0 oy
1,036 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Merhaba 

Ben dün de konu açmıştım. 4 senedir evliyiz ve bebeğimiz olmuyor. Eşime dr a gidelim dediğimde hep erteledi en sonunda bağırdı çağırdı. Dün geceden beri küsüz konuşmuyoruz. Sakinleştiğim zaman konuşacağım dedi ama onun keyfi gelecekte konuşacak. Dünden beri çok düşündüm. Acaba böyle bağıran adam olsa sever mi korur mu ? Çocuğu için elinden geleni yapar mı ? Kafam gerçekten karışık. Dr a bile gitmeyen adam tüp bebek yaptırır mı ? 

Çok moralim bozuk. Ne yapmalıyım ? 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk meselesi ortak alınan bir karardır. Sadece senin istemenle olmaz. Eşin böyle Bi tepki verdiğine göre daha çocuğa hazır değil. Bence zorlama. Çocuk olmadan bu kadar gerginse çocuk olduktan sonra ortam iyice gerilir hiç istemediğin şeyler yaşanır. Evliliğinizi kaosa çevirmeyin. 
(9 puan) tarafından
Hazırım istiyorum

Tüp bebek yapalım olur diyor

Ama dr a gitmeden nasıl olacak
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Kadınlar çocuk için her şeyi yapar hele ki kemdisine destek olmayan bir eşle bunun düşünülmesi çok doğal. Ancak evliliğinizle ilgili kararı siz almalısınız birilerine danışarak değil. Bu ağır bir sorumluluk. Biraz sakinleşip kararınızı öyle verin. 
(9 puan) tarafından
Kafam allak bullak
Gece hiç uyumadım
0 oy
(95 puan) tarafından
doktora gitmeyi kabul etmemesi ayrılık sebebi sayılır. çocuk istemiyor mu yoksa altında yetersizlik duygusu gibi psikolojik sorunlar mı var
(9 puan) tarafından
Gideceğim gideceğim diyor
Ama sonuç yok
0 oy
(135 puan) tarafından
Benim eşimde  hemoroid vardı çok utaniyordu bizde öyle tartışıyoruz annesine söyledim bende öyle giti asiri utanıyor cunku
(9 puan) tarafından
Utanılacak şey değil ki
0 oy
(119,340 puan) tarafından
ama erkekler genelde  bu konuda dr gitmeyi hep erteler gurur meselesi yaparlar hemen bosanmayi dusunme
(9 puan) tarafından
4 senedir mi gurur yapıyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bence sen esini bekleme git gorus tup bebek merkeziyle cunku sen sadece arastirip soylersen erkekler sıkılır ayni seyi duymaktan ondan sonra seninde bir defa gelmen lazimmis dee bise de oyle yola gelir bence yoksa sen adim atmazsan ondan birsey bekleme bide ovulasyon testini denedin mi ? 
(9 puan) tarafından
Denedim ama tutmadı

:(((

Tüp bebek merkezinden randevu aldım şu gün beraber gitmek gerekmiş desem ne der ki acaba
(1,381 puan) tarafından
Gerekmis deme bence bir defa gidelim geri kalan herseyi ben yaparim de.
0 oy
tarafından
Ne alakası var utanmakla ya tıpta ayıp olurmu . Benim eşim benimle birlikte geldi oda sperm örneği verdi muayne oldu . Çocuğu geçtim belki bir sağlık problemi var hayatını kalitesizlestirecek erkeklerde muayne olmalı bence bunun prostati var kist durumu var herşeyi var . Kocan çok cahil ve cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor . Şimdi sana boşan falan bişey diyemeyeceğim ama her evlilikte de çocuk olmak zorunda değil . Allah en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah nasip etsin ama birbirinizi yeteri kadar seviyorsanız bence sorun yok . Ama eşine bu durumu gerçekten sakın ni şekilde anlat 
(9 puan) tarafından
Evet aynen çok haklısın

Utanacak ne var

Ki sanmıyorum utanma olduğunu sorunun
0 oy
tarafından
Evlilik öyle kolay biseymi ki buraya soruyon bosanayimmi diye buna kendin karar vermen lazım hakkında hayırlısı olsun 
(9 puan) tarafından
Aslında biraz dertleşmek istedim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 400 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 390 göst.
0 oy
22 cevap 1,922 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu

380,068 soru