0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar bebeğim gece ateslendi ve eşim gece vardiyesinde olduğu için doktora gidemedik sabah geldi oğlum da ağlıyor ağladıkça nefes alamıyor ve hiriltisi var aşırı  özel hastane aciline gittik çünkü çocuk doktorlarinda yer yok.Acile girdik acil doktoru varmış  anlatıyorum şuyu var buyu var ve aşırı canı yanıyor nefes alırken oğlumun çok ağlıyor nöbetçi doktor bana soruyo niye agliyo diye yani orda en acil benim bebegimdi ama çocuk doktoru bizi içeri almadı beklememiz lazımmış.Ama oğlum ağlamaktan helak oldu oradaki hastalar bile neyi var diyo hemşireler ilgisiz doktor ilgisiz.Sadece ilaç yazmak için bile para aldılar eşim de kızdı parayı alıyorsunuz ama bakım ilgi sıfir diye.Kac gündür arıyorum yer yok yer yok diyorlar napalim aşırı hasta çocuklarımızı biz.Orda doktor rica etseydi bile insanlar müsade verirdi çünkü hepsi sordu neyi var neyi var diye sinirden elim ayağım titriyo sadece antibiyotik ilacla geri geldik sinirden doğru düzgün yazamadım ama anlatmak istedim oturup hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum oğlumu öyle gördükçe 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İsimleri varsa cimere şikayet et geçen sağlık ocağındaki bı ebe bana k.öpek gibi davrandı hemen şikayet ettim bugün geri dönüş yapılmış uyarı yemiş 
(123 puan) tarafından
Hemşirelerin ismini bilmiyorum o sinirle hiç bakmadım yaka kartlarına
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten o durum çok kötü bizimde özelde poliklinikte kızım krize girdi doktor hemen aldı bizi sonuçta orda çocuğun ağlaması kimseye faydalı değil tam tersi diğer çocuklar var yani hepsi birden başlar devlette de rezillik zaten çocugum çok kötüydü yine de almıyordu bebek falan da yoktu yetişkin insanlar vardı zaten kimse kızmaz ki doktorun sorumsuzluğu alması lazım ben çok gördüm o durumda olanları hep de sıramı verdim
(123 puan) tarafından
Yani doktor rica etse izin verirlerdi eminim ama ilk başta danisma izin vermedi yani bir bakın demi parasını da verirdik bedavaya da bakılsın demedik ama insanı deli eder bu hastaneler
tarafından
Malesef canım Allah iyilerine denk getirsin
(123 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Bizde bir keresinde acile gittik yani acil olmasa sıra alırız dimi çocuk durmuyor ateşi yüksek bitkin ama ordanda polikinlige gönderdiler sıra alıp beklemek zorunda kaldık çocuğum o haldeyken çok yazık ya ne diyim insnlarda vicdan merhamet kalmais ben olsam kizmma o çocuğu alın bizden önce derim zaten birde özel hastahaneydi
(123 puan) tarafından
Diyorlar ya parayla rezil olmak diye bizim yasadigimiz bu devlette sürünmesin çocuğumuz deyip özele gidiyoruz devletten daha beter
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Özel maalesef byle cnm eşin bu gece gtmesijn 5 ten sonra dewletin aciline götür cnm bütün tahlilerini yaparlar hırıltisi var demişsin bı ciğer filmi çekerler geçmiş olsn
(123 puan) tarafından
Teşekkür ederim genelde devlet acilleri dolu oluyor ve kalabalığa bebeğimi sokmak istemiyorum diye gittim özele ama birdaha gitmem
(1,186 puan) tarafından
Geceyi bekleme cnm saat 5 oldumu direk GT fazla kalabalık olmuyo çocuğun anlatgna göre baya.hasta kulak enfeksiyonu da olablir genelde  cocklar kulaklri çok agridimi çok ağlarlar gazida olablir bnce sen tekrar götür hirilti niyi dgl Allah korusun ciğer enfeksiyon falan olmasn
(123 puan) tarafından
Aynen goturucem canım teşekkür ederim
(1,186 puan) tarafından
Götürdün mu cnm
(123 puan) tarafından
Götürdüm canım temiz çıktı biraz balgam varmış  bu ara bide grip salgini varmiş bütün bebisler çocuklar böyleymiş korkucak bir şey yok dedi çok şükür
0 oy
(891 puan) tarafından
Benim kızımda ateş-i 40lara çıkmıştı devletin aciline başvurduk tabi hastaneye gidene kadar atesi biraz düştü bu yüzden sıranızı bekleyin dediler biraz bekledim.ama baktım kızım elimde baygınlık geçirdi resmen sonra da kusmaya başladı.disardaki hastalara kızım çok hasta öncelik verin lütfen dedim hepsi gir gir dediler.iceri girdim doktor diyo ki senin sıran değil hastalrdan izin aldım dedim o şekilde baktı kızıma 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 439 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 520 göst.