarafından
Evet canım öyle yaıcam
0 oy
(4,700 puan) tarafından
29 haftaligim 11 gün tuttum ama zorlandikca tutmuyorum bir kaç gün daha tutsam iyi olacak benim de ayın 7 sinde randevum var normalde ileride gidiyodu kızım inşallah geriye düşmemiştir 
0 oy
tarafından
Ben 27 yim tutmuyorum ac kalinca cok kotu oluyom Allah affetsin 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
38+6 oldum tutuyorum canım çokta iyi gidiyor valla doktor tutma dedi ama rantın diye tutuyorum valla
0 oy
(12,513 puan) tarafından
24 haftalığım tutuyorum sıkıntı yok çok şükür 
0 oy
tarafından
Sat a gore 34+0 tutamıyorum son zaman olunca doktor tavsiye etmem dedi
(12,513 puan) tarafından
Galiba benim elimde olsa icimde yıllarca tutarım ya su ara sarenin yaramazlıkları zirve noktasında nanayı yedm
tarafından
Sare küçük olan miydi ? Bebim de iki yaşındaki çok kuduruk oldu hiç ipe sapa gelmiyor büyük desen zaten doğdu doğalı sendromu bitmedi ben sanırım alıştım böyle yaşamaya ")) başka bir hayatımın olabileceği düşüncesi artık hiç gelmiyor bu çocuklar böyle kabullen ve yoluna bak dedim kendime ")
(12,513 puan) tarafından
Evet ya kücük olan bugün basıma gelenler vah vah bana yemin ederm ya yok böyle bisey nasıl bebe bunlar anlamıyorum 1 sn mi durmaz ya Bi bebe :D
tarafından
Durmuyorlar ")) gençliğim hiç oldu bu sıpoşların elinde ")
(12,513 puan) tarafından
Tırlatmaya az kaldı tohtorum nerde :Ff
0 oy
(53 puan) tarafından
21 haftalığım, tutmuyorum canım ben dayanamıyorum. Senin için de sıkıntı olmaz imsaAllahh
0 oy
(39 puan) tarafından
13 haftalık hamileyim tutamıyorum 
0 oy
(850 puan) tarafından
Ben tutmuyorum, Allah ibadeti bana farz kıldı ona değil, ömrüm varsa borcumu elbette öderim ancak bebeğim gelişirken, benden beslenirken tutmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. 
0 oy
(608 puan) tarafından
7+5 tutmuyorum doktorum önermedi önersede tutamam çok çabuk acıkıyorum kan şekerim düşüyor 
0 oy
(2 puan) tarafından
Doktorum kendini iyi hissediyorsan tutabilirsin dedi şükür hiç sıkıntı olmadı ara vermrden hepsni tuttum 29+4 haftalık olduk bugün kontrole gittim acaba nsl durumu diye prenses 10 gün önden gidiyormuş 42 cm boyu 1.600 kg suyumuz da gayet çok dedi bi sıkıntı yok elhamdülillah 
0 oy
(601 puan) tarafından
24 haftaligim 2 gun tek tuttum  bende hastaneye gitmedim tereddütde kaldim ilk günu tuttum biraz agrim oldu bide bugun tuttum ayni agri bugun de girdi anlamadim neden ama tutacam bugunden sonra bitene kadar insallah 
0 oy
tarafından
Tutmamalisn yaa yazık i karnindaki bebeğe kız ben tutmuyom vala dayanamym:))
0 oy
(425 puan) tarafından
20 haftaligim şükür tutuyorum inşallah bir sorun olmaz 5i randovum var bakalım ne diyecek dr

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 225 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 622 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 362 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 306 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,315 cevap

34,861 kullanıcı

...