0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynanamın bı arazisi var ortak 2ablasiyla bı ablası çıkacaktı ordan eşim ve diğer teyze oğlu alacaktı .120lira demişlerdi 60ar lira düşüyor kişi başına arabamızı sattık o yüzden dün gittiler 125demis bunlarda tm demişler .bugün aracı arattryr teyzesi bı adam 25liradan dönümüne verecekmiş bunlar 18verdiler darilmasnlar tarzı demiş .eşimde o adam madem 25vercek bizde verelim komple kurtulalım ben o yüzden arabamı sattım genede gocunmam ama hoş olmadı dedi üzüldü ben sana dedim diyorum da haklısın da ister deyip bişi diyemedi

5 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Akraba akreptir bitti aksi yok
tarafından
Başına gelmeden anlayamazdi .ariyorlarda geri adım atmıyor soğudum dedi
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Anca kazık yerse anlar
tarafından
Yedi gibi bişi arabamdan oldum .
(2,323 puan) tarafından
Hala anlamadiysa yandın demektir
tarafından
Araba bakıyoruz soğumuş yerden temiz iyi bulamicaz o kesin de zor yani
(2,323 puan) tarafından
Hem öyle hem faizler yüksek fiyatlar yüksek zor yani Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Benim babamin dili cok yandi akrabadan .Abim , ablam derdi hep anneme .Gercek yuzlerini gordukce anladi .Annem hep derdi dinlemezdi .Simdi cok uzuluyor ama is isten gecti .
tarafından
Kaynanam da çocuğum nereden para bulup verecek die düşünmez de teyzenin dedigi normal fiyat demis .aracı koymuşlar eşim 50de dese istemiyorum soğudum dedi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hiç kimseye güven yok akrabami uzak dursun 
tarafından
Aracı arıyor da 50yede verse istemiyorum soğudum dedi.beni dinleseudi iyi olcakti ama başına gelmeden de anlamazdi sanirim
0 oy
tarafından
Eşininde ağzı yanacak ama iş işten geçer 
tarafından
Kaynanam ablasını tutar verin teyzenn istediği fiyatı demiş eşimde 50yede verse almam soğudum araya aracı koymayın dedi

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 491 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 442 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 905 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,537 cevap

34,765 kullanıcı

...