0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (1,771 puan) tarafından
Kizlar artık her gece sallamaktan kollarım agriyo kucakta uyuyo omzumda salliyom öğlen 11-12 arası kalkiyo akşam 4 te 1-2 saat uyuyo sonra akşam 11:30 a kadar oyaliyom tam yatırıyom 1 saat uyuyo kalkiyo sonra uyku yok bütün gün zaten kucak istiyo is güç yaptırmıyor 9 aylık ne yapayım kızlar nerde hata yapiyom sadece mama ve ek gıda yiyo çıldırmaya ramak kaldı kollarım kopuyo artık bı saat salliyom miz mız miz uyuyana kadar 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biraz daha erken uyandirmayi dene canim hep geç uyuduğu için olabilir 
(1,771 puan) tarafından
Kalkıdirinca da ağlıyo mama veriyom geri omzuma yatiyo uyucam diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geç yaptırıyorsun canım 11e kadar çocuk ayakta kalmamalı bence ben akşam 9 bilemedin 9 buçukta uyuturum uyanınca kaldırmam yanına yatar emziririm uyur geriye 
(1,771 puan) tarafından
Emmiyo işte canım 9 da da uyuduğu oluyo ama yine 1 saat uyuyo kalkiyo geri yatmiyo
tarafından
Işığı açma canım seste yapma gece olduğunu herkesin uyuduğunu anlasın
(1,771 puan) tarafından
Denicem bunu canım inşallah işe yarar ayakta sallaninca uyumuyo kollarım agriyo artık salla salla
0 oy
tarafından
Ya niye bukardar  yoruyorsunuz  kendinizi  bırak uyumasın  canım uykusu  gelince yorulunca  uyur Vallh  kim ne dese desin  ben salamadım  salamamda  alipta  yatirmiyom  oyun oynar  pesimde takılıp  durur  uyur kalir  yoksa benimkide  çok zor  salamaya  kalksam  sabah 5 ten aksama kadar yine uyumaz ama 
(1,771 puan) tarafından
Öylede canım eşim ise gidiyo sesten uyuyamiyo banada kiyamiyo bu sefer oda uykusuz kaliyo uykusu gelince de mız miz ağlıyo kucağıma yatırıyom yine ağlıyo atiyo kendini yere koyuyom geri al diye ağlıyo bide çok sinirli bı ağlıyo bı ağlıyo dışardan görsen dövmusler sanırsın :D
tarafından
Ahahahahaha yeminle bak benim oğlumu ne güzel tanitin  kız vallah allah seni inanırsın bugün 12 gitik  ona bayramlık  almaya yorgunluktan öldü  dağıtmadı  şey kalmadı  izin  de vermedi  bişey almama  babasını  aradım  düşün  18 eve geldik yine uyumadı  daha az önce  1:25 uyudu  zor  vallah  uyumuyorlar
(1,771 puan) tarafından
Ahaha bu çocukların huyu demek ki bizimki de yorgunluktan gözleri kapaniyo daha hâlâ diretiyo uyumicam diye zorla sallaya sallaya uyuttum az önce daha Allah yardımcımiz olsun ne yapalım bugünlerde geçer ☺️☺️❤️
tarafından
Aynen canım ama seninki küçükmüş  galiba 9 aylıkmi  benim oğlum  18 aylık
(1,771 puan) tarafından
Ohh MaşAllah Allah sağlık sıhhat versin canım kocaman adam olmuş o artık daha bizimki Küçük cadı ☺️
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Destekli uyuduğu için uyuyamıyor saatini düzelt canım bak benim kız öğlen 4te uyandı 12.40 gibi uyudu 4te uyandı ayakta düzene şok bence yoksa çok zorlanırsın ben yapamadım 
(1,771 puan) tarafından
Ben aslında düzüne sokmuştum canım en geç 11:30 da uyuyodu sabaha kadar şimdi ev taşıdık falan derken çocuk yatiyo bir saat sonra ayakta bende sastim valla
(3,276 puan) tarafından
Bizim de ev taşıma döneminde iyice bozuldu ama benimki kaynanadan kaynakliydı:D
(1,771 puan) tarafından
Ulan bı yerden de çıkmasalar şu Kaynanalar şaşırcam ahaha ☺️☺️
(3,276 puan) tarafından
Ahaha aynen severim ederim iyimizde kızım uykusu konusunda anlaşamadık:)
0 oy
(81 puan) tarafından
Uyku eğitimi ver canım bir çok yazı ve video var internette
(1,771 puan) tarafından
Bakayım canım bi
0 oy
(673 puan) tarafından
Ahhh canim daha dün gece gece 2 buçuktan sabah 8 buçuğa kadar salladım. Inanırmisin artik gözlerim açıkken rüya görmüşüm. Şuanda uyandi yine sallıyorum 
(1,771 puan) tarafından
Allah bizlere sabır versin ❤️
0 oy
tarafından
atak dönemi diş dönemi oluyor benimki de 3 4 gündür öyle ben çay kaşığı ağrı kesici verdim bize iyi geldi bu gece güzel oldu gün içinde fazla geç uyutma
(1,771 puan) tarafından
Olabilir canim bı dışımiz çıktı belki diğeri çıkacak ondan huysuz bilmiyorum ki ama ağrı kesici kolay kolay vermem canım ben
0 oy
tarafından
Bende daha yeni uyuyucam inşallah 
(1,771 puan) tarafından
Yaaa yazık valla Annelik ne kadar zor işte ❤️☺️
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Uyku düzeni yok ki çocuğun çok normal 
(1,120 puan) tarafından
O hayır diyecek ağlayacak sen yapacaksın benim kızımda öyleydi herşeyden fedakarlık edip düzene soktum
(1,771 puan) tarafından
Ben ağlatarak çocuğuma biseyler yaptırmam sen yaptirabilirsin herkesin kendi tercihi
(1,120 puan) tarafından
Böyle çek o zaman
(1,771 puan) tarafından
Çekerim sanane en azından üzmüyorum çocuğumu
(1,120 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 383 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
+1 oy
4 cevap 125 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
27 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,107 soru

11,317,112 cevap

34,762 kullanıcı

...