0 oy
11,951 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar gecenlerde gebe soru cevapta  bir arkadasin yorumuna denk geldim hamileligin ilk donemlerinde verilen ultrason fotolarinda kese armut gibiyse erkek kavun gibi yayvansa kiz oluyormus bebek. Merak ettim sizlerin ilk ultrason fotolarıyla cinsiyetleri bu mantiga gore nasil dogru bi tespit mi bu atin da gorelim:)

6 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
öyle bir şey olsa doktorlar söylemez mi sence?
(2,479 puan) tarafından
Yok canım yanlış biliyorsun erkek aşağıda olur hatta kasıklarda  atar hep
(179 puan) tarafından
Kiz venim karnim hep asagidaydi nsl karnim cikmaya basladi dmesinlermi dha 4.ayda erken digum olcak dikkat et asagi inmis cocuk erkek bu erkek diye bak baslda asagida diye yok alakasi kuzum 19gun kldi doguma dha yeni gogsumun altindan butunlesmeye basladi kizim hep bosluk vardi karnimla gogus altinda ben zaten insanlarin bu tezlerini yapi olarak ve fizik olarak curiten biriyim kimya geregi mi nedir bilmem ama hep boyle batillara ters tepki verir vucudum onlarin dedileri curur :D
tarafından
Iki kız doğurdum bebeğim hep kasiklarimdaydilar ablam ve arkadaşım erkek bebek doğurdu midemden hamileyim sanki derdiler çocuk midemde büyüyor derdiler :D :D kız kasıkta oğlan yukarda olur ;)
(2,479 puan) tarafından
Teori yanlış demekki benim ablalarım annem filan öyle olmuş bilemedim valla :)
tarafından
Kişiden kişiyede değişiyor olabilir ama genelde hep öyle derler çünkü top gibi bir karin midenin üstünde hemen :) benimde ilk 4 5 ay hep erkek gibi olur sipsivri bir karin sonra çöker aşağı kasıkta oynar hep hatta inandiramam kimseyi doktor yanlış görmüştür erkektir o diye :)
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından

Sacmaliktan bska bisry degil inanma kuzum bnada cok dediler hep tersi ckti tkma bosver az dha bkle cnm gosterir minis annesi hem ogle bisey olsa niye soylemesin doktor aa bak bu kese buna benziyor senin ki kiz yda erkek diye batil insanctan bska biey degil :angry:

tarafından
Ah malesef hamile degilim ya :/ insallah olursa bi gun hayirlisi olir insaalalh:)
(179 puan) tarafından
İnsallah olucak kuzum allah vermeyecegi seyi hayal ettirmezmis ben inaniyorum az dha bekle nasibindir bekliyodur seni zamani gelince kavusucaksiniz hayirlisiyla sadece sabir ve dua et insallah olur. Olunca da boyle batillara ve sacmaliklara inanma ama ;)
tarafından
Amin insaallah cnm cok saol:)
(179 puan) tarafından
Sen sagol kuzum
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Evet canım yuvarlaksa kız yaygansa erkek derler ilk fotoğrafımız oğlum olacak kısmetse 

image

tarafından
Benim bildigim.de yayvansa kiz top gibiyse erkek derler:)).Saglikli olsunlarda ne olduklarinin ne onemi varki:)
Rabbim.sag saglim kucagina almayi nasip.etsin kuzum
Bak seninkide yayvan:)
(2,479 puan) tarafından
Valla ben çok araştırdım canım her kafadan bir ses çıkıyor tabi de Emin’im ben çoğu insandan duydum bunu yuvarlak kız yaygan erkek ki bende tuttu yani
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Bir de Hipokrat’ın cinsiyet belirleme teoremi var :D:D:D

Sağ gözün daha parlak ve sağ memen daha sertse erkek bebek, sol gözün daha parlak ve sol memen daha sertse kız 

Çok komik yaaa :D:D

(2,479 puan) tarafından
Onlar cidden çok komik :)
(1,629 puan) tarafından
:)))))) böyle bir sürü şey var :)))))
0 oy
tarafından
Alakası olduğunu sanmıyorum canım çünkü tüm teorilere göre benim iki tane oğlan doğurmam gerekirdi ama benim iki kızım var :)) 
tarafından
Sende ters tepti demekki cnm:)
tarafından
Kız milleti inandiramazdim kız değildir o doğumda oğlan çıkarsa şaşma diye :D ama kız işte hemde iki tane
tarafından
:))Allah bagislasin cnm miniklerini:)
tarafından
Amin canım allah razı olsun:)) rabbim sana da nasip etsin ikinciyi inşallah
tarafından
Amin insalalh canim benim:))
0 oy
(14,493 puan) tarafından

Burya üye olduğumda  bnde çok merak ediydm.  7 haftalıkk üye oldum diğer tarafa.  Ölüydm merakımdan sormamıştom ama aynı şeyi bende okumuştum o zamanlar. 

Bnmki yusyuvarlaktı.  Kesin kız dedim.  Ama oğlm şuan 4,5 aylık  altını değiştieiken pipisini tutuyo :D

tarafından
:D :D ayni yorumu okuduk demekki:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
28 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulcin.karasu (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ezoylmz21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
0 oy
0 cevap 50 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde zehraTekin (391 puan) tarafından soruldu

399,429 soru

11,947,670 cevap

36,102 kullanıcı

...