0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar babam baypas ameliyati olcak yanında annem kalcak malum durumlardan dolayi biz gidemiyoruz zor bi ameliyat mi iyileşme süreci nasıl araştırma hastanesinde olcak ameliyat sonrası nelere dikkat etmeliyiz lutfen dualarınızda bizede yer verin..

3 Cevaplar

0 oy
(5,720 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.. temizliğe falan çok dikkat edilmesi lazım açık baypasmi yakınlarından bile kimse gitmedin bence mikrop kapmasin
(886 puan) tarafından
Herhalde açık çünkü anju oldu damarları yüzde 70 tikali
(5,720 puan) tarafından
Allah şifa versin kalp üzerine mi araştırma hastanesi
(886 puan) tarafından
Evet canım profesör doktoru
(5,720 puan) tarafından
Maşallah canım benim babamın da kalp damarları tikaliydi kalbe giden ana damarlar stentle zor actilar
-Reklam-
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim babam da oldu 17 yıl önce. Biraz zor bi ameliyat ama unutma burun ameliyatı bile riskli sonuçta. Ameliyat sonrası bir süre yoğun bakımda kalıyor eve çıktığı zaman bebek gibi bakılması lazım yanına girilmicek yürümesi lazım nefes egzersizi yapması lazım babam 1 1 buçuk yıldır yattı evde çalışamadı. Stresten üzüntüden uzak durucak temizliğine dikkat edilecek geri kalan bilgileri doktor verir Allah şifa versin size bağışlasın inşallah 
(1,065 puan) tarafından
Toparlanması uzun sürüyor canım. Babamın sol kolundan ve sağ ayağından damar alındı kalbe takıldı. Dikişler vs iyileşme süreci uzun bi ameliyat tabi 17 yıl önceyle şimdi ki imkanlar bir değil. Ve ilaçlarını muhakkak düzenli kullanmalı 6 ayda bir kontroller falan
(886 puan) tarafından
Allahim yardımcısı olsun babamın da damarlarinin yüzde 70 i tıkalı bakalm ne yapcaz bilmiyorum
(1,065 puan) tarafından
Canım biz alıştık babam bypass sonrası 17 yıl içinde 5 kez anjio oldu geçen yıl da stent takıldı. Doktoru dinlemediği için sana en büyük tavsiyem doktorun sözlerini harfiyen uygulayın sigara asla içmesin içilen yere girmesin kilolu ise muhakkak zayıflasın gerçekten bunlar zorluyor insanı
(886 puan) tarafından
Çok saol canım benim teşekkür ederim peki ameliyat sonrası yoğun bakımda kalması gereklimi
(1,065 puan) tarafından
Gerekli canım orda daha iyi gözlemliyorlar zaten uzun süre kalmıyor yoğun bakımda
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hiç korkma benim babam da oldu amleiyat bitiminde kontrol amaçlı yoğun bakıma alıyorlar bir iki güne ağrısı açısı geçiyor rabbim yar yardımcısı olsun babanın 

Benim babam bir yıl oldu baypass ameliyatı olalı şuan için gayet iyi Allah bir daha yaşatmasın 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 417 göst.
24 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Toprak ayla ekmekci (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
1 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 607 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu

385,404 soru

11,524,799 cevap

35,192 kullanıcı

...