+1 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Merhaba kızlar biz ikinci katta komşun 1ci katta yaşıyor onların küçük bahçesi var torununun bisikleti orda oluyor elbisemi asmak için balkona çıktım 2 3damla su gitmiş bisiklete çoçuk ağlıyor kadın bağıra bağıra geliyor körmüsün diyiyorum teyze özür dilerim diyor inşallah bebeğin gözlerinin önünde can verir Teyze yaşından başından utan çoçuk gibi abartma İnşallah öler inşallah her gün sana beddua edicem Teyze yeter dedim

İçeri girdim ağlamakdan gözlerim şişdi Ben artık burda yaşamak istemiyorum bahçeli ev istiyorum bıktım artık doğmamış bebekten ne istiyor 

17 Cevaplar

0 oy
(119,355 puan) tarafından
ne agliyon kiz versene agzinin payini ben bebegime oyle diyene 1 kova su dokerdim ben
hic korkmuyom len cop atmaya gidiyodum laf atti kuzeyime allah ne verdiyse bo.klu bezleri firlattim tas mas ne varsa attim ama kactiydi pislik
tarafından
Bu paylasmio oğlunu demekki  kız seni  hiç görmedin  hayalimde sanki bisey desek cebinden taş çıkarıp  atacak  gibi biri  düşünüyom:)
Çok cesursun Aylin  de öyle ⚘⚘❣❣
ahahaahahahah
aylos flaman gari sikayetini geri cekmis laa yirttim o davadan☺
tarafından
Iyinettin aylin  deli damarını görsün el kaldırmasın valla cokniyinettin  yoksa bubezerdinseni anasıyla. Dur çeki düzen  versin kendine
-Reklam-
0 oy
(399 puan) tarafından
Sende deseydin ben Seni Allah'a havale ediyorum daha doğmamış bebege beddua ediyorsun bı dahakine dikkat et sende Allah iyilerle karşılaştırsin
(237 puan) tarafından
Kadın 1saniye konuşmama izin vermiyor vır vır vır
0 oy
tarafından
Ayyy şok oldum okurken Allah akıl fikir versin sen üzülme belaya sormuşlar nereye gidiyorsun çıktığım byere gidiyorum demiş banada Allah'ın belası yaşlı komşu söyledi bende aynen bunu söyledim sesini kesti
(237 puan) tarafından
Kız benimki 1saniye susmuyor
0 oy
tarafından
Geri zekalı kadın valla senin yerinde olucam yaşlı başlı bakmam cakardim bı tane neden sustun ki 
(237 puan) tarafından
Allaha havele ettim hamile olmasam çakardım doktor stresden uzak dur dedi
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı üzülme bacım ne ağlıyon ver taş gibi lafını onun içine otursun 
(237 puan) tarafından
Bana umrumda değilde kızıma bir şey olmasın
(2,264 puan) tarafından
Yok canım bu sebepten bişey olmaz Allahın izniyle
(237 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Sen niye uzuyorsunki kendini canım her edilen beddua kabul olmaz ki o kadın kendine zarar verdi sana degil  
(237 puan) tarafından
Bana umrumda değil kızıma bir şey olmasın
0 oy
(48,703 puan) tarafından
yuh ne vicdansiz kadin ya ettigi bedduaya bak
(237 puan) tarafından
Ne yapayım gidib kadına tokatı yapışdıayımmı
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ben o kadını parçalamıştım valla 

Körpe.gin duası kabul olsa hergun gökten kemik yağardı bosver takma 
(237 puan) tarafından
Kızıma bir şey olmasında
0 oy
tarafından
Onun varya 1.kattan üstüne atlartdim bokkk cuvali gibi ezilirdi altima yasli masli dinlemiyip o bisikletin tekerleklerini sokardim bi taraflarina 
(237 puan) tarafından
Gidiyorum valla
0 oy
tarafından
İnsan korkar ya beddua etmekten. Kendi torunuda varmış ya ondan çıkarsa diye. Ne olmuş yani iki damla su gitmişse. İnsanların birbirine tahammülü kalmamış.
0 oy
tarafından
Kız ne ağlıyorsun doldur 1 kova su dök başına vii çingeneye bak sen hele 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Pislik kadin ne istiyor dogmamis sabiden dikkat etsin de o beddualar onu bulmasin 
0 oy
(477 puan) tarafından
Ahh canm kiyamam sana  ağlama bosver beddua döner dolaşır sahibini bulur mus ramazan ramazan beddua edebiliyosa zaten o doğru bir insan.degildir heleki bebeğe edilen beddua rabbim senin bebeğini korur ama onun gözü önünde evladını alir cunku her beddua sahibine dönüyo 
(237 puan) tarafından
Kaynanam dersini verdi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ay yuh yani nasıl laf onlar öyle hicmi Allah korkusu  yok  
0 oy
tarafından
yuh yani böyle beddua mı olur ceviz kabuğunu da doldurmaz 
(237 puan) tarafından
Kaynanamla eltim sağolsunlar dersini verdi
tarafından
ne yaptılar
0 oy
tarafından
Töbe estafurullah keske deseydin ya senin torunun yaninda o ölsün töbe ya valla bize yakismaz iste boyle soylem3k allahtan korkan insanlariz bosver bacim bende 25 haftalik hamileydm is yerinden bi kizla tartistm bana bebeginin hayrini göreme bebeginden ciksin yaptiklarin dedi itin köp3gin duasi kabil olsa gökten kemik yagarmis bosver uzulme hamile hamile .. inat olsun die tak hortumu ıslat asagiyi terbiyesiz kadin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 581 göst.
0 oy
13 cevap 1,042 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 474 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,698 cevap

34,890 kullanıcı