0 oy
265 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar ogluma babasi akulu araba almak istiyor ama daha 15 aylik ne zaman kullanabiliyor bebkler birde marka model önerisi istiyorum.

6 Cevaplar

0 oy
(12,512 puan) tarafından
Yaşı bilmiyorum da bugün bim de gördüm 1.500 liraydı yuh dedim oğlum hep istiyor almaya niyetlendik ama acaba fiyatlar genel olarak böyle mi
tarafından
Yok canm ya dedigin fiyatlara bulman imkansiz
(7,441 puan) tarafından
Evet o fiyattan başlıyor hatta nerdeyse e bebekte 3-4 bine bile var
(12,512 puan) tarafından
Off ya çocuk o kadar istedi o fiyatlara da almamız imkansız
tarafından
Ikinci el bak kuzum illaki bulirsun
(12,512 puan) tarafından
Öyle yapayım canım
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından

Biz bunu seçtik canım harika özellikleri var oğluma dayısı alıcak dogum günü hediyesi :) benim ki 1 yaşında şuan. Bu yaz bindiririm oturmayı falan tamamen öğrenen çocuk biner bence 

image

tarafından
Fiyatta guzelmis aslinda ya bende almak istiyorum artik sevecegine eminim  ama hemen bozulacak birsey istemiyorum cunku baska cocuk da istiyorum onada kalsin :)
(25,223 puan) tarafından
Aynen canım bu 1500 e düşmüştü Bi ara e bebekte o zaman alayım dedi abim ama ben aldırmadım daha tam oturmuyodu benimki küçüktü. Dogum gününde alırız dedi o zaman kardeşimle birlikte alacaklar hem ömürlük valla kalıcı bişey hemde biz bunu çok araştırdık özellikleri harika. Şimdi önümüz yaz yine indirime girer aslında alana kadar araştır iyice
tarafından
Dedigin iyi oldu valla tskler canm ben takip edeyim bunu
(25,223 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
15 aylık daha küçük ya bi 2 3 yaşı bulsaydı bari alsanız bile kullanmakta sıkıntı çeker ya 
tarafından
Bende oyle dusunuyorum erken diye ama baba kendine alacak yuksek ihtimal :)
tarafından
Bencede heves etmş aslında alsa kaldırırsn 2 3 yaşını bulduktn sonra çıkarıtsn çünkü daha 15 aylık kullanamaz
tarafından
Alacagiz canm da iyice marka model bakim da elimde kalmasin iki gunde
0 oy
tarafından
Pilsan 12 wolt kullanıyoruz kesinlikle 12 wolt ve kumandali olsun 2 yaşında aldı babam kendi sürebiliyor gösterdik
tarafından
Evet kirmizi demi canm beyaz ve kirmizi ayni tip iki araba fiyat takibi yapacagim
tarafından
Mutlaka indirime giriyor canim takip et ama kumandası olsun çünkü bastan sen yonlendirceksin zamanla öğreniyorlar biz bile biniyoruz eşimle:))
tarafından
Hadi ya :) ben esimin bindigini dusunemiyorum 100 kilo adam yikar gecer ya.aynen canm kumandaya bakacagim
tarafından
Canım 93 de benim ki birşey olmuyor korkma ahaha
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Kuzum aldık bizde zamanında kocaman birsey kızım 5yasındayken aldık cok istiyordu taş catlasın 4kere bindi aha oylece duruyor. Fuzulı vakkaha
tarafından
Esim cok hevesleniyo kuzum daha dogmadan soyluyordu alacak her turlu yani .ben kibar bisey alacagim
(11,013 puan) tarafından
Haklısın canım bizde audi nin a3 modeli olandan var
tarafından
O da cok hos aslinda begeniyorum
(11,013 puan) tarafından
İçi göründüğünden geniş kumandasıda var ama kuvvetli bir araba oldugu için hemen zart diye hareket ediyor cocuk ilk korkuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 261 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu

384,883 soru

11,512,197 cevap

35,175 kullanıcı

...